reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc wszystkim ja wczoraj mega zla bylam na wiki bo zalozyla nowe buty na rower o zachamowala noga i tak zrobila dziure a jak jej mowie zeby tak nie robila to ona swoje i zeby zmienila buty to tez nie za nie sluchanie sie trafila do swojego pokoju na caly dzien zero zabawy z kolezankami dzis jak narazie sie slucha zobaczymy jak bedzie bo jak zrobi tak nie bedzie sie sluchala to to dzis na balet nie pojdzie i dzien spedzi rowniez w pokoju oki koniec zalenia
natalka jak sie jedzie dio bradford to kolo parku nie wiem jego nazwy po lewej stronie jest basen znalazlam linka ale nie wie czy akurat do tego basenu Bradford Metropolitan District Council | Sports and Leisure facilities | The Leisure Centre, Keighley
 
reklama
witajcie;-)
my znow mialysmy fatalna noc:crazy: mala plakala ,a potem o 5 juz byl koniec spania:szok: i ani bajki ani zabawki nic:no:tylko po nas skakala i musialam wstawac zeby sie nia zajmowac:-( masakrycznie mi sie spac chce:tak: kawke z psiapsiola odwolalam bo czuje ze przy moich dzisiejszych ruchach to sie nie pozbieram na czas:crazy:
no ale za oknem widze pieknie wiec humorek mam dobry:happy:czego i Wam mamusie zycze:happy:
NATALKA-tez masz takie wczesne pobudki z Claudusia:szok: jednam sie z Toba:-D:-D
ANIA-oj tak uwierz ze adrenalina siegnela zenitu:tak:bardzo sie martwilam bo klopot bylby nie lada i koszta pewno tez:tak:Zdrpwka dla Adaska i dla Ciebie Aniu tez:tak::tak:trzymajcie sie cieplutko:happy:
AMPAR-to opowiedz potem jak bylo na tych zabiegach darmowych-kroliczku:-D:-D:-D
to Ty jestes dziewczyna kalarepkowa-rzeska i zdrowa:-D:-D:-D:-D:blink::blink:
SYLWIA-jak u Ciebie nocka??:happy:
MONIA-czekamy dzis na wiesci o bobasku:happy::happy:
MOJADZIDZIA-juz niedlugo jedziecie,prawda??pewno sie doczekac nie mozesz?;-)
no nic kawusie mocna ide strzelic i ogarnac troche,pomyslu brak na obiad:-(
oby Nata zdrzemnela sie dzis to i ja moze tez,bo jak tu do wieczora wytrzymac po takiej nocce:crazy::szok:
papa
 
NATALKA-o to mi chodzilo-bouncer(skoczek):tak:
 

Załączniki

  • 51Cv2P3vGoL__SL500_SY225_SX189_skoczek.jpg
    51Cv2P3vGoL__SL500_SY225_SX189_skoczek.jpg
    8,5 KB · Wyświetleń: 19
hej:-)

Po pierwsze Graziul dzięki za cynka o kalarepkach, dzisiaj na bank pojadę po nie albo wyślę mojego bo UWIELBIAM:tak: Wczoraj zapomniałam o tym i teraz Amparowa mi przypomniała.

Nocka ok, a nawet bardzo ok. Oboje spali calutką a rano R zszedł z nimi na dół a ja spałam do 8.20:-p

Amparowa ale super Ci się trafiło, zazdroszczę z tymi zabiegami:tak:

Mojadzidzia dobrze że Nadia już się tak przyzyczaiła do siedzenia na nocniczku, Olivia na bank by zwiewała z niego:-D

Ania zdrówka dla Adaśka:-) Kurujcie się żebyście mogli do mnie na kawkę przyjechać;-)

Natalka
myślę że Claudii to minie, przecież dziecko w jej wieku potrzebuje dużo więcej snu. Moja śpi 12 godzin w nocy i 2-3 w ciągu dnia:tak:
 
