reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Kolejna przerwa w prasowaniu:-D

Kasia8118
na szczęście nie żyjemy w krajach arabskich i zerkanie na facetów nie jest zbrodnią;-):-D
Jumpero moja miała, kicała w tym jak szalona. Jeśli wyhaczysz okazję na ebayu to myślę że warto bo potem możesz sprzedać za podobną:tak:
Ja nie mogę spotkania zrobić tylko w poniedziałek, reszta dni jak najbardziej więc niech większość zdecyduje:tak:
 
Hello!!!
Jestem taka podekscytowana:-):-):-):-):-):-):-):-)
MAM za sobą pierwszą poważną jazdę samochodem jupi :-):-):-):-):-) jechałam z ikei do domu....i jeszcze po ulicach trochę jezdziłam,bo autostradą to żadna tam jazda:tak:;-) hurra:-D:-D:-D pierwsze koty za płoty...jeszcze kilka jazd i będę dostawać autko do dyspozycji:tak::blink: mam nadzieję:dry::-) Ale jedną moją zmorą była górka:crazy: prawie sprzęgło spaliłam,smród dymówa...więc muszę góreczki poćwiczyć:tak: albo omijać je szerokim łukiem:-D nio...to tyle atrakcji dzisiejszych;-)
agamm-ty byłaś mym natchnieniem dziś;-) dziękuje Ci bardzo za zabierkę:-)
ampar-dzięki za kawkę;-)
Żaneta-ależ oczywiście,że możesz wpaść do mnie;-) zapraszam:-) no chyba,że prędzej dojdzie do spotkania u S i będziesz miała pretekst na odbiór książki:-D:dry:
Sylwiam-toś się naprasowała no..:tak:
Dominisia-miło było poznać,chociaż głupio wyszło bo się dowiedziałam od agamm w drodze powrotnej,że ty to ty:sorry2: Sorry, w sumie to ciężko pisać tu o poznaniu się,ale miło było spotkać o:-D ale jedno zdanie do siebie powiedziałyśmy:-p pytałaś gdzie jest kosz..a ja cię nakierowałam na niego:-D:-D:-D A tak swoją drogą to przypominasz mi moją kumpelę z Pl:tak:;-)
Ania1812-gratulacje dla Adasia:tak:;-)

Dobra laski ja już nic więcej nie jestem w stanie teraz naklikać,do jutra więc;-):-)
Dobranoc
 
Ostatnia edycja:
czesc wszystkim dzis mnie totalnie pogoda zaskoczyla wychodze z pilates a tu grad i to jeszcze jaki normalnie katastrofa kolezanka mnie podwiozla do domku a jak wsiadlysmy to nie bylo nic widac:angry::angry::angry::angry::angry::angry:
oki zmykam trzeba krolewne uspic:tak::tak::tak::tak:
 
WITAM SIĘ I JA:-):-)
NA WSTĘPIE AMPAR DZIĘKI ZA GOŚCINĘ :tak::tak::-) OBIECUJĘ NASTĘPNYM RAZEM USIĄŚĆ BLIŻEJ :tak::zawstydzona/y: A TEN NASTĘPNY RAZ TO MA BYĆ POJUTRZE :-D:-D BO PRZECIEŻ SZYMUŚ ZAPROSIŁ MNIE NA BABECZKI:-D:-D;-)
DORIS78 DZIĘKI ZA PODWÓZKĘ :tak::tak:
NATALKA MOJADZIDZIA I KATARINA MIŁO BYŁO POZNAĆ :tak::tak:
KASIA8118 TO PEWNIE ZNAK ŻE MUSIMY SIĘ POZNAĆ:tak:;-):-) A CO CI SIĘ ŚNIŁO??? A CO DO ZABAWKI TO JA NIE POMOGĘ :no::no: A CO DO PIEROGÓW TO TEŻ KUPIŁAM TAKIE :wściekła/y::wściekła/y::crazy:
ANIA1812 GRATKI DLA ADASIA:-):-):tak:
SYLWIA JA TEŻ BYM CHĘTNA BYŁA NA SPOTKANIE :tak::tak: TYLKO ZALEŻY W KTÓRY DZIEŃ :happy:
ZANETA ŻEBYŚ JUTRO ZNÓW NIE CZUŁA SIĘ JAK PRZEJECHANY ZIEMNIAK :-D:-D
TYNIA WIKI TO FAJNIE ŻE MAŁA PÓJDZIE TY TROSZKĘ ODPOCZNIESZ A WIKI POZNA NOWE KOLEŻANKI :tak::tak:
UCIEKAM SPAĆ BO MNIE COŚ GŁOWA BOLI:-( PEWNIE PRZEZ TEN DESZCZ ALBO ZA DUŻO WRAŻEŃ NA DZISIAJ :-):-p KOLOROWYCH;-)
 
