reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

ehhh nareszcie chwila spokoju ;-) maly spi ale cos tak pomrukuje co chwilke wiec nie wiem jak dlugo. ja juz padam powoli, zafudnowalam sobie dzis ostry trening na rowerku, staram sie odchudzac ale ciezko to mi idzie i czasem sie podlamuje. a moze wy macie jakies super sposoby na utrate wagi? diety cud moze? :-);-) az mi sie nie chce na wakacje jechac :zawstydzona/y:
ale dobra nie marudze juz
Ampar witamy na forum mam nadzieje ze niebawem sie poznamy w realu ;-)
jesli chodzi o te suwaczki to ja tez jestem ciemna sama nie wiem jak swoj wstawilam ale dziewczyny pewnie zaraz cie uswiadomia, ja to zawsze pogrzebie pogrzebie i cs mi sie wstawi :) heh
 
reklama
hej co tam.Ja bym chętnie coś doradziła amper ,ale sama jeszcze nie miałam czasu sobie coś wstawic więc nic nie wiem na ten temat.Mały dzisiaj długo walczył.Marudny jak diabli.Jutro ma byc lipna pogoda.Oby pomylili się w tv.
 
kasiek83 ja też całe życie na diecie.I cały czas gruba.Przestaje sie już tym martwic ile można.Też cwicze w domu ,ale efekty marne bo po treningu i tak zjadam batonika.Czasem schudnę czasem przytyje ja już tak mam.Taki typ człowieka.A co zostało Ci po ciązy?
 
Kasia 8118 po ciazy to malo powiedziane :wściekła/y::zawstydzona/y: ja to taka okragla cale zycie caly czas z tego zartowalam i w miare akceptowalam ale po ciazy to zostalo o wiele za duzo i nie akceptuje juz tego :):no: wlacze z tym i walcze ale j mam taki dziwny organizm ze nawet jak sie odchudzam i cwicze to potrfie przytyc nie wiem czy to taka reakcja obronna czy cholera wie co ;/ jeszcze moja kochana mamusia codziennie mi przypomina o tym ze musze schudnac :crazy: ehh
 
No hej
jestem wkoncu, Szymon dopiero zasnol, mial jakies zrywiki dzis:angry:. No ,ale co zrobic.
Mysle sobie zerkne na forum a tu masz zw 20 postow, nie macie co robic czy co?:-D

Dzieczyny fotki superowe.
Spotkanie jeszcze lepsze.:-)dzieciaki super.

No i witam nowa kolezankie, fajna i wesola z ciebie kobitka:-).

Wiecie co ja mam dzis jakis szal, na wszystko wyzywam a zwlaszcza na mojego meza, nic tylko by dral w PS3, cholera czlowieka bierze. Mysli ze jak pracuje to juz sie nie musi zajmowac synkiem. Nie wiem co dzis ze mna , ale mam okropny dzien:angry::wściekła/y::-(.Sama padam z wykonczenia , latam jak wsciekla, a on sobie gra no i na dodatek wyzywa jak mu cos pojdzie nie tak , nono wiec wyobrazcie sobie co sie ze mna dzieje szallllllllllllllllllllll nieziemski, Zmeczona , placzace dziecko i na dodatek mruczacy maz.
Mowie wam padam i spadam papa. Sorki za pierdolki , ale musialam sie wygadac , a raczej poklepac w klawiature,

Dziewczyny nie przesadzajcie z tymi kilosami, ja tez nie moge do konca sie pozbyc kilosow z ciazy, i chyba sie nie pozbede, predzej bede w ciazy z drugim dzieciatkiem;-). Ale co tam , mam to w d...eeeeeeeeeeee:-D.
papa do jutra.
 
Sylwia- dzieki za linka- jutro trenuje. Maly zasnal trza korzystac;-)
Kasiek83- ja tez mam nadzieje na spotkanie w realu
Myszavik- ja wszedzie uzywam tego nicka. Nawet dobrze znana ci stronka to tez z ampar3 to od : marta artur p

Zycze spokojnej nocy

Kasia8118- ty nie strasz ta niepogoda bo ja wlasnie pranie na dworze wywiesilam:szok:
 
Hej już jestem przy kompie , pije kawkę i obżeram się ciastkami.Dora jestem co?A pózniej narzekam że gruba!Tak wracając do Kasi 83 to powiem Ci szczerze że też pare lat temu cwiczyłam na takim stacjonarnym rowerku i efekty marne,a łytki kosmicznie duże.Ciężko pózniej było kubic buty na zime bo nie mogłam dopiąc w łydce.Więc osobiście pozbyłam się rowerka i na dzień dzisiejszy mam coś innego tylko w sumie nie wiem jak to się fachowo nazywa ,Pale cwiczy więcej parti ciała.Jest zdecydowanie lepsze!Nunia jeżeli chodzi o facetow to oni tacy są myślą że jak chodzą :no:do pracy to w domu już nic nie muszą robic.Nawet bawic sie dzieckiem.Ja to mam ostry język wiec mój wie że niema co zadzierac.:wściekła/y:
 
halo halo
Dzien doberek, ja nie moge spac i buszuje od 7 , a moje chlopki spia.Nie wiem czemu spac nie moge , takie glupoty i sie zaczynaja snic ze sie wybudzam, pewnie dlatego ze zaczynam myslec co to bedzie jak pojade do polski na dwa dni , a Szymon zostanie tu sam z tatusiem i babcia.:-(.Coraz czesciej zaczynam sie martwic i pewnie dlatego wariuje. No wiecie pierwszy raz mam zaotawic malego samego, no i na dodatek bede w polsce a nie gdzies w poblizu, chyba zle zrobilam leca sama do polski.
A czy wiecie czy mozna dokupic bilet czy nie?
Dajcie znac. bo ja sie nie orientuje , nigdy nie robilam takich kombinacji.
 
reklama
Do góry