reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam
Cichutko tu ale mnie też się nie chce. Ja też chorowałam, wczoraj, wokoło mnie chodzili kichali to i mnie złapało, a u mnie oczywiście gardło. Całe szczęście znalazłam w bootsie odpowiednik naszego choliseptu, brakuje mu tylko jednego składnika, ale ten co posiada to chyba ten który na mnie dobrze działa :):-D:-D Więc póki co gardło już mnie nie boli. Mati wysłałam do szkoły dziś, bo wczoraj też siedziała w domciu, kasłała bardzo w nocy, aż się dusiłą i zostawiłam ją w domciu. Z resztą w przedszkolu dziś jak ją zaprowadziłam to dzieci garstka.
Doris przez chwilę jak napisałaś że chodzisz we wtorki i środy to już miałam wizje że siedzimy razem w ławce a potem doczytałam że rano. :-D:-D:-D A Twój czas dojazdu to nic nowego kochana bo ja mam o połowę bliżej ale wieczorem dojeżdżam dokładnie tyle samo czasu.
Kasia8118 ja też pamiętam niespodzianki w kibelku :-D. Chcesz w środy zaglądać na manningam? Ja dalej chodzę ale tylko na godzinę bo potem mam szkołe. To wszystko się teraz przeniosło, jest bliżej Lister Parku i jest sala dla dzieci z zabawkami, więc można przychodzić z dziećmi.

Może któraś jest jeszcze chętna?
 
reklama
Hejka!
Faktycznie coś tu ostatnio ucichło. U nas po staremu. Dziś mamy piękna pogodę i niedawno wrócilismy ze spacerku. Adasiek śpi i w końcu mam chwilę wytchnienia. Zaraz idę sobie zrobic kawkę bo coś mnie głowa ćmi:baffled:

mojadzidzia- my kupilismy nasz osuszacz używany na ebayu. Zapłacilismy za niego 60 czy 70 funtów. Cały czas był włączony do prądu i można było sobie go ustawić jak często ma "chodzić". U nas włączał się tak mniej więcej co godzinkę i chodził z 10-15 minut. Mimo wszystko trochę było jeszcze wilgoci bo często po nocy mieliśmy mokre okna:wściekła/y:Właśnie przez to nie bardzo lubiłam ten nasz domek bo strasznie mnie to wkurzało. Życze poprawy samopoczucia:tak:
Kasia8118- życze zdrówka. Naprawdę masz teraz wesoło w domku:-p Pociesz się, że u mnie jest podobnie. Zostawie Adama na chwilkę to później nie mogę poznać domu:szok:
m02051991- zgrabniutko wygląda Twój brzuszek. Ja też mam problem z rozmiarammi dla Adama i rzadko kupuje dla niego coś przez internet. Jak zobacze na żywo to chociaż wiem czy będzie pasowało:baffled:
Graziul- oj ładnie Eryczek daje popalić mamusi. Pewnie juz mocno kopie? Fajne były te kopniaki prosto w żebra:rolleyes::-D
Nefretete- ja niestety nie pomogę. A jakiej rasy ten piesek?
Agnieszkauk- moim zdaniej baaardzo korzystnie wyglądasz w brązie. Ale mi narobiłaś smaka na tego snikersa. A ja na diecie...buuu:sad:

Dobra idę sobie zrobic w końcu tej kawki. Papa
 
witam w piękny słoneczny dzionek

Graziul xxx byliśmy zobaczyć tego pieska w niedziele, spędziliśmy z nim troche czasu, Alex z nim troche pobiegał i generalnie jesteśmy zachwyceni. w piątek wieczorem jedziemy sprawdzić wszystkie papiery, szczepienia i badania. jak będzie wszystko oki to wróci z nami do domku

