reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej:-)

Ja się wczoraj nie odzywałam bo najpierw byłam na zakupach, potem na karuzeli bo rozłożyli u nas w wyku a potem przygotowywalam grilla:tak: Co prawda inni goście nie dopisali ale przyjechała Kasia8118 z rodzinką i było bardzo miło:tak: Małe dzieci się wyszalaly a duże dzieci czyt. mężowie spili troszeczkę, ale miałyśmy z nimi wesoło:-D
Dzisiaj wybrałyśmy się z Dorotą na samotny shopping w white rose centre, kupiłam sobie kilka łaszków i jestem zadowolona. Kupiłam też Olivii zaległy prezent na dzień dziecka
Discovery Dome Deluxe - Tomy
ale się małej podoba:tak: jeszcze zanim Rafała skończył to rozkładać to ona się pakowała do środka i uśmiech od ucha do ucha:-D. Marcelowi też się podoba więc dzieci mam na trochę z bani:tak:

Mojadzidzia, Agaam gratulacje dla Waszych dziewczynek:tak: Spryciule z nich:-) U nas do samodzielnego chodzenia jeszcze uuuuuu daleko:-D

Kasiuleczka ja też jakbym mogła to zamieszkałabym w każdym innym mieście byle nie w Bradford, a najlepiej to gdzieś nad morzem:tak:

Katarina już lepiej z humorkiem?? ja miałam to samo co Ty kilka dni temu:sorry2:

Pogoda do bani to może jakieś kulki w tym tyg zorganizujemy??? Albo kawka u mnie, tyle że ja mogę tylko jutro, czwartek lub piątek.
 
reklama
Czesc dziewczynki przywitam sie i ja:-)

Sylwiam super prezent dla Malej:tak: My tez w koncu dzis kupilismy Vicky prezent duza lale no i wozeczek:-) tylko ze wozeczek juz taki wiekszy ledwo do niego siega a smiga przy im jak szalona pokoju jej nie starcza:-p Mi pasuja kulki jutro albo w srode albo w piatek a spotkanie u Ciebie zawsze i kazdego dnia:-D

Nefretete my akurat jak beda wybory bedziemy w Pl wiec tam bedziemy glosowac:-p

Katarina Agnieszkauk szybkiego powrotu nastroju zycze:tak:

Kasiuleczka ja tez wolalabym mieszkac gdzies indziej Bradford nie nalezy do ladnych miast:no:

Dobra dziewczynki ja musze konczyc bo moj men chce ogladac zuzel:wściekła/y: a wtedy musze wylaczyc internet:wściekła/y:

Skoro Sylwia zaprasza w tym tygodniu do siebie to moze w przyszlym tygodniu wpadniecie do mnie na kawke?? musze sie z Wami porzegnac przed urlopem:-p ciekawe jak ja bez Was przezyje miesiac czasu:-:)-:)-p Przypomne sie jeszcze co do spotkania ale moze juz sa jakies chetne ;-)
Papa
 
hej

Ale pogoda:wściekła/y: Udalo mi sie godzine bez deszczu wyczaic na spacer:tak: Artur ma dwa i pol dnia wolne- wreszcie to troche odsapne:-p i jakies wieczorki romantyczne beda:-p:-)
Sylwiam, Agaam- ja jestem chetna na spotkanie tylko nie wiem jak z przedszkolem:dry: Czy mlody idzie czy nie:confused:
mojadzidzia- ja mam ogromny ogrod:-D:-D:-D:-D W piatek nawet niezly mecz dalo sie rozegrac:-D:-D:-D Wyslij mi numer do tej goski jak mozesz;-)
natalka90- ja tez w ilkley bylam ale nad rzeka:tak: I z ogonem bo nie mam komu zostawic:-D:-D

Spadam bo wlasnie przegapilam aukcje na ebau:wściekła/y:
 
Witam mamuśki!!!!

Ale sobie pozrzędzę teraz:-D:-D:-D Pogoda rewelacja:tak:;-) senna jestem cały dzień,nie pospałam w nocy..z racji,iż Wiktoria całą noc kaszlała jak oszalała i zwymiotowała nawet:szok::szok: Więc jestem dziś jak przecinek:zawstydzona/y: to raz:-p dwa..wczoraj w biały dzień miałam złodzieja na podwórku:wściekła/y::wściekła/y: cygan ok.5 lat miał,wszedł do nas na podwórko od sąsiada strony,przeskoczył przez murek sobie,wysypał z kaczki wszystkie kuleczki:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: i porwał Wiki piłkę:szok: Ja oczywiście nic nie mogłam zrobić bo brałam prysznic i byłam naga:zawstydzona/y::-p ale przez okno widziałam jak wychodził od nas z piłką:wściekła/y::wściekła/y: B po pracy pojechał tam do tych cyganów i ich do pionu ustawił:tak:;-) mendy jedne:wściekła/y::wściekła/y:
Wczoraj wybyliśmy sobie do chinola na drinka;-) wypiłam 1 piwo,2 drinki i czułam się jak wolny ptak:-D:-D ale jaki numer wywinęłam w restauracji obok tam u nich:-D zgłodniałam i poszłam sobie kupić box pakuje do niego i pakuje,ale na 2 strony,żeby się nie domknął mi i babka podeszła do mnie,że tak nie wolno,że ten box musi się zamknąć:tak: ale wiocha co:confused::-D:-D:-D Polacy są jednak zachłanni:-D:-D ale no co..5 funtów za taki box malutki...:-(