kasia8118 Claudia miala skoczka i tez bawila sie w tym ladnie mam nawet go na sprzedanie jak bys chciala :tak: do ceny jakos sie dogadamy ;-)

sylwia 622 jedzie z keighley :tak: to fajny dojazd mam bez zadnych przesiadek :-D

zaneta to juz nie karmisz Pawełka ?? :sorry2:

ide bo palic mi sie chce :sorry2: agaam Viki nie ma ochoty ??:-D:sorry2:
 
Czesc dziewczyny witam sie i ja wieczorowa pora:-)
Ja dopiero teraz ogarnelam sie Mala dzis poszla spac ponad poltorej goadziny poaniej niz zwykle a to dlatego ze zasnela nam w aucie o 17 na pol godziny:wściekła/y:
No ale mam juz ja z glowy:tak:
A dopiero teraz przypomnialo mi sie ze nie zrobilam kanapek mojemu do pracy ale by mial psikusa jakby w pracy otworzyl plecak a tam pustki:-D:-D

Ampar dzieki za goscine:tak:

Sylwiam dzieki ze bylas moja nawigacja:tak: bez Ciebie pewnie bym nie dojechala:zawstydzona/y: co do spotkania u Ciebie to ja oczywiscie chetna:-) a skoro juz zaoferowalas dziewczynom moja pomoc to co innego mi zostaje zgadzam sie:-D

Katarina ciesze sie ze stalam sie dla Ciebie natchnieniem do wziecia sie do roboty:-D Powodzenia pamietaj trening czyni mistrza:-) a co do gorek to ja tez tak mialam na poczatku i nie ukrywam ze do tej pory czasami sie boje stromych gorek najbardziej mnie drazni ta przy tj hughesie:wściekła/y:

Natalka mala to juz nawet nie pyta sie mnie o zgode na fajke sama sie czestuje:-D tylko nie ladnie tak grzebac w cudzej torbie:no::zawstydzona/y: tego jeszcze mamusia nie nauczyla:-D

Zaneta widze ze coraz wiecej sobie pozwalasz myslisz ze jak Pawcio posmakuje cycusia z alkoholem to mu sie odechce:-D

Ania GRATKI wielkie dla Adasia:tak::tak: W koncu sie doczekaliscie:-) domyslam sie jak sie cieszysz:tak:i pewnie troszke Ci ulzyloo co?

Tynia i Wiki super ze Wiki dostala sie do przedszkola no i co najwazniejsze ze wszystko z nia w pozadku:tak:

Oki to chyba na tyle mam nadzieje ze wszystkim odpisalam:sorry2: a teraz uciekam obejrzec cos w TV i kulululu:-)

Dobrej i spokojnej nocki kobietki dla Was i waszych maluchow:tak:
 
Widzę że żart się Was trzymają z wieczora. Uśmiałam się najpierw z relacji rozmowy Katariny z Dominisią o śmietniku a potem o fajeczce dla Viki:-D:-D:-D

Ja poprasowałam, teraz ta gorsza część czyli poukładanie w szafach i na wieszakach:baffled:

Natalka ale 622 z firsta a nie z tych czerwonych co po keighley jeżdżą więc chyba będziesz musiała się przesiąść:-p

Dominisia
na następnym spotkaniu Ty gadasz a my słuchamy;-)
 
reklama
Do góry