reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Bradford

Czesc:-)


Ja tez chetnie wybiore sie na kulki:tak:
Ale jakby to bylo jutro to ja moge dopiero o 13:tak:no i moge kogos zabrac oczywiscie:tak:

KATARINA-powtarzam sie znowu,ale macie wesolo z Wiki:-D:-Dudana Ona jest:-D:-D

KASIULECZKA-ja tez podlacze sie do dziewczyn an temat Bradford.Brzydkie miasto ,ale tanie:tak:

MOJADZIDZIA-gratulacje dla Zebatki:tak:

NATALKA-fajnie ,ze macie z kim zostawic Claudie ,jak nie z mama to z ciocia:confused:

ANIA1812-u nas tez leniwy dzien,Kubus to caly dzien z pizamie chodzil:-D

A ja przyjechalam dzisiaj z zakupow a w domu balagan straszny.David spal z J ,a Kubus w pizamie chodzil bez sniadania,ale za to po obiedzie:-D:-D
Dobra ide Davidka polozyc,ciekawe czy zasnie:shocked2:
 
reklama
I ja się przywitam;)

U mnie weekend super - humorek dopisuje. W sobotę wybrałam się na zakupy sama -ale był błogi spokój obkupiłam się za wszystkie czasy. Zadowolona jestem. KUpiłam dwie sukienki z new look promocja była z 25 na i 6 funciaków. PEłno bluzek letnich sandałki nowe i mnóstwo innych bardzo mi potrzebnych rzeczy. Ale mężuś zadowolony że ja happy jestem. Nie wiele mi do szczęścia trzeba. I w dodatku dostałam zwrot podatku i już kompletnie mi się humor poprawił bo zwykle czekam 3 miesiące a tu 3 tyg i kaska jest.
I dzisiaj też byłam w mieście na zakupach bo sobie przypomniałam że jak przylecimy do PL to teściowa moja robi u siebie zlot całej najbliższej rodziny mojego P żebyśmy nie musieli jeździć. I dzieciakom muszę kupić prezenty. I tak mi zleciało kolejne 3 godz.
Dzisiaj Ola głupawki dostawała cały dzień przez ten deszcz. I wymyśliłam malowanie buzi specjalnymi farbkami śmiechu było co nie miara. Ola była tygrysem, Mój P coś podobnego do królika, Milenka motylkiem a mnie wymalowali sama nie wiem co to było- chyba mi to na prostytutkę pasuje. Śmiechu było tyle że szok. Farbki szybko schodzą przynajmniej nie ma kłopotu a dzieciaki zadowolone.
Oki zmykam się kąpać bo jeszcze dzisiaj chcę obejrzeć film. Do spisania jutro
 
Witam sie i ja dzis:-)
ja dopiero teraz pare slow bo jakos tak caly dzien zajeta bylam:tak:
Rano mielismy pobudke wczesnie jak na niedziele bo wstalismy juz przed 8 choc mala jeszcze spala:tak: milo sobie zaczelismy dzien od kulukulu:-D:-Da wiec humorki potem dopisywaly.A pojechal do Sainsburego po swiezutkie buleczki,wiec i sniadanko dzis bylo wyjatkowo smaczne;-)
potem bylismy w Shipley na plywalni,mala sie wyszalala,ale ja zmarzlam:szok::szok:a woda byla cieplusia jak zawsze,tylko mi cos tak zimno bylo:shocked2:
Na obiadek Pizza ktora podal maz;-):szok:-stara sie ,stara ostatnio musze go pochwalic:happy2::happy2:
Pogoda taka ze z checia sie drzemie popoludniu ,no i ja z mala dzrzemalaysmy az do 19.30:szok::szok::szok::szok:Ponoc A nas budzil kilka razy ale my nic,wiec teraz bedzie bal do polnocy:-D:-D:-D
MOJADZIDZIA-gratki zebulkow,no i tego ze mala juz sie "puszcza"powoli:blink::blink::-D:-D
KASIULECZKA-ja powiem to samo co kolezanki-miasto okropne,co nas tu trzyma to dobra praca mojego meza,lepsze mozliwosci finansowe ,no i jak dla nas nasze fajne mieszkanie...pozatym kompletnie nic!!a pogoda tez do bani:wściekła/y:
SYLWIA-fajnie ze zakupy sie udaly,milego depilowania:happy2::happy2:
AGAAM-ja jestem chetna na kawke jesli nic mi oczywiscie niewypadnie
SYLWIA-do Ciebie oczywiscie tez!!:happy2:
Co do kulek to z checia ale jutro odpada bo mam juz sasiadki na kawke zaproszone;-)
no nic ,uciekam narzie ....do spisania,appapapaa
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny,
Dzieki dobre Kobitki za Wasze opinie o Bratford.Pozyjemy zobaczymy jak to bedzie bo jesli mój M sie uprze to pewnie stanie na tym ze tam wyládujemy, pozatym jego kuzyn tam mieszka i on pewnie tez tam koniecznie bedzie chcia,l wiec kto wie moze jeszcze troche i do Waszego grona doláczé.
Katarino26 z Twojej córy mala agentka rosnie ( ciekawe po kim to ma po mamie czy tacie??:-D:-D) ja bym na Twoim miejscu w tej szatni zawalu dostala- moja nunka jeszcze nie ma takich pomyslów za to strasznie mi pyskuje gdy jej czegos nie pozwalam:dry::shocked2::shocked2:
Apropo moja urodzila sie o 5.35 rano:eek:
Nioooooo to teraz juz wiem jak Ty z Obornik, to nawet z sasiednich bloków na AK:cool2:.
Chodzilam nawet z Twojá siorká do szkoly:happy2:(fajne ma te swoje dziewczyny i bardzo do niej sa podobne widzialam na NK:-))
 
czesc wszystkim ja wczoraj sie nie odzywalam bo nocowalismy w keighley z soboty na niedziele bo Dawidek mial goraczke i nie chceili go brac wiec przyjechali po nas a wczoraj t opojechalam z kaska kupic buty dla wiki ale dla siebie tez kupilam niby nic bo tylko majtki i staniki ale to juz cos
mojadzidzia gratki dla Dusi za zabka :tak::tak::tak::tak:
natalka to widze ze sie relaksowaliscie super:tak::tak::tak:
graziul to ci mezus dogadza:tak::tak::tak::-D:-D;-);-);-)
katarina niezly weekend mialas ale sie usmialam najbardziej to z tego pudelka :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Hej Laseczki:-)

My juz nie spimy od 4;50:wściekła/y: Ale jakos dziwnie sie wyspalam:-p ale mam nadzieje ze to jednorazowy wybryk mojej gwizdy:tak:

Sylwiam ja bardzo chetnie na kulki tez pasuje mi caly dzien wiec dostosuje sie:tak::tak:
 
reklama
Czesc dziewczyny:-)
Ja sie tylko przywitam ,bo cos dzis zupelny brak natchnienia do wszystkiego mam:-(wiec nie bede klecic jakichs bzdur 3 po 3:szok:
jak sie polepszy -to zaraz jestem:blink::blink:
milego dnia dla wszystkich mamusiek i dzieciaczkow:happy2:
ciao ,ciao;-)
 
Do góry