reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej laseczki u mnie też była dzisiaj wczesna pobudka a i nocka kiepska.Oli budził się chyba z dwa razy na mleczko:baffled:.A Krystian jak wstał rano to odwiedził brata i tak zacząkł głośno śpiewac że ten oczywiście się obudził:dry:.Tyle z narzekania :tak:.
Krystian coś dzisiaj niechętnie chciał zostac w przedszkolu :no:.Trzymał mi się nogi aż pani musiała po niego przyjsc bo inaczej bym już chyba nigdy nie wyszła z przedszkola:baffled:.
natalka wiadomosc dostałam i odpisałam:tak:;-).
graziul chyba wiem o co Ci chodziło:tak:.Tez to miałam dla Krystiana:tak:.
Nic uciekam sprzątac:tak:.
 
reklama
Kilka dni zaległości i znowu nie wiem jak zacząć. Wy też tak macie? Już poprzednio usiadłam napisałam i skasowałam wszystko :-D. Dziś się nie poddam.
U mnie remont idzie jak krew z nosa. Na razie pomalowaliśmy, ja pomalowałam dla Matyldy łóżko, zamierzałam się też na komodę, aby ją maznąć ale się boję, bo efekt na łóżku mnie nie zadowala raczej. Jak już wszystko pomalujemy to wtedy się weźmiemy za kupno wykładzin. Jeszcze będzie tak że przyjdzie czas wyprowadzki a my będziemy się ze wszystkim spieszyć :tak::tak:.
Katarina gratuluję pierwszej poważnej jazdy. Te górki to Cie nie miną tu w Bradford, chcąc nie chcąc się nauczysz. Ja też się stresowałam na początku tyle że nie o górki chodziło a o skoordynowanie tego wszystkiego drugą ręką.
Doris o nie, nie wszystkie, moja dziś pospała do 7, ale miała zrywkę o 6 rano, i nie wiem teraz czy jej się coś śniło czy co :confused: Obudziła mnie i mówi mama wstawaj, musimy iść do szkoły :baffled::-D:-D:-D.
Ania gratulacje za ząbka, widzę że radość wielka u Ciebie. Dłuuugo czekałaś.
 
Ostatnia edycja:
Hej Babeczki
U mnie wszystko oki ,amelka szcześliwa babcia i dziadzia rozpieszczają na maxa.Tylko ciekawe co bedzie jak pojadą:baffled:.Ale poki co nie protestuje niech naciesza sie wnusią.
ania 1881 Gratulacje i usciski dla małego krokodylka:-)
ampar Super ze szymciowi juz sie podoba w przedszkolu
Alfa Witaj:-)
Monia Czekamy na wiadomośc o płci:-p
Żaneta Butle podzuce w przyszłym tyg. oki
Roksanna Na pocieszenie ,człowiek sie uzadza i remontuje całe zycie :-D
Renuska Gratulacje:-):-):-):-):-):-):-):-)
I juz nie pamietam co jeszce :-(Jak sobie przypomne to naskrobie:tak:
Życze miłego dzionka :-)duzo zdrówka dla horuszków i buziaki papapapa
 
Hello!!!
Widzę,że jakaś zaraza panuje dzisiaj :baffled: bo i ja jestem jak by mnie walec przejechał:-( Nawet odwołałam kawkowanie z graziulem,ale też dzisiaj się moja bestia zbudziła z płaczem w nocy i musiałam do niej luknąć,oczywiście się zmoczyła i było jej z tym zle,no to zrobiłam przebierkę i dalej spać poszłam..a i mała wstała też wcześnie,ale zeszła na dół z B i leżałam sobie do 8 aż nie wyszedł;-) ogarnęłam mieszkanko tzn.dół jeszcze mi góra została:baffled: łyknę sobie kawy i zabiorę się za odkurzanko.
Roksana-ja wiem,że ich nie ominę co mnie troszkę przeraża na tą chwilę:baffled: ale z czasem się z nimi zaprzyjaznie:-D:-D
jstysiak-[ale ci zazdroszczę,że masz dziadków:sorry2::sorry2:
Żaneta-a co ty??gardzisz moją kawą?

No nic..idę na kawkę i czynić swą powinność kury domowej:-D:-D:-D:-D
 
Ale jestem zła...przyszła właśnie sukienka którą zamówiłam małej na ebayu i są jej dużo za krótkie rękawy!!!!AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA szlag by to trafił!! kolejny nie wypał na tym ebayu,,,chyba przestanę kupować na nim!!!bo wcześniej też zamówiłam jej przepiękną wręcz sukienkę z dzinsową kamizelką,taki komplet i nie doszedł!!!! ok już wyraziłam swą złość i idę ją rozładować na panu odkurzaczu!!!pa
 
Witam dziewczynki!

