reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Ja dzisiaj szymcia musialam w domu zostawic bo cala noc kaszlal, az sie dusil- dobrze ze mam syrop z polski:-:)-(

jstysiak- dzisiaj na kolacji bede promowala twoje wypieki:tak:
nefretete- my wlasnie czesto samolotem lecimy a nie mam komu zostawic psiaka- poza tym u mnie w bloku nie wolno:-( Ale dzieki za zaproszenie;-):-) A co do ubezpieczenia to kolezanki piesek w drugim dniu jak go kupila zjadl malej smoczek i mial operacje- dobrze ze go ubezpieczyla bo by ja kosztowalo 600:szok:
Agnieszkauk- dawaj- im nas wiecej tym weselej:tak:


Ide do choruszka
 
reklama
Ale piękna pogoda dzisiaj:tak: Właśnie wróciliśmy z placu zabaw, słoneczko fajnie grzało aż miło było posiedzieć. Muszę tylko sobie kupić dluższą kurtkę bo nie lubię jak mi plecy podwiewa.

AgnieszkaUK z tym śniegiem to nie przesadzaj bo wiesz przecież że tutaj miasto "staje" jak tylko trochę popruszy:-D
Otrębów nie jadam więc nie pomogę.

Nefretete no coś Ty:-D ja nie chciałam Cię przestraszyć, bardziej miałam na myśli siebie że nie chciałoby mi się wychodzić na spacerki np.w deszcz, albo zbierać te kupy:szok: Lubię psy ale nie jestem w stanie poświęcić się aż do takiego stopnia:-D A o wyjazdy to miałam bardziej na myśli all inclusive pod palmami:tak::-D
 
Hejka wszystkim!!!
Mi wczoraj po poludniu przeszedl bol brzucha i wybralam sie z Dusia na spiewanie,pozniej przyszla do nas znajoma z corka i tak nam dzien zlecial,dzisiaj bylismy na play&stay a pozniej na spacerku-pogoda przesliczna Jutro odwiedza mnie mama z bratem i juz sobie wyobrazam jaka Nadusia bedzie przeszczesliwa :-)
AnieszkaUk ja tez czekam z praniem na dobra pogode i wynosze na zewnatrz ale czasami nie zdazy doschnac i wtedy kolejne dwa dni gnije w domu :wściekła/y: ale dobry pomysl z dosuszeniem w pralce,musze sprobowac ;-):tak: ja rowniez widzialam otreby w morrisonie
ampar3 dodatkowa 10miesiecznie to jeszcze mozna zniesc,poki co codziennie rano wycieram okna zeby znowu nie znalezc plesni na parapecie a co zamowilas???? moze dla A prezencik urodzinowy...czy tylko tego loda co zaplanowalas???? :-D:-D:-D:-D
nefretete labradory sa przesliczne,ale ci zazdroszcze,u mnie w domu zawsze byl psiak i kociak i kilka ptaszkow i rybki i... czasami caly zwierzyniec ale cala rodzinka sie opiekowala,sama raczej nie zdecydowalabym sie na zwierzaka,poki co 2malpki mi wystarcza i tak jest jak w zoo :-D
m...02 :szok::szok::szok::szok: to ty juz prawie na polmetku,niezle,pewnie szybko ci zleci ta ciaza :tak:
kasia8118 zdrowka dla was chorowitki :tak:
 
Hejka!
Chłopaki już oporządzone przed spaniem i mam chwilkę żeby skrobnąć. Kurka coś mnie zaczyna brać przeziębienie. Drapie mnie w gardle i cieknie z nosa:wściekła/y:

Sylwia- wiem, że u Was też ciepło, inaczej bym Was nie szczuła naszą ładną pogodą:cool2::-p
Nefretete- dobry wybór z tym pieskiem. Labradory to jedne z łagodniejszych piesków. Będzie miał Alex uciechę z psiaka:tak:
m02...- no to ładnie. Toż to prawie półmetek:szok: Ale tak jak dziewczyny napisały, nawet się nie obejrzysz a już będziesz na porodówce;-)
Ampar- pewnie, że zatrzymam pogodę do grudnia.:-D Udanego wieczoru i wszystkiego naj dla mężusia. Zdrówka dla Szymonka
jstysiak- kobieto pracująca:-) Ja mam numer do Kasi z Bradford Education ale z tego co wiem to ona była na wychowawczym. Moge Ci podać ich numer stacjonarny i możesz poprosić o rozmowę z którymś z Polaków.
AgnieszkaUK- zaczynasz dietkę proteinową? Ja ostatnio jestem w temacie diet i skojarzyłam te otręby owisane i żytnie:-p:-D
mojadzidzia- no to nieciekawie z tą wilgocią. Ja też tak miałam, że jak robiło się zimniej to praktycznie codziennie miałam mokre szyby:no: No i niestety tu i ówdzie wychodził grzyb. Ale najbardziej to mnie wkurzał zapach stęchlizny (szczególnie na dłużej nie noszonych ubraniach).

