reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej dziewczyny jestem już w domu ,ale bez humoru bo głodna.Wstawiłam już pizze.Jak jestem głodna to lepiej zemną nie gadac.Idę coś zjesc jeszcze tu luknę za pare minut.Piszcie jak tam dzionek płynie.
 
reklama
To znowu ja już objedzona więc szczęśliwa.Mam takie pytanko co się dzieje z panią Violą czemu się nie odzywa:baffled:?Napisz coś o sobie i dziecku:tak:.Dzięki Sylwia.m za zaproszenie na wspólny spacerek,ale ja lipnie znam twoje strony więc pewnie bym nie trafiła.Może kiedyś spotkamy się jakoś w parku lub Ty wpadniesz na kawkę do nas.A koleżanka Karolina co tak cicho?Chora czy co?
 
KASIUNIA I FABIANEK-Bardzo fajny jest ten twj synus,a wiesz co ty z profilu jestes podobna do Niunki:-):tak:

KASIA8118-Napisz nam czego nauczylas sioe dzisiaj w szkole:-D:-D:-p
KASIEK 83-C tam u ciebie jak Michas ,lepiej???
 
Doris78 w tej szkole to chyba zbyt wiele się nie nauczę bo 1godzina w tygodniu to mało,a następne dwie soboty wolne bo pani nauczycielka gdzieś wyjeżdza :no:.Szkoda gadac,ale jak na dzień dzisiejszy muszę tam chodzic żeby chociaż trochę gadac i coś rozumiec co inni gadają.
 
Kasiunia śliczny jest Twój synek:tak::tak:

Myszavik na wycieczkę do Liverpool??:szok::szok: Cud że cali wróciliście bo ja słyszałam że tam niezbyt bezpiecznie jest:no:

Niunka a co u Ciebie nowego??

Asiunia to wpadnij:tak: Poplotkujemy sobie:-p;-)

Kasia8118 mówisz że nie trafiłabys do nas? Kochana do odważnych świat należy:tak::tak: A jak poznasz kilka nowych miejsc to od razu bedziesz się lepiej w tym mieście czuła bo nie będziesz od nikogo zależna:-)

Moje dziecię juz ładnie śpi:tak: Cos łobuz ostatnio mi się buntuje przy kolacji:crazy::wściekła/y:
 
Sylwia u nas stara bida, maz wrocil o 7 z pracy,my dzis bylismy na spacerku z Fabiankiem, pozniej piwko i jestm spiaca.:-D

Kasiu8118- a gdzie ty chodzisz na ten angielski? Ile placisz?
 
Witam ponownie!moja corcia juz spi!a ja siedze przed kompem bo na zadem film dzis nie moge liczyc poniewaz moj luby oglada grand prix na zuzlu!jeszcze troche ogarne chalupke i tak jak Olunia chyba pojde spac!!!!!bo jutro znowu do pracy!

SylwiaM.-wpadne do ciebie,tylko jeszcze dam znac o ktorej
Kasia8118-Sylwia ma racje do odwaznych swiat nalezy!
Doris78-do ciebie tez musze wpasc bo jeszcze nie bylam u ciebiena nowym mieszkanku,i Ola juz troche sie stesknila za Kubusiem!

Ja uciekam,napisze jutro po pracy!pozdrawiam:-D
 
reklama
doris- ja jestem podobna do niunki.?Jak zobaczysz mnie na żywo to zmienisz zdanie:).Choc ktos kiedys pytal czy siostry o ile dobrze pamietam.:)Wloski mamy obie blad.no i niunia to do mnie laska.A ja jestem chuda i garbata,i szczerbata:) :) :):)


Jest godzina 21.00 a ja znowu sama: moj maz w pracy jak zwykle!!!!Fabianek juz dawno spi a ja siedze przy kompie i tak leci: nasza klasa ,skyp,i oczywiscie mamay z bradford.

sylwia_ dzieki za mile slowa o moim syneczku:)
 
Do góry