reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

pobudka:-D:-D:-D:-D
wpadlam tylko powiedziec dzien doberek i zmykam do job centre,szlak mni trafi zaraz przez ta pogode,bo musze taxi zapierdzielac bo od busa troszke sie idzie a pada deszcz:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:nic,bede pozniej laseczki.cos mnie w prawym boku brzucha boli,ja to jak stara babcia sie zachowuje normalnie:-D:-D
 
reklama
Cześć!

Co za okropna pogoda. Nie dość, że pada to jeszcze wieje zimny wiatr. Jak tylko przyszłam do domu to zrobiłam sobie herbate, żeby się rozgrzać. Aż się wierzyć nie chce, że to połowa lipca:crazy:

Żaneta- nie przejmuj się teraz wagą. Moim zdaniem ciąża to jedyny czas w życiu kiedy kobieta nie powinna się tym przejmować. Na przejmowanie się będziesz miała czas po ciąży:sorry2:
Doris- za angielską pogodą to na pewno nie zatęsknie:no: No może za ciepłą zimą:sorry2:
Graziul- straszna historia z tą dziewczyną. Dla mnie to też jest nie do pojęcia jak rodzina dziewczyny mogła nie poznać, że jest w zaawansowanej ciąży:szok:
Roksanna- my nasz samochód w Pl sprzedaliśmy dopiero w ubiegłym roku (2 lata po pobycie w UK) a to dlatego, że juz rdza go zżerała. A teraz tak by się przydał:dry: Niestety jakiś czas będę musiała wozić tyłek autobusami i tramwajami:dry:
Agaam- ja wywoływałam zdjęcia w takiej maszynie Kodaka w Morrisonie na BD10. Moim zdaniem jakośc była dobra. Sylwia kiedys mówiła, że ona wywołuje w Bootsie i też są ok

Zmykam. Musze poszukać jakiegoś pomysłu na dzisiejszy obiad. Rozmroziłam schab i nie wiem co z niego zrobić. Na razie
 
hello:happy:
Na temat pogody,raczej przemilcze.......:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ukisimy sie w domu jak ogory kiszone:crazy::-D
Mialysmy isc dzis z K.na pyszna kawusie do Costy,no ale gdzie tu w taka pogode isc:crazy:
Nic ciekawego sie nie dzieje:-(
Standardowo -zaraz bierzemy sie za sprzatanie,potem jakis obiadek sklece i dzien zleci:tak:
ZANETA-wspolczuje,ze musisz wychodzic w taka pogode:sorry2:kiedy Ty masz ten scan doklanie??
ANIA-mmmmm..schab,ale mi narobilas smaka,dawno u nas schabowych nie bylo:baffled:chyba po niedzieli zrobie:tak:
MARTA,ROKSANNA-ale macie fajne nazwy dla autek:-D:-D:-D:-D
PIDI,NATALKA,JSTYSIAK i reszta kobialek-co Z Wami???????
A moja mala juz tak fajnie mowi:tak: ale miesza slow ,czesc po polsku a czesc po angielsku:-Draz mowi tatus ,a raz daddy... na ksiazke -book,a na misia -mis:-Da do mnie mowi" musiu isc danci"-i bierze za rece ..no i tanczymy.No i co dzien mamy repertuar" twinkle ,twinkle" w wykonaniu Nati-Winka ,winka:-D;-);-);-):-D:-D
no nic ide sie wziasc za swoja powinnosc
milego dnia zycze
 
Czesc Wszystkim:-)

Faktycznie temat pogody najlepiej przemilczec:wściekła/y:
U nas poki co nudy Mala spi ja w tym czasie juz obiadek przygotowalam no i mam czas dla siebie. Szkoda tylko ze bedziemy musialy kisic sie w domu bo na dwor to nawet nosa nie wychylimy:wściekła/y:
Normalnie mozna zanudzic sie na smierc:crazy:

Ania dzieki za podpowiedz odnosnie zdjec bo juz nie moge sie doczekac kiedy je wywolam:tak:
Graziul ja rowniez sie zgadzam z opinia jak to jest mozliwe zeby najblizsza rodzina sie nie zorientowala. Ja pamietam jak przylecialam do Polski w listopadzie 2lata temu to byl poczatek mojej ciazy a moja mama odrazu wiedziala co sie swieci:tak: a ja nawet jeszcze wtedy brzuszka nie mialam wiec nie zrozumiale jest dla mnie to ze jej wlasna matka nic nie wiedziala:no: Domyslam sie jak musi Ci byc wesolo sluchajac Natalki:tak::-D zdolniacha z niej ze odrazu w dwoch jezykach mowi:tak:
Zaneta wspolczuje jak mysle sobie ze Ty teraz jestes poza domem to az mnie ciary przechodza patrzac za okno:szok:
Roksanna co to za bzyka masz ze watpisz aby Cie jeszcze powozil?:-p:-)

A kto wie co sie dzieje z reszta dziewczyn cos duzo ucichlo?? odzywac sie kobity:tak:

Ok uciekam bo zaraz kolezanka bedzie pukala do drzwi;-):tak:
Do spisania pozniej:tak:
 
Czesc:-)

AGAAM-tak jak Ania napisala w bootsie ladne zdjecia wywoluja i nie sa drogie:no:

KASIA8118-a jaki do Ciebie z centrum autobus jedzie?bo ja w wtorek jestem bez auta:wściekła/y:wiec musze przeprosic komunikacje miejska:baffled:

Ania1812-kupilas wkoncu te torby?ile kosztuja w b&m ?bo ja patrzylam na ebayu i nie wiem czy sie oplaca :sorry2::dry:
 
Doris- kupiłam. Jedna (całkiem spora) kosztuje 2,99 a dwie 5F. Były jeszcze mniejsze aromatyzowane (chyba lawendowe), z tego co pamiętam to 2 za 1.50.
 
ANIA1812-to taniej jest B&m,dzisiaj wlasnie na ebayu obserwowalam i taka 80&100 cm,poszla za 2,10 +przysylka 2,50:szok::szok:
Musze koniecznie sie wybrac i kupic:tak:
 
Hej kobiki co tu taka cisza? nie mowcie ze na spacerach bylyscie:-p

Doris jesli chcesz to ja moge Cie zabrac do Kasi:tak: bedziesz jechala tylko z Davidkiem czy z Kubusiem tez? Bedziesz wtedy moja nawigacja:-D No i dzieki za inf o zdjeciach po niedzieli wybiore sie zeby wywolac:tak:
Ania o jakich Wy torbach piszecie?:sorry2: brzmi ciekawie torby aromatyzowane;-)
No i normalnie nie ma komu odpisac:-p
W takim razie ide do moich brzdacow:-D niunia za jakies 40min idzie spac wiec trzeba ja troszke wymeczyc przed spaniem co by znowu nie wstala o 5;30 jak dzisiaj:wściekła/y:
Ok babeczki milego wieczorka zycze:-)
 
Witam was drogie panie!
Ja na pogode nie bede psioczyc bo wyjechalysmy z domu ok 12 i nie bylo tak zle,troszke kropilo ale ogolnie cieplo,jeszcze pod wieczor spacerek zaliczylysmy i Dusia zasnela w przeciagu minuty-od kilku dni nie klade jej juz na popoludniowa drzemke dzieki czemu wieczorem wczesnie zasypia :tak:
doriss82,Ania1812 wlasnie o jakich torbach piszecie bo moze i mi by sie przydaly do przeprowadzki? ;-)
Agaam ja wywolywalam w Asdzie na bd4 i tez zadowolona z jakosci jestem,a im wiecej wywolujesz tym mniej placisz :tak:
graziulxxx zdolniacha z Natki a wy mowicie do niej po angielsku czy tylko na play group sie uczy?
 
reklama
hej dziewczyny

Ja mam caly czas zajety- jutro wylot a dzisiaj jeszcze smigamy ze znajomymi na kolacyjke parami i potem na dyskoteke- a co wykorzystam mamusie do opieki:tak::-)
Zaraz jade do ilkley- chociaz pogoda:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Ania1812- jak tam wyprzedaz ????? Ja nie wstalam:-:)-( Zaraz podjade moze jakies ostatki w guiseley zostaly:-D:-D
Agaam- ja tez w asdzie wywoluje i zadowolona jestem.:tak:Moj co dzien wstaje o 5.30:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Dobrze ze moja mama jest:-)
Kasia8118- mnie nie bedzie u ciebie bo sie bede smazyc w ogrodku:-p:-p:-p
Graziulxxx- gratki dla malej gaduly. Moj do mnie gada w stylu: Do you want one chicken kurczak?:-D:-D:-D:-D
mojadzidzia- powodzenia na ebayu;-)
zanetabd7- ty to mnie zawsze rozsmieszysz- nawet jak nie piszesz o czyms zabawnym- uwielbiam to:-D:-D:-D:-D:tak: Zycze lepszego samopoczucia:tak:

Dobra smigam z familia. Milej soboty wam zycze:tak:
 
Do góry