reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

ostatnie spotkanie trwalo 3 godziny,spotkalysmy sie o 12tej i po 3 wyruszylysmy do swoich domkow.:-)
No to moze w srode,tak jak bylo ustalone na pocztku??
KAROLINA- Z Centrum do lister parku wiem ze jezdza autobusy nr.622 623 626 i inne ,ale znam tylko te numery:-)
 
reklama
hihi to ja w takim razie moge sie umowic z kama,bo my obie teraz w polsce stacjonujemy;-)faktycznie pogoda jakas niepolska:baffled::baffled: powolutku probujemy sie tutaj ogarnac,ale co u siebie to u siebie.dziwne nawet w polskich urzedach czuje sie nie swoja:baffled: i oczywiscie przygoda z polska biurokracja zaczela sie srednia:dry:czasami patrze i w kurzam sie jak dziadkowie rozpieszczaja malgo,ale nie mam jakos sily im przeszkodzic, w koncu maja go tylko na chwile:tak:hihi a moj nathanek chyba ma wlasnie tzw skok rozwojowy, bo zaczal wyczyniac niestowrzone rzeczy:-) trzymajcie sie cieplutko angielskie mamuski
 
hej mamuski
Mowilam wam o tym Bowlling Parku ze mam zamiar sie wybrac i sie wybralam dzisiaj polecam wam go bo jest super, duzy park, alejki, kawiatki plac zabaw dla dzieci -nawet Michas sie pobujal a najlepsze jest to ze nie ma w nim ludzi - spotkalam moze z 5 spacerowiczow ;-) super sie ciesze ze mam juz gdzie uderzac na spacery, obok widzialam jakis stary cmentarz wiec moze jutro tam poleze ale to juz z bratem bo sama jakos tak sie boje hehe
Widze ze wiekszosc miala nocki nie za fajne ja tez tak srednio, michas z tymi zabkami i goraczka wiercil sie a o 2 usiadl w lozeczku i sie zaczol bawic :rofl2: poszlam z nim na spacerek wczoraj tak jak mowilyscie i pomoglo maly sie wyspal spokojnie i goraczka spadla ale na wieczor nie obeszlo sie bez czopka na uspokojenie
jesli chodzi o spotkanko mi tez to obojetnie byle by Michas mial ok dzien :) i oby zab juz byl przebity :-):-D
Kasia8118 wroce jeszcze do biletow ryanair - ja latam tymi liniami i powiem ci ze ceny zmieniaja sie tam co tydzien skacza w dol i w gore -trzeba obserwowac
byla dzis u nas HV "maly" wazy 9100 dostal torbe z prezentami w tym ksiazeczki bajki paste i szczoteczke kubek wiec milo nam sie zrobilo :-D;-)
stronka z radiem rewelacja zaczne puszczac Malemu moze przestanie sie gapic w tv chociaz jego to tylko reklamy interesuja :)
ok lece zrobic cos na obiad i pozniej na zakupy
 
magde - fajne to radyjko :-) nie musze juz ciagle zmieniac plytek i sobie spiewamy z Kubusiem i tanczymy, a niektore piosenki to slyszalam ostatni raz jak jeszcze sama bylam dzieckiem :-)

karolina - Traveline Yorkshire Journey Planner : Unsupported Browser - tutaj mozna znalesc polaczenia skad chcesz jechac dokad, jeszcze 625 jezdzi i 680 (ale do niego nie da sie wsiasc z rozlozonym wozkiem)

kasiek - to nastepnym razem moze bedzie tam spotkanie :-)

A ja sie rozkladam pomalu i mi sie chce plakac. Jakas grypa chyba mnie atakuje :wściekła/y: Mam goraczke i wszystko mnie boli. Wiec nie wiem czy sie pojawie na spotkaniu, mam nadzieje, ze mi przejdzie. Zwlaszcza, ze we czwartek wyjezdzamy. Z dobrych rzeczy to udalo mi sie kupic dzis stroj kapielowy :-)
 
Idę dziewczyny na zakupy z małym bo w domu nuda jak cholera a mój mąż zjadł obiad ,umył naczynia i szybko uciekł spac do pokoju małego żeby wymigac się od spaceru bo straszny z niego leniuch jeżeli chodzi o spacerowanie lub markety to unika jak tylko się da.Trudno czeka mnie standardowy spacerek z moim małym facetem.
 
czesc dziewczyny
nie pisze bo nie mam czasu - sorki, pozatym tyle piszecie ze nie nadarzam z czytaniem , wiec nie wiem o co chodzi na chwile obecna.
Jestem wykonczona , bo Szymon mnie wykacza nockami, budzi sie zrywa , przez te zabkowanie. Mam juz dosyc . Jak zasnie ja nadrabiam zaleglosci w domu i tak wkolko.
Pozatym na wszystko reaguje placzem i chce wszystko zalatwic na ryk , a ja czasem nie wytrzymje i mu pozawlam. Wiem ze zle robie ,,ale nie mam sily czasami.
No koncze papa i do milego spotkania.
Kochane ja sie piesze na spotkanko, oby tylko pogoda dopisala. Piszcie o ktorej . no i czy napewo sroda?
papa pozdrawiam
 
Sylwia.m jak lubisz tak cmentarze to zapraszam do mojego domku na kawę a po możemy isc na cmentarz który mam za rogiem mojego bloku.Dobrze że widok mam z innej strony.Na szczęście z okien widzę tylko zieleń.Bo widoku cmentarza to bym chyba nie zniosła.
 
reklama
no czesc sluchajcie widze ze zostajemy przy srodzie moze byc jak dla mnie i nawet dziennie az do znudzenia heheh mysle ze tak na godz 13 bo do centrum daleko na pieszo hehe bo niestety zabraknie mi na bilet hehhe ale dam rade hehehe a to tak samo listen park czy centrum bo juz sie gubie przy was hehehe i na cmentarz tez by bylo wesolo hehehe ja aly dzien sie nudzilam bylam sie zrelaksowac na solarze hehe a u gp o tak sie naczekalam ze szok pierwszy raz tak dlugo tyle ludzi bylo ale co najsmieszniejsze u samego gp bylam moze jakies 5 min heheh .teraz czekam az mala mi zasnie i czeka mnie goraca kompiel oj i oby ta nocka byla spokojniejsza i przespana pozdrawiam i spokojnej nocki :)
 
Do góry