Ania1812 8 miesięczny biszkoptowy Labrador:-) po szkoleniu na psa rodzinnego;-)

oki koncze bo sasiadka na kawke wpadla
 
wrocilam juz ze szpitala no i okazało sie ze to 17 tydzien a własciwie to prawie 18 :0.mam termin na 17 marca:) za 2 tygodnie kolejny skan bo nie mogla zmierzyc wszystkiego tak jak powinna ale dzidzius jest zdrowy. dostalismy zdjecia i wogole bardzo zadowolona jestem ze zobaczylam nasza kruszynke pomachala mi raczka nawet i buzke otwierala:)przy okazji sie zwazylam i zalamka 67 kg w 1 ciazy mialam tyle w 8 miesiacu:/
 
Hej:-)

Mnie jakiś forumowy leń ogarnął. Olivia nie spała dzisiaj w dzień więc już smacznie sobie śpi, Marcel za chwilę też pójdzie a ja biorę się za stertę prasowania:crazy:

m02.....szok:szok: może lepiej już nie idź na kolejną wizytę bo powiedzą Ci że na anstępny dzień urodzisz:-D A tak na serio to fajnie masz, ledwie zorientowałaś się że jesteś w ciąży a tu już połowa za Tobą:tak: Postanowiliście z mężem co do imion?

Nefretete ja też nie znam się na "psich" papierkach. Labradory są kochane:tak: Ale i tak podziwiam Was że się zdecydowaliście bo to jednak dodatkowy obowiązek no i problem przy wyjazdach:sorry2:

Ania1812 tak się przechwalasz tym słoneczkiem:-p;-) u nas też pięknie, codziennie pranie na ogrodzi mi się suszy:tak:

Dobra, idę położyć spać Marcela.
 
mojadzidzia- ja mam taki starszy model pochlaniacza od zeszlego roku - dostalam od sasiadow. Jestem b zadowolona. U nas chodzi prawie codziennie, pranie suchutkie , niesmierdzace- chyba ze jakies grube rzeczy jak np dywaniki to wieszam na grzejnik:tak: A rachunek byl wyzszy o 30f przez 3 miesiace:tak:
nefretete- ale wam fajnie- ja to sie chyba nigdy nie zdecyduje tu na pieska:-( Ale bede do was przyjezdzala:-D:-D I dwa tygodnie temu sie dowiedzialam ze moja mama wziela sobie malego psiuta- szymcio nie moze sie doczekac:tak:
Kasia8118- na pewno masz gwarancje na rok:tak:
Ania1218- trzymaj ta pogode w polsce do grudnia;-)
Roksanna1- a ty co taka obeznana w specyfikach????;-)
graziulxxx- wrzuc pare fotek ze spaceru:tak:

A ja jutro smigam na urodziny kolezanki do restauracji na male ,,conieco,, a w czwartek moj slubny ma urodziny i tez szykuje male ,, conieco,,- wlasnie przyszla mi paczuszka z rzeczami z imprezki ann summers:-p:-p:-p:-p
 
Hej dziewczynki
Troche mnie tu nie było ,ale ciagle zalatana jestem.wsumie to od czwartku do poniedziałku ciągle praca.do tego znajoma zjechała z Pl tutaj i musze jej troszkę tu pomóc.Jak narazie jesteśmy na etapie szukania jakiegoś lokum.ale problem bo 2 dzieci,a nie chetnie chcą wynajmować.Ja mam pytanko pamiętam ze ktos kiedyś miał numer do Polki która pomaga znaleść szkołe dla dziecka .Czy mogłabym prosić nr.na pirv;-)była bym wdzieczna.
A tak ogólnie amelka rozbrykana,przestająca pomału spać mi w dzień buuuuuuuu.Jak ja tesknie za jej 3godz drzemkami.
A.... moje dziecko ma problemy z wymawianiewm litery R ale kurde wychodzi jej perfekt.Ale czekamy az jej to minie.Chodz przyznam ze czasami tak mi sie chce ze ledwo udaje mi sie opanować.
nefretete Fajnie ze bedziecie mieli Psa:-)ale w sprawie papirów nie pomogę.Wiem tylko ze warto zwierzaka ubezpieczyć.Bo znajomi mieli przypadek ze dziecko nakarmiło ciastkami i trzeba było za leczenie zabulic 950Ł:szok:
agnieszka Mysle ze fajnie moze wyglądać ten twój brązik;-)
Graziulka mysle ze wkońcu uda mi sie w tym tyg spiknąć z Tobą:tak:
Ania My tez mamy słońce:-D:-D:-D:-D:-D
Mo2....Fajnie ze juz duzo ci nie zostało,a waga sie nie przejmuj mały wszystko wyciągnie;-)
Nic zmykam sie ubierać i zmykać na miasto po jakąś garderobe dla Alku.buziole i miłego dnia
 
