reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Idę spac dziewczynki bo jestem padnięta po ostatniej nocy.Mój tak samo_Oby jutro było słonko to może przejdę się do Szipley bo dawno mnie tam nie było aż cały tydzień.A droga jest długa i górzysta więc muszę sie dobrze wyspac.Zobaczymy jak to będzie troche ruchu mi nie zaszkodzi bo trochę przytyłam ostatnio.A lato lada chwila.
 
reklama
e baby co sie smiejecie ze mnie?? hehe:-):-D ja to nie chce isc na spacer na cmentarz heh ale z ciekawosci zobaczyc stary zabytkowy cmentarz :))
Niunka wspolczuje z tymi zebami u nas tez zaglada i temp wczoraj ponad 38 a dziaselko ma az zakrwione. stosujesz jakies masci na dziasla? w polsce sa specjalne czopki na bolesne zabakowania Viburcol.
dobra dziewuszki lece spac bo padam na pysk :)
 
HEJ DZIEWCZYNKI JAK TAM HUMORKI Z RANA? UMNIE DZISIAJ KIEPSKO JAKAS NIE WYSPANA JESTEM ALE TO NIC NOWEGO.TO CO MACIE DZISIAJ W PLANACH,GDZIE PLANUJECIE SPACEREK?JA TERAZ PIJE KAWKE.MUSZE TROCHE OGARNAC POKOJE I RUSZAM NA SPACER MOZE TAM GDZIE WCZORAJ WAM PISALAM BO SIEDZENIE W DOMU TO STRASZ NANUDA :no:ZYCZE MILEGO DNIA:-)
 
hej,
My pospalismy dzis dlugo i teraz szybko sniadanko i przygotowac obiad a na 12 do polskiego klubu.
kasia j. - zobaczymy sie czy dalas sie grypie?
 
Kasiek, Niunka- jak moj maly zabkowal i cierpial to nie zalowalam mu paracetamolu. Oczywiscie wszystko w granicach normy.
Nawet jak juz nie mial goraczki to na noc, zeby lepiej spal, wkladalam mu czopek z paracetamolem i Viburkol tez. Spal o niebo lepiej, a jak sie w nocy przebudzil z placzem to smarowalam mu dziaselka zelem i po chwili spowrotem zasypial. Przy duzej goraczce stosowalam paracetamol na zmiane z ibuprofenem dla dzieci, ten oczywiscie w syropie. U nas ibuprofen lepiej zbijal goraczke. Wedle moich obserwacji taki bol przy zabkowaniu trwa ok tydzien w tym 2-3 dni z goraczka. Jak zabek sie wyrznie to juz jest po bolu.
Wspolczuje i zycze wytrwalosci.

Cfcgirl- napisz nam co u Ciebie i Marysi.Choc kilka slow. Tesknimy za Toba. Moze sie skusisz i przyjdziesz na nasze spotkanie w srode. Gabrys chcialby poznac swoja przyszla narzeczona:tak:;-).

Ja tez chyba wyrusze dzis na jakis spacer. Pogoda jest dosyc sloneczna, wiec nie wypada siedziec w domu. Na obiad dzis podam barszczyk czerwony z uszkami, przyrzadzenie tego trudnego dania zajmie mi jakies 10 min. I obiadowy problem z glowy:-p:-D:-D:-D.

Buziaki
 
czesc
widze ze z tymi nieprzespanymi nockami to jakas epidemia.
My dzis mielismy maly koszmar.
Szymon zrwal sie o 1 , ale to nie byl normalny placz , tylko bardziej pisk jakby go cos bolalo i rwalo - cos w tym stylu, potem walczylam z nim przez jakies 1, 5 godz zeby biedak zasol. Sama juz nie wiem co to za objawy. Pewnie to zabkowanie .
Dziewczyny jak tam z jutrzejszym spotkaniem?
 
magde -niestety czuje sie jak by mnie czolg przejechal, kicham, smarkam, doslownie ryczec mi sie chce, bo do czwartku musze wyzdrowiec i mam nadzieje, ze dzieci nie pozarazam
Takze prawdopodobnie jutro mnie nie bedzie :-( Ide sie kurowac dalej.
 
Dziewczynki przepraszam,że ja jak po ogień, ale ciągle na razie czasu brak.
Mam pytanie. potrzebuje sól fizjologiczną. Jak jest po angielsku sól fizjologiczna i gdzie moge kupić ją?? A może macie jakiś sposób na zaropiałe oczko. Małej leci ropka z jednego oczka, nie jest ono opuchniete i nie jest czerwone. Marysia nie płacze a więc ją raczej nie boli i nie trze go również. Nie wygląda to na jakąś infekcje ale mogę się mylic.
Pozdrawiam i całuski
 
reklama
Cfcgirl- najlepiej przejdz sie z tym do lekarza. Moze to byc infekcja, a moze niedroznosc kanalika lzowego tak jak u Maciusia kasi.j. Ja ma w domu duzy zapas soli fizjologicznej i chetnie Ci polowe oddam, bo i tak teraz zadko kiedy tego uzywam, badz wcale, i nie mam co z tym zrobic. Takze zapraszam do mnie jakby co, lub moze podskoczysz jutro do nas do parku to Ci ja przywioze. Nie ma problemu.
Niestety nie wiem jak jest sol fizjologiczna po angielsku i czy wogole cos takiego maja. Trzeba by sie bylo spytac Kasi.j. Poki co mozesz przemywac oczko malej przegotowana woda. Mam nadzieje, ze cos pomoglam i daj znac co z ta sola, czy dasz rade ja ode mnie odebrac.
Duze buziaki dla Ciebie, Marysi i calej rodzinki.
 
Do góry