reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Ja też melduję że będę:tak: Tylko czy robimy tak samo jak ostatnio?? Bierzemy kocyki??
Niunka 622, 623, 626 tam na pewno jeżdżą i jeszcze jakieś inne ale nie znam numerów
 
reklama
Kasia 8118 tez masz widze zly dzien? ja dzis to wybuchalam co chwile. najgorzej bylo jak dawalam malemu obiad, staralam sie, ugotowalam mu pyszne danie a on co lyzeczka to wyplwal na mnie wszytsko cala bylam w warzywach nawet na wlosach, siedzialam i ryczalam a on ze mna :wściekła/y::crazy: na szczescie zaraz po tym zasnol a ja mialam chwilke zeby doprowadzic sie do ladu ehhh
Kasiu J zycze powrotu do zdrowka
Dziewczyny jutro o13 Lister Park? zgadza sie?
Sluchajcie jesli moj mezulek zadzwoni jutro ze wczesnie konczy prace to nie bedzie mnie bo mamy cos do zalatwienia ale mysle ze to sie pewnie nie zdazy :rofl2: dam znac jeszcze.
 
Dziewczyny wezcie aparat,chociaz ze zdjec bede widziala jak sie swietnie bawicie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przesylam moc buziaczkow dla was wszystkich z Polski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-)
 
melduje sie ze tez bede na 13 hehe fajno

nie pisze dzis bo mi sie nie chce jutro za to bedziemy milio o czym gadac z tego co wyliczylam to bedzie nas 8/9 cos takiego bo nie wiem jak kasia j .

spadam spac bo jutro trzeba wczesnie wstac hehe buziaki

a jak kogos ominelam to przepraszam z gory :p
 
hejka dziewczyny

Ja moze na chwile wpadne, ale nie obiecuje. Sporo mnie dzis czeka, a czuje sie jeszcze lekko oslabiona. Jakby mnie nie bylo to udanej zabawy zycze.
 
Ja tez bede!!!tagze do zobaczenia w parku:-):-)
A co do kocykow to moze wezmy ,jak bedzie ladnie tak jak ostatnio,to mozna usiasc a dzieciaczki poraczkowac:-D:-Doczewiscie oprocz mojego:-Dbo jemu nie spieszno do tego:no:

kasia-moj Kuba tez mial taki okres,ze zmna non stop chodzil,wszedzie ja juz tez zla i przerazona bylam,dlaczego.Ale wyrosl z tego,teraz jak idzie do szkoly to idzie za mna:tak:a jak mu mowie chodz do mnie to wola :mamo idz idz,ja wole z tylu,sam:-(a mi smutno jest,ze mi rosnie juz taki samodzielny syn:-:)-(to dobrze ze jeszcze przyjdzie sie do mnie poprzytulac i buziaki i co chwile daJE,bo to tez pewnie sie niedlugo skonczy:-D
do dobra to do zobaczenia w parku:-)
 
Fajnie Doris że napisałaś mi o tym kocyku bo od wczoraj mam dylemat czy brac czy nie a dziewczyny nic nie piszą na ten temat, a ja pytałam wczoraj dwa razy.Gdyś napisała mi co jeszcze jest potrzebne to byłoby super.Pozdrawiam:tak:
 
Tylko czy robimy tak samo jak ostatnio?? Bierzemy kocyki??

Kasia8118 jakto nikt Ci nie odpowiedział:wściekła/y: Ja pisałam o tym:crazy:
Kocyki wystarczą:tak: ostatnio jeszcze każda przyniosła jakieś ciasteczka ze sobą ale nie przynoś za dużo bo nikt nie chciał tego jeśc:-p Najważniejsze to przynieś siebie i małego:tak::-p;-)
 
reklama
Ja rowniez sie melduje, ze bede. Podroz prawdopodobnie zajmie mi autobusami ok 1,5 godziny:baffled:, ale przeciez nie moglabym ominac spotkanka. A w domu nudy jak diabli.
Ja to tak jak ostatnio wezme kocyk, jakies ciastka, jakies chrupy dla malego i cosik do picia. Nie wiem co jeszcze. A z tymi kocykami to koniecznie, bo fajnie sie nam wtedy siedzialo, a i ja mialam chwile zeby z Wami pogadac, bo moj maly ganial dookola i bylo bezpiecznie. A na placu zabaw musze go bardzo pilnowac i z 10ciu slow z Wami nie zamienie. W kafejce moj brzdac tez dlugo nie usiedzi:baffled:, zreszta same pamietacie jak ostatnio czmychnal w ciagu kilku sekund i juz byl nad woda:szok:. Malo mi serce nie wyskoczylo. Wiec kocyki bierzcie koniecznie.
Do zobaczenia i buziaczki.
 
Do góry