reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Wiecie co, ja bóle głowy miałam od zawsze. Szereg badań miałam robiony pod tym kątem i wszystko jest ok. Najpierw winę zwalano na "okres dojrzewania" później na papierosy a teraz to pewnie przez tabletki anty...przynajmniej tak mi się wydaje.
Zobaczymy jak to dalej będzie, najwyżej jak będe szła po następną porcję tabsów to o tym zachaczę:tak:

Doris biedny Davidek:-( jak się teraz czuje?? Kurcze w tej sytuacji to chyba nie pójdę dzisiaj do collegu żeby nie obarczać Cię moimi łobuzami.
 
reklama
Graziul- najlepsze życzenia urodzinowe dla Natalki, dużo zdrówka, radości, samych pogodnych dni i mnóstwa zabwek oraz słodyczy:-):-):-)

No i to by było tyle z mojej weny:sorry:
Papa
 
Juz wstawiam... sory ale robilam sama wiec jest kiepskie:zawstydzona/y:



Ja tylko przelotem dziekuje za gratki, otwieram narazie e-sklep jubilerski z uslugami graweskimi.
WSzystkiego naj najlepszego dla Natalki :-)
no nie aparat mi sie wyladowal wrrrrrrrrrrr :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:to chwile potrwa...
 
no wreszcie
bleeee copy.jpg
 
graziulxxx- sto lat jeszcze raz dla jubilatki. Mnostwo buziakow:tak:
Marta84- woooooooooooooow- extra zmiana. Powodzenia kciuki zacisniete;-)
 
DSC00620.jpgDSC00625.jpgWitam po długiej przerwie.
Jestem w domku już z moją córeczką.
Miałam dać znać jak się zacznie, ale nie miałam jak. Od 27.09 leżałam w szpitalu. Tego dnia miałam wizytę u położnej, a że miałam wysokie ciśnienie wysłała mnie do szpitala.
1.10 lekarze stwierdzili, że czas rodzić. Sześć minut po 20 na świat przyszła Sara. Ważyła 3,570. Do wczoraj leżałyśmy w szpitalu, bo mała miała żółtaczkę. Teraz jesteśmy już w domku i jesteśmy wszyscy bardzo szczęśliwi.

W piątek przyjeżdżają z pl moi rodzice także znów mnie nie będzie na forum.

Pozdrawiam:)
 
reklama
Czesc dziewczyny:-):-)
Ja po długiej przerwie sie odzywam,ale dlatego ze moj mial przymusowy urlop 2 tyg i nie dopuszczal mnie do kompa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Miedzy czasie zaliczylam juz pierwsze usg teraz bede miala spotkanie z lekarzem a w listopadzie kolejne usg:tak::tak::tak::tak:U nas nic ciekawego oprocz ze wielkie nudy:-:)-:)-(Teraz moj na nockch wiec same z mala jestesmy:tak::tak::tak:
monia-sliczna coreczka :-)ogromne gratulacje:-):-)
wszystkiego najlepszego dla solenizantki:-):-):-)

Nic koncze bo nie wiem co juz pisac i komu :-):-):-)
 
Do góry