reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc z ranca co za pogoda mgla jak nie wiem
Zaneta spokojnej podrozy i pieknej pgody
Mamatrojeczki co za okazja
Agaam wlasnie co z toba a moze czekasz na neta i dlatego nie piszesz ????
roksana mojadzidzia wy rowniez co z wami kobietki ???????
Asinka zdrowka dla was kobietki
 
reklama
Witam w ten mglisty poranek :tak:.
My już na nogach od 6.30 ale to już standard nic nowego:tak:.Oli zrobił mi dzisiaj wielką niespodziankę i pierwszy raz w swoim krótkim życiu nie obudził się na mleczko w nocy:tak::szok:.Ale podejrzewam że to jednorazowy wybryk:sorry:.
U nas lipa wszyscy jesteśmy lekko przeziębieni:-(.Oby szybko nam przeszło:tak:.
mamatrójeczki super ten garniturek:tak:;-).A cena jeszcze lepsza:tak:;-).
Żaneta przyjemnej podroży i udanego pobytu w Pl:tak::-).
Asinka dużo zdrówka dla was kobitki:tak:.
 
Cześć wszystkim.
Była dziś u mnie położna zrobić małej badania. Biedna malutka tak płakała.
Przez2 dni przybrała 100g i waży juź 3700. Oby tak dalej.

Dziękuję wszystkim za miłe słowa. Sara uśmiecha się bardzo często. Wesoły z niej maluch,

Co do pobytu wszpitalu to mimo bardzo dobrej opieki wydawało mi się, że leżałam tam miesiąc nie tydzień.

No nic zmykam nakarmić głodomorka.
 
wielkie dzien dobry z Polski:-D:-D
dojechalismy po 10 godzinach podrozy:wściekła/y:masakra,ale dobrze ze pawelek nie plakal i ja nie puscilam pawia w samolocie.:-Dogolnie bylo spoko,na lotnisku sie wybawil,nawet nie wiedzialam ze w doncaster jest taki fajny kacik dla dzieci,cos jak na kulkach:-)super,zero jeczenia bylo:-Dpodczas lotu nie spal,ale w aucie troszke pomarudzil i zapadl jak niedzwiedz w sen zimowy:-Dteraz na podworku z babcia biega,ale upal jak ta lala 7 stopni:szok::szok:a w nocy bylo -2:szok::szok::szok:dobra ja ide troszke ogarne te ciuszki nasze i jakos doprowadze sie do stanu uzywalnosci:-)buziaki
 
Dzień doberek
Mamatrójeczki wow za 5,50 taki cudny chłopak. Też bym kupiła :-D:-D:-D:-D
Zanetabd7 miłego wypoczynku w Polsce. Super że podróż się udała. Mam pytanko, leciałaś do Lodzi z Doncaster?
Monia wielkie gratulacje za wspaniałego dzidziusia. Uśmiech powalający. Ja też leżałam długo, 7 dni ale przedostatniego dnia to już strasznie płakałam, że chce do domu. Psychicznie bardzo źle to znosiłam.
Kasia8118 u mnie pierwsza przespana noc byłą zwiastunem postępu, mam nadzieję że u Ciebie też tak będzie. No i u nas też wszyscy lekko przeziębieni, a najbarziej mi szkoda Mati, dopiero co ucho przeszło.
Asinka zdrówka dla Was. Nie wiem czy to nie jakiś wirus, bo nie Ty pierwsza od której słyszałam, że ma zapalenie oskrzeli.
Martusia super zmiana. Nowe życie, nowa kobieta, nowa fryzura.
Doris dobrze że u Ciebie tak łagodnie przechodzi to zapalnie ucha, u mnie był płacz i nieprzespane noce. Zdrówka dla Dawida
Doris i Sylwia a Wy gdzie będziecie chodzić na angielski?????
Alexnow właśnie widziałam Twoje uschnięte roślinki i zastanawiałam się gdzie jesteś :-D:-D:-D
Jstysiak chyba tylko ja nie pochwaliłam Twojego tortu ale pierwsza klasa. Masz talent dziewczyno.:tak::tak::tak:

Miłego dnia dziewczynki. Proszę mi wybaczyć jeśli coś ominęłam ale tak rzadko zaglądam, że ciężko nadrobić wszystko.
 
Hej;-)

U nas nudy. Olivia śpi, ja chciałam w tym czasie poprasować a wlazłam na ebaya i oderwać się nie mogę:-D szukam i szukam ale nic ciekawego znaleźć nie mogę:baffled:
Mój jak zwykle w pracy, już mam po dziurki w nosie tej jego roboty:wściekła/y::wściekła/y:

Monia moje ofromne gratulacje. Malutka jest śliczna:tak:

Roksanna ja chodzę do Bowling College wieczorami a Dorota we wtorek rano zaczyna zajęcia na Manningham:tak: I odpowiem Ci za Żanetę że leciała do Gdańska ale z tego co pamiętam to będą wracać z Łodzi.