czescwszystkim
nefretete sprawdz czy piesek jest zapisany do kenel club pedigrre5 pisze o tym bo znajoma choduje pieski z rodowodem chodzi na szczepienia i na kontrole jak trzeba jak bedziesz kupywala pieska to sie spytaj czy byl odrobaczany juz i czy ma czszepienia ale powinien skoro go sprzedaja juz labradorek bardzo przyjazny piesek dobry wybor
Mo2.... no to macie niezla niespodzianke ciekawe co mi w piatek na scanie powiedza chodzi mi tez o tydzien albo czy dzidzia jest tylko jedna
oki kobietki zmykam trzeba burdello posprzatac i sniadanko zjesc
 
helloooołłłł:-)
ale zimno, co? jej zima wielkimi krokami sie zbliza, mam nadzieje ze nie bedzie bardzo ostra:-( fajnie jakby bylo duzooooo sniegu, ale 30stopniowe mrozy to jednak nie dla mnie:-p
nefretete-ja tez chcialam miec tu pieska, ale moj wyrazil stanowczy sprzeciw:crazy: za to szaleniec choruje na szynszyla-tym razem to ja wyrazilam stanowczy sprzeciw:-D
nic zostaja nam rybki.jestem cikawa co on w zimie zrobi z rybkami w oczku wodnym:-D:-p
co do paierow na psiaka to niestety nie wiem nic, bo ja zawsze to kundelki mialam, a w uk to nie znam nikogo kto ma psine:sorry: za to znam kocie mamy:-D
justysiak-ty to zawsze zabiegana jestes:tak:jak nie twoj tortowy biznes to zawsze cos innego. co do brazu to moglby byc bardziej intensywny.-zreszta niedlugo bedzie:-D
ampar-zabierz mnie na party ze soba:sorry: plisssssssssss:-p
mojadzidzia-u mnie w domu tez wilgoc:-( ja z praniem sobie radze tak: jak mi nie wyschnie w domu lub na ogodzie to susze sobie je w pralce.

wczoraj kupilam buraczki, wec zaraz biore sie za zupe;-)

a mam pytanie nie wiecie gdzie mozna kupic OTREBY OWIANE I PSZENNE? patrzylam w morrisonie i sa same platki.
 
reklama
witam

sylwia.m ja nie widze problemu z wyjazdami bo my i tak wszędzie jeździmy autkiem. miałam psa w Polsce i doskonale znam obowiązki związane z psem i specjalnie mnie to nie jest wstanie wystraszyć, a Alex będzie miał super kompana do zabaw:tak:

ampar3 dlaczego akurat tutaj sie na psa nie zdecydujesz? co to za różnica Polska czy Anglia? zapraszamy serdecznie jak tylko bedziecie mieli ochote to mozecie przyjechac, nawet w tygodniu;-)

jstysiak ubezpieczenie to obowiązkowo. tylko za każdym razem trzeba sprawdzić co obejmuje. kumpel mi opowiadał że jego znajomej psa pogryzł inny i wdało mu sie zakażenie i mimo że ubezpieczony to akurat tego nie obejmowało:szok:

tynia i wiki dzięki za info. a jaką rase ma twoja znajoma? my zastanawialiśmy sie jeszcze nad jackiem russelem bo też jest super psinka dla dzieci i o wiele mniejszy... ale jak spotkaliśmy sie z RJ to była miłość od pierwszego wejżenia:-)

k...rwa Alex mi zalał cxałą łazienke no to pa
 
Do góry