reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Bradford

Hej to ja Marta
Probowalam juz wczoraj az sie cala trzeslam jak widzialam te odnosniki do zdjec i nic mi nie pokazywalo. Dopiero dzisiaj dostalam linka do aktywacji konta

Bylo mi bardzo milo Was poznac, super dzien spedzilismy z szymonem w waszym towarzystwie.
Karolina, cfcgirl- zdjecia suuuuuuuper
Jak ja sie ciesze ze mnie Marzena zabrala ze soba

Kasia8118- moj maz tez wczoraj ogladal ten bardzo wazny mecz wiec mialam kompa tylko dla siebie
Myszavik- nie smutaj sie;-)

Ide sie teraz uczyc jak powstawiac na forum te rozne zdjecia, podpisy itp
 
reklama
hej Karolina ja to sie teraz dopiero dowiaduje ze planujesz nastepna dzidzie- super wiadomosc. Ja i moj brat jestesmy planowani przez moja mame jakas metoda na chlopca i dziewczynke, mama mi kiedys o niej opowiadala jak widac u niej sie sprawdzilo :-) i wysszlo tak jak chciala. jak bede w PL wypytam dokladnie na czym ta metoda polegala.
 
Karolina żeby wstawic linka to zanim zatwierdzisz odpowiedź musisz odchaczyc "Automatically retrieve titles from external links ". To jest w opcjach dodatkowych poniżej.

No no ja wiedzę że jest tutaj coraz więcej tych planujących kolejną dzidzię:tak: Karolina, Edyta, Dorota i ja:-) Hehe może razem nam się uda;-) i spotkamy się na porodówce:-p

ampar3 widzisz jako jedyna miałaś to szczęście dołączyc do nas że tak powiem "od d... strony":-p:-p;-) Każda z nas musiała napisac najpierw 100 postów a dopiero wtedy spotkanie a Ty proszę, najpierw spotkanie a potem posty:-)

Cfcgirl fajne zdjęcia:tak: tylko znowu Marcel jakiś taki od boku tylko:wściekła/y::angry: Powiedzcie mi dziwczyny co ten mój biedny synek Wam zrobił że Wasze dziecie go napadają a Wy zdjęc mu nie robicie:-p;-)
 
Hej Karolina ja też słyszałam o tym że można zaplanowac płec dziecka wspominała mi o tym znajoma.Podała mi nawet jak to zrobic, ale nie pamiętam bo podeszłam do tego pól żartem.Jeżeli ta metoda się sprawdzi na tobie to może też sprobuje zrobic sobie dziewczynkę.
 
czesc hehe widze ze juz sie zalogowalas heheheh ampar.3 a czemu tak heheh no oki juz sie nie smieje heheh no sylwia jej tak latwo bo ona to zawsze ma szczesie hehhe taka juz z niej szczesciara :p
 
Marcelek tak boczkiem siedział i dlatego tak wyszedł. Na kolejnym spotkaniu Marcelek ma jak w banku zdjęcia ze wszystkich stron- przód , tył , przód i tył :-);-)
Witaj ampar...
 
Co tak cichutko na forum?Mały szaleje dzisiaj wiecznie płacze o wszystko.Chwile jest dobrze a za pare minut płacz.Chyba ząbki .Kurcze żal mi biedaka.A co tam u nowej koleżanki,bo jakoś się nie rozpisała.:angry:
 
reklama
Sylwia- ano jakos mi sie tak udalo. Chociaz jest to tez jakies utrudnienie bo wy tu wszystkie takie zzyte:sorry2:

Moze sie przedstawie krotko dopoki nie powstawiam jakis opisow czy zdjec:
Marta, lat 30, Bradford, mama 15 miesiecznego Szymonka, kura domowa

Nie moge uspic dzisiaj malego. Zeszlam wiec na dol a tatus sie meczy- moze jemu sie uda. Chyba za dlugo spal w dzien.
Czy ja gdzies moge znalezc pomoc jak wstawiac zdjecia czy podpisy albo szlaczek:hmm:
 
Do góry