hej:-):-)
napisalam mega gigantycznego posta i szlak go trafil:wściekła/y::wściekła/y:nie wiem,czy bedzie mi sie chcialo znow to samo pisac.pawcio znow kupe zrobil taka ze az wyplunelo,sama woda:-:)-(nie wiem co robic,czy walid do gp(tylko po co:wściekła/y::wściekła/y:)czy zeby mu ida,bo wszusyko inne w normie z nim:-D:-Dteraz sie cieszy,bo ogrodnik trawe kosi na podworku:-D:-D
sylwia-dobrze ze rozejm w domu nastał,no i miejmy nadzieje ze to nie jest astma.
mojadzidzia-ja dzisiaj chciala malego posadzic na nocnik to zaparł sie i nawet nog nie chciał zgiąc,zeby usiasc!!musze mu nakladke na kibelek kupic,bo uwielbia go:-D:-Dnawet wode spuszcza sam:-D:-D
natalka-gdzie Twoja córka zaopatruje sie w energie??bo ja tam musze isc chyba,wczoraj padłam jak pet na u can dance,nawet nie wiedzialam kto odpadl:wściekła/y::wściekła/y:
agnieszkauk-dawaj przepis na to tiramisu,bo slinka cieknie:-p:-p
graziul-ja zawsze sie naszukam dokumenyu jakiegos a pozniej okazuje sie ze byl tam gdzie byc powinien:wściekła/y::wściekła/y::-D:-Da ile przy tym sie wybecze i nerw strace to :szok::szok:ja mam tez takiego skoczka jak Ty,takze jesli ktoras chce to z checia pozycze:-)
katarina-nie,w zycie bym nie pogardziła Twoja kawka:-):-)z pewnoscia jest pyszna:tak::tak:
ampar3-ja tez chce byc królikiem doswiadczalnym!!ale mi potrzebne jest wszystko!!nawet na depilacje woskiem bym sie zgodziła:-D:-D
ania1812-oj maluski Adasko:-:)-(zdrówka dla was robaczki:-):-)

zapomniałam wam napisac ze przyszly dzisiaj o 7 rano:wściekła/y::wściekła/y:naklejki na sciane i jak tylko krecik pojdzie spac to zabieram sie do pracy,ale mam tapete w sypialni,wiec nie wiem jaki bedzie afekt,jakby co zapodam w przedpokoju na lustrze,tez bedzie ladnie:-)w poniedziałek tesc przulatuje wiec musze ogarnac chate,zeby nie bylo ze brudas jestem jakis:-D:-Dno i pewnie nie zjawie sie u Sylwii:-:)-(ale zobacze:tak:ide malego uspic,bo juz z zamknietymi oczami chodzi prawie:-D:-D:-D
 
mala juz padla o 9.20-ja sie tez polozylam ale nie moge spac:szok::crazy:
wiec 2 kawe pije ..bo co zrobic
leb peka mi
ZANETA-odpadl Kuba i Lilly:tak:
a co do kalarepy to chyba droga jest..no ja tak mysle 7o penow za jedna mala:szok::szok::szok:
 
Czesc mamuski witam sie i ja:-)

Lacze sie w bolu z niewyspanymi ja rowniez mialam ciezka noc:no: Mala obudzila sie o 1 i do 3 nie spala:wściekła/y:normalnie masakra bylam taka zla bo niby spala ale jak tylko sie oddalalam od lozeczka to koniec spania juz pozniej wzielam ja do siebie i tez ciezko bylo jej zasnac i takim sposobem P zamiast wstac do pracy o 2.30 tak mial juz pobudke o 1:szok:Pewnie przyjdzie mega zmeczony:no:

Nio a teraz mala panna spi wiec ja mam spokoj i spijam kawke:tak: bo ciezki dzien przede mna:sorry2:
Wczoraj tez nie bylo latwo Vicky miala gorszy dzien chyba zabki kolejne bo nic nie szlo z nia zrobic:baffled:

Dobra koniec mojego monologu:-D

Sylwiam trzymam kciuki oby to nie byla astma to strasznie ciezkie dla takiego malucha:baffled: trzymaj sie kobietko:tak:

Agnieszkauk ja tez poprosze o przepis mmmmm slinka mi leci:tak: a co do basenu to Nikolka napewno sie przyzwyczai:tak:

Graziul a jak montuje sie tego bouncera? myslisz ze tak jak dla moojej niunki bedzie to dobre czy juz raczej za male??:sorry2:

Ania zdrowka dla Was robaczki:tak: kurujcie sie co by do przyszlego tygodnia byc zwartym i gotowym do spotkania u Sylwiim;-)

Mojadzidzia super ze Dusia siada na nocnik ja w prawdzie jeszcze nocnika nie mam ale ciekawe jak zareaguje:dry:

Oki uciekam poki co bo slyszlam ze listonosz byl i cos wrzucil:tak:
 
agaam-montuje sie go na futrynie od drzwi,moj A sprawdzal czy to jest bezpieczne i sie uwiesil na tym z calej sily i nie zerwało sie wiec bylismy spokojniejsi.nie jest za duza,Pawcio w tym siedzial dopóki nie wadzil nozkami o podłoge,fajna hustawka:tak::tak:
 
reklama
AGAAm-tak jak ZANETA napisala-jest to bezpieczne zupelnie,z montazem tez zero klopotu ,zawisza sie na takim "szczypcu" na futrynie i mozna sciagac i przekladac bez problemu ile razy chcesz i na ktore drzwi chcesz:tak:Twoja mala jesz dlugo by z tego kozystala,moja sie w tym odbijala noziami od podlogi i skakala ,a potem jak juz byla wieksza to podciagnal A wyzej i bylo husiu husiu,jesli chcesz to Ci z checia pozycze:tak::tak:
 
Do góry