reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam się i ja, niestety nadal "zdycham". Od wczoraj jestem na antybiotyku :-(. Gdyby zapisał mi go w zeszłym tygodniu byłoby już po wszystkim, a tak o mało płuc nie wypluję. Gardło już mam tak zmarnowane kaszlem, że szok :wściekła/y:. Ale i tak nie powstrzymało mnie to od wyjazdu do Hull wczoraj. Co roku przyjeżdża tam największe objazdowe wesołe miasteczko :-) Było super. Zwiedziliśmy też muzeum transportu i wikingów. Zobacz załącznik 291789
Nefretete ja kupiłam tutaj kilka miesięcy temu sunię z rodowodem (lhasa apso). Miala 4 dni jak ją zamówilam :tak: tak mnie zauroczyła :-D Mam papiery więc mogę Tobie przesłać fotki na e-mail. Podaj adres na pv. Bądź jeżeli masz ochotę to zapraszam w odwiedzinki.Jeżeli chodzi o szczepienia to wszystko mam zapisane w jej książeczce zdrowia.Zobacz załącznik 291793Zobacz załącznik 291792Zobacz załącznik 291791Zobacz załącznik 291790Zobacz załącznik 291894
Muszę Tobie napisać, że to była bardzo dobra decyzja. Chris przeszczęśliwy. Suńka ma superaśny charakter. W ogrodzie szaleją bez końca. Najlepiej lubi podskakiwać na trampolinie z Chrisem :szok::-) . Myślę jednak, że powinnaś kupić młodszego psiaka, którego Ty będziesz uczyć. Nigdy nie wiadomo, dlaczego ktoś sprzedaje tak odchowane zwierzę. A przez chwilę nie jesteś w stanie zaobserwować psiaka w różnych sytuacjach jak będzie reagował. Polecam tą stronkę: Labrador Retriever Dogs and Puppies for sale in west yorkshire UK Ja kupowałam można powiedzieć, że od sąsiadki (mieszka kilka domów dalej) . Powodzenia :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
nefretete tak przepraszam cie wprowadzial bym cie w blad :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:piesek ma ksiazeczke szczepien wczoraj bylam strasznie zakrecona i moze dlatego:tak::tak::tak::tak:
m020....ja jeszcze nie dostalam tych papierow bo wydaje mi sie ze jeszcze jak dla mnie to za wczesnie:tak::tak::tak: a spotkanko z meadwife rzeczywiscie trwa godzinke pyta cie o wszystko nawet o choroby ze strony meza od razu pobrala mi 3 fiolki krwi i mocz zbadala papierkkiem wszystko bylo oki nastepne spotkanko mam dopiero w 25 tygodniu i ma trwac 20 minutek to pierwsze zawsze tyle trwa :tak::tak::tak:
ampar 100 lat dla mężulka ale bedziemial zabawe:-D:-D:-D:-D;-);-);-):-p:-p
mamatrojeczki jak zobaczylam zdjecia tego wesolego miasteczka to bylam w szoku rzeczywiscie jest ogormne:-):-):-)
oki zmykam trzeba wiki zrobic sniadfanko i dzis koncze czyscic dywany wczoraj mialam powera na sprzatanie i wieczorek troszke posprzatalam :laugh2::laugh2:
 
hej:-)

podczytawałam was ale nie miałam czasu nie pisanie zalatana byłam jakos ostanio :zawstydzona/y: a to Claudia miaął biegunke nie wiadomo dla czego jak byłam na tym usg i torbiel mi pekł narazie zaden nowy sie nie robi babko powiedziala ze wtedy jak mnie tak bardzo bolało musiał peknac bo to strasznie boli :wściekła/y: no i byłam tez w sprawie wyjecia implantu juz mnie wkurzaly strasznie te plamienia bo znowu mialam co chwile ale wyjma mi dopiero 5 listopada ale tabsy juz dostalam :tak:

tynia i wiki dlatego wizyte z mw masz dobiero w 25 tyg :confused: z tego co pamietam sa co 5 tyg a pozniej co 2 :tak:

mamatrojeczki zdrówka :tak:

ampar haha Szymonek to ma teksty :-D najlepszego dla mezulka :tak:

m02... no to szybko ciaza Ci zleci :-)

nefretete fajnie ze sie zdecydowaliscie na pieska :tak: tylko tez sie zastanawiam jak mamatrojeczki ze ten piesek juz troszke duzy jest:sorry:

ide troche ogarnac jeszcze lazienke i na spacerek papapaaaaaaa
 
Czesc:-)

Ja tyle czsu nie pisalam bo cos mialam z internetem,strasznie zamulal albo sie wylaczal:wściekła/y:masakra:wściekła/y:
Mam nadzieje ze tego posta uda mi sie napisac:sorry:

M...02-wow ,juz polowa ciazy:eek::eek:

ROKSANNA-a Ty chodzisz rano do szkoly??/jak ostatnio wracalam z Bradford widzialm Ciebie jak wracalas z Mati ze szkoly,przechodzilas przez jezdnie kolo Lidla:tak:
Mnie wkurzaja te dojazdy,troche daleko mam:crazy:ale jakos trzeba przezyc:sorry:
a te spotkania w srody to gdzie sa??bo ja wlasnie chodza do szkoly kolo Lister parku,na Oak lane w gore ,w takim starym wyremontowanym budynku:eek:

ANIA1812-zdrowka zycze:-)

GRAZIUL-z Davidka uchem juz jest ok,antybiotyk wreszcie skonczyl :tak:
 
Doris trza było zatrąbić albo wbić się kawę :-D:-D:-D. A ja zajęcia mam wieczorami bo rano nie musiałabym opuszczać około godziny zajęć, a Ty w jakich godzinach masz zajęcia od rana??????????????????????
A te spotkania są w siedizbie Sharing Voices tam gdzie chodziłam wcześniej, tylko że adres się zmienił bliżej Lister Parku teraz jest. Zaraz Ci znajdę adres. Spotkanie dla matek z dziećmi są o 16, przeniesione o godzinę wcześniej. Wysłałam Ci zaproszenie do grupy Wesołe minutki, bo to się tak nazywa na facebooku. Tam jest adres i opis.
 