W imieniu Adama dziękuje bardzo za gratulacje. Nawet nie wiecie jak bardzo ucieszyłam się z tego pierwszego zębola. No bo ile można czekać:-) Teraz jeszcze 19 i z głowy:-D

jstysiak- niech się dziadkowie nacieszą wnuczką. Chyba dawno się nie widzieli?
Roksanna- a na jaki kolor malujesz meble? Co do pisania to też często tak mam, że pisze i kasuje, pisze i kasuje....:-D
Kasia8118- ja tego skoczka nie miałam więc nie pomoge. Podziel się z nami prostym przepisem na pierogi. Mam przepis na proste ciasto ale nie umiem jeszcze robić żadnego farszu. Robiłam tylko raz z truskawkami jak miałam ciążową zachcianke:tak:
Tyniaiwiki- super, że Wiki dostała się do przedszkola.
Doris- pewnie David znowu będzie zasypiał na zebrze:-D Wspólczuje tak wczesnej pobudki. Fajny mam image, co?:-D
Sylwia- ja też jestem chętna na spotkanie. Mi nie pasuje czwartek bo jedziemy do Manchesteru:sorry2: Może dziś wpadniesz do mnie poprasować:sorry2::blink:
Żaneta- nadrabiasz 2 lata abstynencji?;-) Namów A, żeby został z małym to napijemy się na wieczornym spotkanku:tak::-) Co do Piknika to też się z Tobą zgodze. Nie mam pewności co robią w Patsonie czy innym polskim sklepie. Także nie raz pewnie zawitam do Piknika. Ale na pewno nie kupię tam już sera czy wędlin na wage.:baffled::baffled::baffled:
Natalka- 4.55 :szok::szok::szok: Claudia nie ma litości dla mamy:-D
Katarina- gratuluje pierwszej poważnej jazdy. Niestety górek w Bradford nie ominiesz. Chyba każda z nas miała ten problem. Ile ja się nerwów przez nie najadłam. Tym bardziej, że ja nigdy nie ruszam z ręcznego:no:
Agaam- o czymś nie wiem? Viki już pali?:-D:szok: Szybko zaczeła:-D

To chyba tyle. Ale się naprodukowałam. Na razie:-)
 
Witam się i ja z rańca:)

U nas bez większych rewelacji. Milenie w końcu przebiły się 4 kły - strasznie marudna jest więc skapitulowałam wczoraj i padał jej paracetamol trochę jej ulżyło ale i tak dała mi popalić.
OLA w szkole dostała nagrodę - książkę z dedykacją za ciężką pracę i pomoc innym dzieciom w klasie- jaka jestem z niej dumna.
Tynia- po wczorajszym pilatesie jak na razie mnie nic nie boli.
Ania1812- gratulacje dla Adasia

Niestety nie odpisze wszystkim bo nie jestem na bieżąco- jakoś nie mam czasu na czytanie.
Obiecuje odzywać się częściej.
 
Czesc mamuski:-)

Ale dzis zmoklam i zmarzlam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wychodzilam z domu bylo piekne sloneczko a wracajac padal deszcz i grad:szok::szok:
Nie wspomne ze rano wstawilam sobie pranie z mysla ze na ogrodzie wyschnie sobie ladnie a tu dupa i musialam suszare wystawic w salonie:wściekła/y: ehhh

Mala wlasnie mi zasnela wiec jest chwilka spokoju.
Ja tez lacze sie w bolu z niewyspanymi moja niunka zawsze wstaje mi ok 6 staram sie przyzwyczaic bo juz pewnie to sie nie zmieni a jakis czas juz trwa:-p ale na szczescie o 8 poszlysmy razem na dzremke 1,5 godziny:rofl2:

Asinkaz gratulacje dla Olci:tak: i wspolczucia z zabkujaca Milenka my mamy narazie dwa ale chyba bezbolesie wyszly bo nie zauwazylam zeby Vicky marudzila jakos szczegolnie ale juz boje sie nastepnych zabkow:baffled:

jstysiak Ania ma racje niech dziadkowie sie naciesza ja mialam tak samo jak moja rodzinka byla dziecka to ja prawie wogole nie mialam wiem jak bardzo im brakuje wnusi na miejscu tam nie maja kogo rozpieszczac:-(

Roksanna prosze prosze nie wiedzialam ze z Ciebie taka malarka:tak: Szybkiego urzadzenia Ci zycze:tak:

Katarina ja poki co jestem zadowolona z moich zakupow na ebayu na szczescie dzis przyszly dwie super koszule dla mojej gwiazdeczki:tak: ale niby sa na 12-18 a cos czuje ze bede tylko na kilka razy bo wydaja sie takie male no ale nic i tak warto bylo:-) a Co do tego kompletu pisalas do tego kogos? powinni Ci zwrocic pieniadze z tego co sie orientuje:sorry2:

Sylwiam glowa do gory:tak::tak: i nie zapraszaj do domu obcych facetow bo dopiero wtedy bedzie:-D

Oki to chyba na tyle ide poszukac czegos na ebayu:-D:-D z nudow zawsze tam zagladam ehhh niedługo zbankrutuje hahaha tylko boje sie zebym tam za dlugo nie zawitala bo obiad sam sie robi (zupka) wiec moge sie zapomniec:-D
Papa milego dnia zycze mimo tej paskudnej pogody:tak:
 
hej laseczki
mnie humor tez nie rozpieszcza,chodze jakas podminowana:wściekła/y: wczoraj zrobilam tiramisu-wyszlo pyszne a amaretto i whiskey;-) ale alkoholu dowalilam, azzzz:-) sie jesc chce:-D-moj ciast nie lubi, nikola z alkoholem nie dostanie wiec cale dla mnie:zawstydzona/y::-D
dzis bylismy pierwy raz z nikola na basenie na bd6 i jej reakcja mnie zaskoczyla-placz na maksa, a jak sie trzesla:-( hmmm kupilismy jej stroj z myszka miki ale widocznie jej to nie pomoglo w dobrej zabawie hmmmm niewiem czemu.powiem szczerze ze sie zdziwilam, bo wieczorem siedzi w wannie chyba z godzine a tu taki psikus z jej strony.
jutro jedziemy na basen do kighley ze szkly co chodze z nia na paly grupy.mam nadzieje ze bedzie sie dobrze bawic, jak nie to darujemy sobie plywanie:dry:
roksanna-czemu nie zadowala cie efekt pomalowanego lozka? pytam bo jak moja mama w pl malowala nam mebele to efekt byl calkiem calkiem. sama zreszta myslalam zeby maźnać niki meble
ania-gratulacje dla adasia. teraz to juz moze tacie piwko otrierac:-D
katarina-mnie jak narazie nic nie zezloscilo z zakupow na ebayu.wlsanie czekam na oplatkowy wzor na tort:tak:
justysiak-dziadkowie rozpieszczaja i rozpieszczajaaaaaaaaa:-D
sylwiam- my za to ze jestesmy kobietami i zadajemy sie z facetami powinnysmy otrzymywac benefity-za nasze trudy;-)ze ich musimy znosic- hmmm zabrzmialo troche feministycznie:szok:

ide na tiramisu:-)
 
reklama
jestem i ja na chwile:tak:
AGAAM-pogoda faktycznie dziwna-tez zmarzlysmy:szok: i pokropilo
bylam w Pikiniku kupilam kalarepe:-D:-Dbo moj A.uwielbia a bar dluuuugo nie jadl:-D
fajnie ze masz taki obiadek co sie sam robi:-D:-Du mnie niestety zupka nie zdaje egzaminu ,bo jak mowi moj maz zupa to jest do picia,a nie jedzenia i zawsze wola drugie danie:szok::szok::-D
ROKSANNA-Ty malarko:-D:-Dwiele masz jesz ukrytych talentow:-Dszybkiego konca Wam zycze....remontu oczywiscie;-)
SYLWIA-ja jestem chetna do Ciebie...dojazd jest ok,tylko dluuugo w busie,wiec sie obawiam ze Nati zygnie znow:crazy::szok::szok:ale juz mam patent-fartuszki duze foliowe zakupie i jej podloze,bo przeciez nie moge sie wiezniem stac:angry::no:;-)
DORIS-to mialas pobudke:szok::szok:tez tak czesto mamy:tak:
JSTYSIAK-dziadkowie i babcie sa od rozpieszczania...wiec musimy im pozwolic:tak::tak:;-);-)jak rodzinka pojedzie wpadaj na coffe -daleko nie masz9przy okazji ksiazke odbierzesz);-)
ANIA-image masz suuuper;-):tak::happy:
achaSYLWIA-nie zazdroszce cichych dni...nie znosze tego:-(trzymaj sie:-)
AGNIESZKA UK-sama robisz tirramissu???zarzuc przepis please,bo ja uwielbiam ale kupuje zawsze gotowca:-D
dobra babeczki znikam obiadek konczyc-dzis sie postaralam i zrobilam devolaje;-);-):-D
papa
 
Do góry