No a dziś byliśmy z B na zakupach i kupiliśmy sobie buciki na polepszenie humorów przez tą pogodę:zawstydzona/y: Wiki się zamknęła w przymierzalni i nie mogła wyjść już z niej:szok::szok: próbowaliśmy z gościem otworzyć na różne sposoby drzwi,ale nic...więc gościu wskoczył tam i wypuścił uwięzioną...uff...tyle atrakcji w weekend miałam,że fiu...fiu....:-D:-D:-D i nerwów do tego:tak::shocked2:

Kasiuleczka25.-
a no tak się składa,że mieszkam w Obornikach Wlkp.:tak: a my się znamy??bo ja Cię nie mogę rozszyfrować:dry::-D:-D A jeśli chodzi o nasze słynne Bradford to ja się podpiszę pod tym co laski napisały,a co do pogody to bywa piękna również i z tego co mi wiadomo na temat pogody w Irlandii to jest bardziej deszczowa:tak:;-) no i również w Bradford jest tanie życie,dlatego też jest to plus dla którego warto tu mieszkać;-):tak:
Sylwia.m-mówisz spotkanko:dry: Ja się piszę;-) na każdy dzień tygodnia:-) oczywiście jeśli nie będzie padać,no chyba że jakaś zmotoryzowana by mnie zabrała:-p
mojadzidzia-wow:szok: superaśnie,że Dusia ma zębolka:tak: tak długo wyczekiwanego:szok: no a co do chodzenia to ja już wiem..bo D..zrobiła już pare kroczków w cioci ramiona:-D:-D
Ania1812-dziękuje kochana już humorek wrócił bo mąż już zadbał o niego;-):tak::-D
My kobitki jednak potrafimy zakręcić w głowach naszym menom:-D :-D:-D Tak ich wyzywamy i krytykujemy a oni i tak nam d..liżą:-D:-D:-D Sorry,ja to mam język nie wyparzony:zawstydzona/y::sorry2:
agamm-ja się piszę,ale zobaczymy co to będzie za termin...czy dożyje tego dnia:-D

Dziękuje tym laską które mi pożyczyły lepszego humorku;-):tak: Jesteście wielkie:-)

To chyba tyle na dziś:dry::confused: Idę sobie wziąć gorącą kąpiel w soli morskiej,którą sobie dziś kupiłam...na rozluznienie mięśni i oczyszczenie umysłu:-) obejrzymy jakiś seans...delikatna kolacyjka i kulululu.....Aha,jak jutro na kulki jedziecie to ja też chcę!!!Więc jak by co to 1,5 d...się pisze na zabierkę:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Agaam zapomniałam Ci wczesniej napisać że we wtorek jedziemy do ambasady:tak: Jeszcze nie wiem o której, muszę sprawdzić godziny otwarcia ale z tym to jeszcze się zdzwonimy;-)
 
Sylwia.m-teraz weszłam na tę stronkę którą podałaś i powiem,że Wiki miała taki sam domek,ale w nim się nie bawiła:no: Ja ją na siłę tam sadzałam a ona wychodziła z niego..więc no życzę tobie aby Oli się w nim bawiła:tak:
 
Hej to i ja się przywitam:tak:.U nas dzisiaj nudy mąż wygięty po wczorajszej imprezce więc dzień minął mało ciekawie:-D:-D.
Większosc dnia a przynajmniej połowę biegałam w szlafroku bo po co się ubierac skoro nigdzie nie miałam zamiaru się ruszyc:cool:.
sylwia.m dzięki serdeczne za zaproszenie.Nam też było miło;-).Co do spotkania w tym tygodniu to nie wiem jak to będzie bo Krystian od środy ma przedszkole.WIęc dopiero jak ustalicie co i kiedy to ja dam znac czy mi pasuje:tak:.
Kasiuleczka no mi też niestety miasto w którym mieszkam nie podoba się zbytnio :no:.
Agaam no to teraz mała będzie miała co robic.Fajnie wyglądają takie małe dziewczynki pchające wózek z lalą :tak:.
marta84 gratulacje dla męża;-).
OK dziewczyny uciekam bo jakoś weny dzisiaj brak.Wszystkim ty,m co maj ą kiepskie dni życzę szybkiej poprawy humoru:tak:;-):-).
 
Ahaaa, no i zapomniałam p[ogratulować Nadii pierwszego ząbka:-)

Katarina no póki co zajarana tym namiotem, później pewnie się znudzi jak wszystko zresztą. Ona np teraz bardzo fajnie bawi się zabawkami które Marcel omijał szerokim łukiem więc niestety nigdy nie wiemy czy trafimy w gusta dzieci, przynajmniej dla tak malych dzieci bo później już widac bardziej jakie mają zainteresowania:-)

Dobra, spadam się depilowac:sorry2::wściekła/y::-( ałaaaaaa:-(
 
reklama
Sylwia.m-no racja..też nie można patrzeć pod tym kątem,że nie kupie bo ona sie nie bawi tym co ma z tego co rodzice obserwują bo te nasze dzieci nigdy nie miały by żadnych zabawek,każde dziecko jest też inne prawda:tak:;-) p.s.nie pokalecz się tym depilatorem:tak: żebyś za wysoko nie zajechała:-D:-D:-D ja nie lubię depilatorów:no: jadę maszynkami:tak:

kasileczka-zapomniałam Ci odpisać,że Tak zgadza się nasze córeczki tego samego dnia się rodziły:tak: może jeszcze o tej samej godz.:confused::-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry