reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Bradford

Ale komu chcesz dokupic bilet małemu?Małemu to pewnie bez problemu bo i tak nie przysługuje mu miejsce siedzące do 24 miesięcy.Ja już leciałam pare razy sama z małym i to strasznie wspominam.
 
reklama
Dzieki dziewczyny
Sama juz nie wiem co zrobic, mama mnie zapewnia ze sobie poradza, ale ja znam swoje dziecko, wiem ze zacznie panicznie plakac , az sie zanosi, ale z drugiej strony jade do polski pozalatwiac sprawy i jakos sobie nie wyobrazam robic tego z szymonem na rekach.
Wiem ze wam marusze, ale chyba rozumiecie moje obawy, co?
Milego dzionka,
 
Niunka ja ci powiem ze powinnas jechac sama, maz i babcia napewno nie pozwola zeby maly caly czas plakal stana na glowie zeby bylo dobrze, a zreszta taka mala szkola przyda sie i Szymkowi i mezowi :-) powiem ci cos jeszcze moja kolezanka ktore tez mieszka w UK specjalnie zwerbowala tu swoja mame bo miala problm z odtsawieniem swojego synka od cycusia sama wybyla z domu na dwa dni a maly zostal z babcia - i jak nie ruszal innego jedzenia tak wtedy sie przelamal i problem maja z glowy
mowie ci Edytko nie zamartwiaj sie nie zostaje z obcymi krzywda mu sie nie stanie a dzieci nigdy nie dadza sie zaglodzic :-)
 
niunka19-82 Ty to masz dobrze ciesz się tym że możesz sama jechac do Polski bo ja jestem tu sama jak palec i nawet na 5 minut nie mam z kim zostawic dziecka.Ruszaj do Polski bez obaw w końcu mały zostaje z najbliższymi.Ja to czasami marze sobie że wyruszę gdzieś sama,ale marne szanse na realizacje.
 
:baffled:Czesc dziewczyny!!A u mnie znowu CHOROBA:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::crazy::baffled::crazy::baffled:Kuba wczoraj mial strasznie wysoka tem prawie 40 i strasznie go glowa bolala,juz prawie jechalam z nimna pogotowie,ale zaczela spadac do 39.Rano sie obudzil i dalej wysoka tem.,wiec poszlam z nim do GP zbadal go,msprawdzil wszystko i kazal obserwowac.A mnie niepokoi ten bol glowy,nigdy tak nie mial:no:Ale z kazda godzina juz jest lepiej,mam nadzieje ze mu przejdzie,bo jestem cala w strachu:-:)-(
NIUNKA- tez mi sie wydaje ,ze powinnas sama jechac,ale wiem latwo powiedziec.Ale moze w tem sposob odzwyczisz go od tego twojego Cyca:-):-)
Karolina-kiedy wkleisz tego linka z tym planowaniem plci:-):-):-)
KASIEK- A twoja mama jaki miala sposob?

No to ktora pierwsza sproboje te metody?????:-):-)Bo ja to zaczne dzialac jak ktorej sie sprawdzi:-);-):tak:
 
Wyzej podalam Wam ten link apropos planowania plci dziecka. Mozna na tej stronc zamowic sobie super ksiazke na ten temat.
Ja jak bede sie przzmirzac do kolejngo dzidziusia napewno sie z nia zapoznam:tak::-)
Doris- wspolczuje i zycze Kubusiowi szybkiego powrotu do zdrowka.

Niunka+ bez paniki, bedzie dobrze:tak:. Musisz sie wkoncu troche przelamac i troche wiecej zaufania do rodziny;-). Napewno swietnie sobie poradza i Szymek tez:tak:

Ampar- witaj wsrod nas:tak::-). Jak tam dzionek mija i co porabia Syzmonek?

Buziaczki
 
hej
Ja dopiero teraz wlaczam kompa bo przy malym nie daje rady a zasnal
Karolina, doris, niunka- ja tez oficjalnie sie z wami witam na forum i z cala reszta tez
Niunka- jedz i sie ciesz. Ja mojego brzdaka tez nigdy nikomu nawet za milion dolarow. Ale jak pojechalam do polski to jak mi bylo cudownie wyjsc chociaz na pol dnia na browarka ze znajomymi. Takie odseparowanie jest trudne ale potrzebne i relaksujace;-)

Ja teraz szukam jakis niedrogi hotelik w Blackpool bo jutro rano chcemy jechac na weekend z okazji dnia matki a maly sobie pogrzebie w piachu
Kasia8118- ........i pranie mi nie zmoklo:happy:
Doris- zdrowia dla Kuby

Dobra ide bo Szymon od rana roznosil mieszkanie trza to do kupy jakos poskladac
 
reklama
Ampar-trudno nie moja wina że ta pogoda nigdy sie nie sprawdza.Ale za ładnie to i tak nie jest.Kurcze dziewczyny walczę z tymi suwakami i wielka dupa z tego.Niby mam już zrobione i gotowe do wklejenia, ale nie wiem jak to zrobic.Mam juz je w swoich dokumentach,ale co dalej jak przenieśc je na BabyBoom?Pomocy!Chyba sobie odpuszczę.
 
Do góry