Życze miłego wieczoru. Na razie
 
nefretete to wiec znajoma ma chuachua (ciułałła)i mowi mi ze w tych papierach nie pisze o zadnych szczepionkach wiec lepiej sie zapytaj czy psiak był szczepiony a ubezpieczenia masz za free przez 6 tygodni a potem juz niema
mojadzidzia wspolczuje ci w sprawie wilgoci przykra sprawa
 
tynia i wiki bylam u midwife bardzo sympatyczna kobietka,tak na oko 20pare lat i bardzo mila,ale okazalo sie ze babka z recepcji cos pokrecila i miałam wizyte na 3,15 a mi zapisała na 5,15 wiec bylam spozniona i przyjeła mnie tylko na chwilke.w piatek mam spotkanie,ktore potrwa około godzinki podobno...ale co najwazniejsze dostalam druk na darmowego dentyste,teraz wybieram sie do job centre po wniosek o te 500funciakow na dzidzie i niedlugo mam dostac forme o 190f. na wyprawke.a ty to juz zalatwialas?
ogolem sie wymordowalam i teraz doslownie padam,bo zachcialo mi sie isc pieszo,a ze przychodnia jest obok asdy,wiec przy okazji male zakupy zrobilam.


uciekam kapac mala bo juz sie glosno tego domaga,do jutra pa
 
witaqm z wieczorka

sylwia.m all inclusive pod palmami mi nie grozi bo Dominik nie lata samolotami:wściekła/y: a zawsze są jakieś domki do wynajęcia dla rodzin z pupilem nawet nad lazurowym wiec sie nie przejmuje :-)

mojadzidzia ja jak narazie mam w domu fretke i zaraz dojdzie psina. w polsce tez zawsze miałam jakieś zwierzęta... w szczytowym momencie miałam w jednym czasie świnke morską, 13 chomików i 2 papugi, a no i oczywiście u mojego brata było akwarium z różnymi rybkami:-D:-D:-D pozniej był kot, pies...;-) lubie zwierzaki:tak:

Ania1812 zdrówka życze:tak:

tynia i wiki to dziwne bo powinien mieć książeczke ze szczepieniami... moja fretka choc rodowodu nie ma to takową posiada;-)

lece usypiać młodego bo mi na łep wchodzi
 
Ja juz po impezce- szymcio sie budzi co chwila wiec dzisiaj dluuuuuga noc bedzie:-(
Nefetete- ja tez zazdroszcze pieska:tak: Zapakujcie go do nas na kawke ktoregos dnia:tak:
m02- gratulacje polmetek juz niedlugo:tak:;-)
Ania1218- dzieki bardzo. A o pogode posze bo lece z szymciem do gdanska i 2 dni chce tam z nim spedzic a ciezko mi bedzie przy 30-stopniowych mrozach:-D:-D:-D Kiedy maz do was dojezdza?
mojadzidzia- mam bielizne- gateczki z seruszkiem na dupce, ponczoszki, rekawiczki, gadzet a deser na koniec:-D:-D:-D. A co do pochlaniacza to u mnie super dziala jako usypiacz szymona:tak:;-)


Ide bo glupoty plote:-D:-D:-D A juto smigamy do harrogate na zakupy i deser z kawka:-p:-p:-p Moj wreszcie ma dzien wolny:-)

A kiedy jakies babskie spotkanie????????
 
reklama
zapomnalam napisac:-D:-D:-D:-D

Pytam mojego synka dzisiaj: a wiesz kto ma jutro urodzinki???
A on na to ,,dadi,,
a ja go pytam: A wiesz ile tatus konczy lat???
A on na to: nie
Ja : 36
A na to szymcio: odpadna mu zeby????????/:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Myslalam ze sie posikam ze smiechu:-D:-D:-D:-D
 
Do góry