reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Czesc mamuski!!
Dzisiaj z rana mialam strasznego stresa bo zadzwonilam do agencji z ktorej mamy miec mieszkanko i facet mi powiedzial ze jest problem bo landlord znalazl kogos na wlasna reke :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: a my juz depozyt zaplacilismy ponad tydzien temu :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: pojechalismy tam osobiscie i cale szczescie sytuacja zostala opanowana ale tego co sie nadenerwowalam to moje :no::no: Moja Dusia od soboty nie dostala mleczka z piersi... :-) kupilismy jej aptimel i bardzo chetnie pije,dzisiaj nawet sama przyniosla butelke zeby jej nalac :sorry2:
Ania1812 ja potwierdzam swoja obecnosc,przyjade razem z roksana,wiec pewnie bedziemy ok 12 ;-) czyli mam wziac ze soba drobne?? :-D:-D
doris78 gratulacje dla Kubuska,no to poszalejecie na zakupach :-D a czy ty tez szalalas na karuzelach? a Dawidek z toba byl czy w domu zostal?
tyniaiwiki milego wypoczynku,dobrej pogody raczej nie musze zyczyc ;-)
ampar3 trzeba bylo to spa zorganizowac po weselichu,a jak mama zareagowala na niespodzianke?
jstysiak skoro bedziesz u Ani to wezme dla ciebie pojemnik i deske :dry: odnosnie imprezki-o dziwo chlopcy lepiej sie zachowywali niz dziewczynki-dasz wiare? :-D:-D
sylwia.m nawet sie nie waz narzekac na pogode,tutaj takich upalow napewno nie bedziewiec korzystaj do bolu :tak:
zanetabd7 fajnie ze bedziesz jutro,na kiedy masz wyznaczone usg?? Dusi tez sie bardzo podobalo na farmie,poczatkowo troszke sie bala ale jak zobaczyla ze inne dzieci dotykaja owieczek to i ona chciala :sorry:
kasia8118 ja rowniez do Pl sie nie wybieram tylko nie wiem czy internet bede miala tak szybko :-(
 
reklama
hej :-)

u nas nic nowego byłam dzis w manchesterze po małej paszport :tak: małej juz wysypka schodzi chyba jutro nie bedzie sladu :-)

grazul dzieki :tak: ale to rózyczka była byłam drugi raz u lekarza i sie potwierdziło :tak:

ania mnie jutro nie bedzie bo mała jeszcze zaraza :-(

mojadzidzia dobrze ze sie wyjasnilo z tym mieszkaniem :tak: i gratki dla Dusi duza dziewczynka :tak:

doris no to mozesz byc dumna z Kubusia:tak: zdolny:tak:

dobra pozniej dokoncze odpisywanie bo mala sie obudzila:dry:
 
ja tylko na chwilke,poprosic te dziewczynki ktore pozyczyly ksiazki a przeczytaly juz o zwrot,ja mam jedna doris i wezme jutro.jak macie jakies ciekawe to wezcie dla mnie prosze:-)
 
Hej!

Doris- gratulacje dla Kuby. Zdolniacha z niego:tak:
Natalka- dobrze, że z małą już lepiej. Swoją drogą to ciekawe gdzie złapała to choróbsko. Większość dzieci jest na to szczepiona:confused: Adam będzie miał to szczepienie za tydzień:szok:
mojadzidzia-ale mieliście przejścia z mieszkaniem. Dobrze, że wszystko się wyjaśniło. Kiedy się przeprowadzacie? No i oczywiście garść drobniaków jak najbardziej wskazana:-D:-D:-D

Do zobaczenia jutro
 
ania pewnie na play grup sie zaraziła tam jest duzo dzieci które nie maja jeszcze 13 miesiecy i nie sa szczepione na rozyczke pewnie ktores przyniosło :-( a Ty tak nie pros o słonce tylko sie ciesz ostatnimi dniami tu ta angielska pogoda teraz to specjalnie dla Ciebie:-D

tynia udanego wypoczynku :tak:

sylwia biedny Marcelek :-( wyobrazam sobie jak sie wystraszyłas :szok::-(
 
dziewczyki ale teraz mam do myslenia ze nie usne chyba :wściekła/y: zauwazyłam ze mam tylko ten jeden akt urodzenia Claudii ten bez moich i D danych i teraz nie wiem czy go gdzies zgubiłam :zawstydzona/y: czy go nie zwracaja jak sie paszport wyrabia tylko jak ja teraz mała zarejstruje w pl ? :confused: na ten bez naszych danych na rade ? :confused::wściekła/y:
 
Hej;-)

Dziewczyny no słoneczko jest fajne ale póki co jesteśmy na śląsku gdzie nie ma co robić w taką pogodę i dzieciaki przez to strasznie się męczą i są nieznośne ale już dzisiaj w nocy jedziemy do gdańska a tam plażaaaaaaa:tak:
Po ugryzieniu nie ma już śladu, dobrze że udało mi się ten jad wyjąć:tak:


Natalka żeby wyrobić dokumenty w PL musisz mieć tą część z danymi rodziców, wiem bo właśnie się tym zajmujemy tutaj i dzisiaj odbieramy tłumaczenie.

Spadam bo Olivia ne daje mi popisać, właśnie wspina się na fotel ale od strony podłokietników:szok: i o dziwo daje radę:baffled:
 
dziewczyki ale teraz mam do myslenia ze nie usne chyba :wściekła/y: zauwazyłam ze mam tylko ten jeden akt urodzenia Claudii ten bez moich i D danych i teraz nie wiem czy go gdzies zgubiłam :zawstydzona/y: czy go nie zwracaja jak sie paszport wyrabia tylko jak ja teraz mała zarejstruje w pl ? :confused: na ten bez naszych danych na rade ? :confused::wściekła/y:

Natalka- potwierdze to co napisała Sylwia. Musisz mieć rozszerzony akt urodzenia. Faktycznie w konsulacie nie oddają tego aktu. A kiedy wyjeżdżacie? Bo myśle, że jak pójdziesz do urzędu to bez problemu powinni Ci szybko wydać nowy. Tym bardziej jak im powiesz o co chodzi. Jak ja potrzebowałam to babka wypisała mi go od razu tego samego dnia.
 
reklama
Witam:-).
Aniu1812 ja będę u Ciebie ale na krotko:tak:.Do Pl jedziemy na 2 tygodnie.
natalka zgadzam się z dziewczynami:tak:.
Nic uciekam się szykowac na spotkanie bo jak na razie to biegam jeszcze w pizamie :tak::zawstydzona/y:.
 
Do góry