Witam z wieczorka

ampar3 myśle ze prościej bedzie jak wy do nas przyjedziecie żeby wam w mieszkaniu obory nie narobić:baffled:
Wszystkiego co najlepsze dla Artra :-)
Szymon jest debeściak:-D:-D:-D

mamatrójeczki jesteś kochana. Bardzo Ci dziękuję za pomoc. Chętnie bym sie do Ciebie wybrała :tak:ale zabardzo nie mam jak bo D ostatnio zasówa non stop co za tym idzie nie mam transportu.
No prosze Cie jak zobaczyłam twoją suczke to aż sie rozpłynełam... fajne są takie kudłaczki z kitami- miodzio. Dzieciaki bardzo lubią pieski i uważam że powinny mieć kontakt bo super działa to na rozwój i psychike.
Babeczka sprzedaje nam tego labka bo nie ma czasu sie nim zająć bo niedawno otworzyła swój własny pub i ma wieczny niedoczas. bardzo żałuje rozstania ale nie chce by sie pies męczył sam w domu - zrozumiałe. z tego co go troche poobserwowałam, zabaw i krótkiego spacerku to jest dobrze ułożony jak do tej pory... przekonam sie na własnej skórze i sama i tak będe z nim pracować.
Ja na tej samej stronie co ty znalazłam ogłoszenie o moją psinke ;-)

tynia i wiki nic sie nie stało ja też jestem często zakręcona ;d
a tak swoją drogą to ty masz zacięcie do czyszczenia tych dywanów hehe

natalka1990 a możesz mieć jakieś komplikacje po pęknięciu tego torbiela? masakra że nic Ci nie pomogli w tym czasie- debile normalnie

ja dziś od sąsiadki pożyczyłam maszyne do szycia i uszyłam dla naszego nowego przyjaciela łoże:-) z poduszek z fotela i kocyka polarowego:-D:-D:-D i tak fotel miał wylądować na wystawce więc co nieco można było wykorzystać - że też mi sie chciało:baffled: sama jestem w szoku.
oki uciekam bo chłopaki już po kąpieli trzeba sie szykować spać, bo jutro ciężki dzień;-)
pozdrawiam i dobrych snów życzę :tak::-)
 
ROKSANNA-a co to sa te Wesole minutki??to cos nowego chyba,co??pamietam cos ze wczesniej byla jakas herbatka.....:eek:
w jakim tam wieku dzieci przychodza???i co tam sie odbywa??i jaki koszt jest?
 
Hej kobietki:-).
U mnie nic ciekawego się nie dzieje.Staje z dnia na dzień coraz wcześniej dzięki Olivierowi :tak:.Bywa że budzi się nawet po 5 :sorry2:.A przeważnie 6.20:tak:.
ampar3 dzięki za odpowiedz w sprawie argosu ;-).Już gotowa byłam pomyślec że żadna z was tam nigdy nie kupiła sprzętu do domu:cool2:.Co do wyjścia wieczornego to ja jestem chętna ale coś czuje że nie wypali....Już dawno miałyśmy ustalic datę a tu d...
Spóznione ale szczere życzenia dla Artura:tak:;-).
natalka szok że musiałaś tak się męczyc :sorry2:.Służba zdrowia w Anglii jest super:dry:.
Nic wena mi się skończyła i czas uciekac:tak::-D.
 
reklama
Cześć babeczki!

U nas po staremu. Wczoraj był dzień nauczyciela i pasowanie pierwszaków na uczniów. Także obowiązkowo zaliczyłam apel w szkole Filipa. Za to dzisiaj nudy na całego. Nie mam pomysłu na popołudnie:confused: Pogoda taka sobie także raczej na dłuższy spacer się nie wybieramy.

tyniaiwiki- taki pochłaniacz to strata pieniędzy. Coś takiego to można sobie w szafie postawić ale na mieszkanie czy nawet jeden pokój na pewno nie starczy. Mieliśmy coś podobnego i się nie sprawdziło.:no:

Ampar- J zjeżdża na stałe prawdopodobnie przed świętami. Za to za tydzień przylatuje na tydzień. Filipek ma urodziny i robimy mu niespodziankę:-) Niezły jest Szymon z tymi tekstami:-D Mi też pewnie niedługo zęby wypadną:-D:cool2:

Graziul- co u Ciebie? Ostanio nam zamilkłaś?:-(

Kasia8118- moje chłopaki też podobnie wstają przeważnie koło 6. Święto jest jak wstaną koło 7:baffled:

Nefretete- zdolniacha z Ciebie. Ja to tylko umiem guzik przyszyć albo małą dziurę zaszyć. Do maszyny się nie zbliżam:-p

Natalka- ale się bidulko wymęczyłaś. Nie napisze co bym zrobiła z tymi konowałami, bo lekarzami trudno ich nazwać:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

mamatrójeczki- fajnie wygląda to wesołe miasteczko. A psinka cudna. Życze zdrówka

Doris- dzięki:-) Dobrze, że z Davidkiem już ok.

Pozdrawiam i życze miłego dnia
 
Do góry