Żaneta udanego urlopu. Wykorzystaj babcie i odpoczywaj do woli;-)

Asinka zdrówka dla Was:-)

Graziul Agaam nie ma jeszcze internetu w nomym domu, ale bardzo cierpi z tego powodu:-D

Mamotrójeczki
ja wolałabym żeby na zajęciach było więcej "gadania" no ale może jeszcze się rozkręci. Póki co jestem zadowolona bo za każdym razem uczę się czegoś nowego:tak:
 
ja dzisiaj pospalam do 10.30:tak:
mamatrojeczki- niezle ci sie trafilo bo na garniturki to zazwyczaj trzeba sporo wydac:tak:
Roksanna- ja mam zawsze antybiotyk z polski bo szymon tez strasznie znosi bol ucha:-(
Zanetabd7- milego urlopu i wykorzystuj babcie ile sie da:-D:-D:-D
monia22310- no to oby tak dalej z coreczka:tak:
Kasia8118- jak oli dzisiaj? tez przespal noc?

Graziulxxx- no dzisiaj nie za ladnie:-D:-D:-D Przynajmniej u mnie. Ale chociaz mi sie dobrze rano spalo

Ide robic moja ulubiona rzecz czyli wymyslam co na obiady zrobic:angry:
 
Cześć babeczki!

U nas po staremu. Dzisiaj mamy piekną pogode i jak tylko Adam wstanie to będziemy korzystać. Podobno w przyszłym tygodniu ma już padać śnieg:baffled: Mam tylko nadzieje, że nie w Szczecinie.
Życze zdrówka wszystkim chorowitkom. Teraz taki sezon na różne przeziębienia itp. Co chwila słysze, że ktoś jest chory.

Żaneta- ciesze się, że podróż mineła bezproblemowo. Odpoczywaj ile wlezie, daj się nacieszyc Pawełkiem babciom, dziadkom, ciotkom....:-D
Kasia8118- oby Oli spał tak dalej. Jak człowiek wyspany to inaczej patrzy się na świat. My dzis pospaliśmy do 7 (a nie jak przeważnie do 6) i od razu mi lepiej:-)
Doris- gratki dla Kubusia. Muisał się chłopak wkręcić w to całe uczenie na pamięć i teraz będzie coraz lepiej. Muszę pochwalic Filipa, że ma całkiem dobrą pamięć. Ostatnio uczył się na religię "Aniele Boży". Powtórzył za mna może 5 razy i już umiał:happy:
Graziul- świetne zdjęcie dodałaś na NK. Wydaje mi się, że masz spory brzuszek. Eryczek pewnie będzie wysoki jak Natalka.
mamtrójeczki- wow ale przystojniak z Chrisa
Marta- ładna fryzurka i jeszcze fajniejszy kolorek włosów
mojadzidzia- nie macie przypadkiem dużej wilgocie w mieszkanku? Bo my u siebie mieliśmy i też wszystko bardzo długo schło i często potem śmierdziało. Kupiliśmy osuszacz powietrza (dehumidifier) i było znacznie lepiej

Kurcze już nie pamiętam co miałam napisać:crazy:
Pozdrawiam
 
Ampar- do 10.30 :szok::szok::szok: Toż to normalnie rozpusta. Jak ja bym chciała pospać chociaż do 9:sorry2:
Sylwia- ja ostatnio też ciągle czegoś szukam ale na Allegro. Musze kupic kurtkę dla Adama. Szukałam w sklepach ale albo nie ma nic ciekawego albo nie ma rozmiaru:wściekła/y:Wczoraj mu przymierzałam fajną w H&M ale w rozmiarze 12-18 mies. była za duża:szok:
Mój mały kurdupel;-)
 
reklama
Hej
zaneta bd7 ale ci zazdroszcze pobytu w polsce ja bylam ostatnio w styczniu i juz bardzo mi sie teskni.


Moja Nelka spała dzis do 10 wiec ja tez moglam sie troche powylegiwac,jak wstałysmy to akurat mezus wrocił z pracy i teraz ogarnelo nas lenistwo z reszta jak zawsze w sobote.pogoda okropna az nie chce sie nigdzie z domu wychodzic a mielismy isc dzis do parku razem z Ł kaczki karmic bo w tygodniu całe dnie go nie ma....
 
Do góry