reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Sylwiam ja mialam na mysli ze ide spac:-D:-D

I zhadzam sie z Toba nastepnym razem oddamy glos Dominisi bo dzis nie mogla sie przez nas przebic:-D
 
reklama
Czesc:-)
ANIA1812-wIELKIE gratulacje dla Adaska:-):-):-)Napewno szczesliwa jestes:tak:
Widze ze image calkowicie zmienilas:-D:-D

DOMINISIA-nie ma sprawy:-)

KATARINA-oj ja na poczatku tez omijalam wszytskie gorki,szczegolnie ta o ktoraj pisala AGAAM:-D

SYLWIA-nie masz dosyc?David codziennie do Ciebie przyjezdza i robi balagan

ZANETA-nadrabisz okres kiedy nie moglas pic,tak??

Moj tez w aucie zasnal i wieczorem mial problem z zasnieciem,dopiero o 9 padl,no ale musze sie pochwalic ze zasnal bez smoczka.Wiec moze sie uda tym razem
 
Dominisia śniło mi się że razem byliśmy gdzieś na grillu:tak:.
natalka a czemu ty juz tego nie używasz?Mała jest już za duża?Pytam się bo zastanawiam się ile mój by tego używał skoro twoja już nie używa:baffled:.A za ile chcesz sprzedac?
 
hej:-D

pierwsza jestem :-) myslałam ze mała sobie pospi a;le wstała o 4;55 ale wziałam ja do siebie i ogladałysmy godzinke bajki w łózku :tak:

kasia8118 pisałam Ci na priv ale nie jestem pewna czy wysłałam :zawstydzona/y: skoczek jest do 11kg a mała ma 10,50 kg mogla by jeszzcze w nim skakac ale juz złozylismy bo kupilismy chodzik i pchacza i juz w salonie miejsca zabrakło :-( ja skoczka kupiłam nowego z 99f i chciala bym za niego 40 :sorry2:


ide na kawke :-D
 
dobry,:-):-)
my wstalismy o 6.15:szok::szok::szok::szok:m sie psuje na laptoku i cos mocno musze naciskac,pewnie kret juz tu grzebał:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:pogoda super,wiec pewnie przejde sie ze znajomym do revenue bo prosil o pomoc.
sylwia-nooo mowił mi A,ze Cie chyba widział,znaczy sie pytał sie czy Sylwia ma taki samochód,bo chyba jechała i ze sie patrzyła na niego:baffled::baffled::baffled::dry::dry::-D:-Don jest self employed i pracuje dla kolesia ktory jest podwykonawca councilu,robia drogi,chodniki i takie tam,sypia sola jak zima jest.
natalka,agaam-karmie,ale juz spał a do rana to juz nic w cycuchach nie bylo smirnoffa,bo sama bym sie chyba napila:-D:-D
katarina-no to zaszalałas z jazdą:-D:-D:-Dno moze masz racje ze przuwiez mi do sylwii book:tak:i inne dziewczyny tez niech wezma,bo dla mnie ksiazka jest na jeden wieczor!
natalka-to sie raze ugadamy do sylwii;-)
kurcze cos mi smierdzi i to tak ze :szok::szok:od 4 dni mlody tak daje czadu ze jak go przeberam to musze zapachem psiknac bo masakra jest,:-D:-Dpozniej zerkne
 
hello laseczki:-):-) ja nastroj mam super ale mimo to "bezwenowo" nadal:-D:-D
wiec tak skromnie
ANIA-wielkie gratki dla naszego malego mena:-) dzielny chlop dal rade przed roczkiem:blink::blink::happy::happy:
KASIA-ja nie wiem czy dobrze zrozumialam o czym piszecie "skoczek"co to dokladnie jest????? bo jesli to co ja mysle to ja mam po malej z mothercare i chetnie uzycze!!:tak::tak::tak: lezy w szafie w super stanie,czeka na drugiego dzidziusia:-D:-D wiec tak jak napisalam chetnie uzycze,po co masz kase wydawac na kilka miesiecy;-);-):tak::tak::happy:
spdam dziewczynki...pozdrawiam,wiecej juz dzis nie wypoce;-);-):-D
 
P.S.juz sie szybko poprawiam:tak:;-)
juz wiem co to jest jumperro:tak:
to ja mam cos innego-sorrki:sorry2::sorry2::sorry2:
ale intencje mialam dobre:happy::happy::happy:
papa
 
Hej
Ja dzisiaj z dupowatym humorem. Wczoraj na wieczór pokłócilismy się z R i teraz będą pewnie ciche dni:crazy:

Żaneta a nie mowił Ci że Go na kawę zapraszałam??:-D
 
Hej:-)
Widze ze dzisiaj duzo dzieci wczesnie wstalo:baffled:moj David wstal o 5.45 ,mimo tego poszedl spac o 9 tej wieczorem:baffled:hmm... ciekawe czy wytrzyma mi do wieczora:rofl2:
 
reklama
czesc kobietki ale wasze pociechy szybko wsaja moja wiki wstala dzis o 8:30 ja oczywiscie jeszcze spalam ale mnie nie obudziala wstalam zaraz po niej i jestem troszke polamana po wczorajszych cwiczeniach ale jak sie rozruszma przy sprzataniu to zaraz przejdzie:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
ania gratki dla Adasia za pierwszego zabka calkowicie zapomnialam sorki chociaz spoznione ale szczere
ktoras sie pytala jak bedzie jak wiki pojdzie do przedszkola wiec nie sadze zeby plakala bo chodzi na play grupy ja siedze gdzie indziej ona gdzie indziej na angielskim rowniez tez tak jest w polskiej szkole wcale z nia nie siedzialam i nawet nie zaplakala i nie zapytala sie o mnie ona dobrze wie ze bedzie tam sama bo ja jej czesto o tym przypominam ona juz by teraz chciala isc no ale wytrzyma :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
widze ze sloneczo za oknem dzisiaj ciekawe jak bedzioe pozniej oby nie tak jak wczoraj dobra zmykam do uslyszonka:tak::tak::tak:
 
Do góry