reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej
Ja juz w domu , wybyczylismy sie , wczoraj piknik na plazy, dzisiaj rano poszlismy na baseny w blackpool- maly zachwycony:tak: Pogoda dopisala:tak:
A szymon zasnal dzisiaj bez smoka- po pol godzinie i proszeniu o niego no ale probuje:tak: Zal mi go strasznie i wiem ze najgorsze jeszcze przede mna i przed nim ale zacisnijcie prosze kciuki:tak:
Sylwiam- rozumiem cie z ta lezka bo mnie ciarki przechodza jak slucham:-( I nie zachwalaj tak ogrodka bo ci smsne i cie nawiedze:-p
natalka90- najwazniejsze ze mala jest na wykresie a nie poza nim:tak: Rozbiega ci sie to ja bedziesz blagala zeby dojadala:tak:
doris78- to ci lekarz zaszalal:szok: Ja jeszcze od 6 lat takiego wypasionego zestawy nie dostalam:-D:-D Zycze pupki niemowlaka:tak:
roksanna1- jak tam dietka w polsce bo nie mialam kiedy doczytac- bo u mnie pas:-D:-D:-D Musze od jutra znowu sie wziac:wściekła/y:
Agaam- a co sie stalo ze taki nastroj podly cie dopadl? Doczytam gdzies? Mozna jakos pomoc?
Nefretete- moze w sobote 24? Na moje urodziny?
Ania1812- ja bym bardzo chetnie jutro- tylko zobacze jak sytuacja z szymonkiem i odsmoczkowywaniem- bo moze byc nieznosny, niewyspany i drazliwy- chyba ze wam to nie przeszkadza;-)
Romi- witaj:tak: Ja tez sadze ze gp najlepiej ci pomoze- i nie przejmuj sie zbytnio zezikiem- szymcio tez mial dlugo a teraz ma piekne proste oczka;-)

Musze was troche podczytac wstecz bo jestem ciekawa co sie dzialo- wscibska baba ze mnie:-p:-D:-D:-D
 
reklama
DOMINISIA-zapomnialam Ci napisac ,a jaki paszport wyrabiacie??roczny czy piecioletni.Bo do tego piecioletniego Oni duza wage przywiazuja do zdjecia,ale pewnie wiesz o tym.Moge Ci polecic dobrego fotografa-Sylwii kolezanke.
A tak z dokumentow to chcieli polski akt urodzenia,angielski,nasz akt slubu-ale my nie mielismy,powiedzialm ze juz tam dwa zostawilismy wiec nie bylo problemu,przez telefon kazali wziac racunek jakis za dom-ale na miejscu wcale tego nie chcieli.Nasze paszporty i chyba to wszystko.Zreszta jak zadzwonisz tam to Ci powiedza:-)
 
ampar3 jutro dam Ci znać czy pasuje bo musze to obgadac z D

ja od godziny męcze ebaya i szukam jakiś fajnych zabawek dla Alexa żeby miał sie czym bawić w ogródku. sa zajebiste domeczki... ale przy moim aktualnym budżecie to za drogo hehe jakieś używanki musze poszukać
lece dalej szperac
 
Cześć
Wiem że Wy dziś u Ani. Nie wiem jak to się stało ale ja to normalnie przegapiłam:sorry:. Coś nie tak z głową :confused:. Pora po urlopie wrócić do rzeczywistości. Pewnie i tak bym nie dała rady bo znowu w południe pilnuję dziecka. Wszakże miłego kawkowania życzę.
Nefretete mogę się założyć że Alex nawet nie zauważy że było to używane. Z doświadczenia wiem że małym dzieciom staramy się kupować super zabawki, wybieramy przebieramy a dzieciom nie zależy czy coś jest z plastiku czy z drewna, czy jest ładnie wykonane czy nie:tak:. Wózek jest wózkiem, rowerek jest rowerkiem. Estetyka jest dla rodziców.
Doris 4 miesiące na antybiotykach? Wow. To chyba długo, nie boisz się? I ja tam nic nie zauważyłam. :-p
Ampar mówisz pas. Ajak z wagą, przybrałaś coś:sorry:. Ja, ufff, nie. Ale miałam duszę na ramieniu jedząc te wszystkie specjały. Trzymałam się na początku, ale w święta się złamałam u cioci mojej. Ona zrobiła takie pyszne ciasto, że zjadłam 3 kawałki. Dostałam do domu więc poprawiłam na drugi dzień. Tak strasznie bałam się wejść na wagę, ale ...... nic. Nawet pół kilo do dołu. Jestem mega szczęśliwa że ta praca nie poszła na marne. Teraz mam nadzieję że już z górki. Wszyscy mnie bardzo denerwowali. Każdy tylko gadał. Oj tam nie odchudzaj się , po świętach będziesz, a we mnie normalnie się coś gotowało. Tylko teściowa (o dziwo) mnie rozumiała i szanowała i teść bo sam jest na diecie i jadłam u niego pyszna rybę na parze z warzywami :-D:-D:-D. Mój tato się nigdy nie wtrąca, choćbym g... no jadła nic by nie powiedział :laugh2::laugh2::laugh2:. Sam z resztą trzyma linię i jak na 60 lat to przyznam żadnego brzucha , widoczne mięśnie. Ale to były sportowiec jest. Uff ale się wygadałam. ;-);-);-)
 
A ja powoli nadrabiam wasz posty. I tak doszłam do konia w ogródku :szok::szok::szok::szok:. A teraz jestem na raczkujących dziewczynach :rofl2:. Gratulacje dla dziewczyn. Acha i na turlających się Natalki Claudii :sorry:, gratki.
 
Witam sie i ja:-)
coś dziewczynki sie ociągacie z pisaniem :szok::-D
roksanna1 ja też myśle że nie zrobi mu wielkiej różnicy czy będzie używane czy nowe... dla niego i tak będzie nowe:tak: ja mam sporo rzeczy używanych kupionych na ebayu i jakoś mi to nie przeszkadza... nie mam parcia aby mieć wszystko nowe w prost ze sklepu;-)
te domku które mi sie podobają zaczynają sie od 130 funciaków, a używane w nie najgorszym stanie można wyrwać znacznie poniżej tego:tak:
musze sie wybrać na jakis carbot... zachwalałyście ten koło lotniska tylko, że ja za cholere nie wiem gdzie on jest. w zeszłym sezonie wpisałam adres co jest podany na stronie z carbotami w nawigacje i wyprowadziło nas w pole... łyse pole może któraś może wkleić mapke?:-D:-D:-D
 
hej,hej:-)
a my przed chwila dotarlysmy do domciu po kawkowaniu u forumowej ANI:tak:
tzn.zahaczylysmy jesz.po drodze do b&m;-)kupilam szklana podstawke na stol,bo mam juz 2 mniejsze i teraz wieksza zakupilam do kompletu ,tez w czarne kwiaty;-)aa..i woreczki do tostow:-D:-D:-D:-D
zimno sie zrobilo,troche mnie wywialo po drodze:szok::szok:
ANIA-dzieki serdeczne za kawusie,bylo bardzo milo:tak::tak::happy::happy:
NATALKA,4MUCHY,JSTYSIAK-milo bardzo bylo Was wreszcie poznac:happy::happy::tak:;-)
AGAAM,DORIS,ANIA-a Was b.milo widziec ponownie:happy::happy:
moja Nati jaka grzeczna dzis byla,wow:szok::szok::baffled::baffled::baffled:super,zadowolona jestem bo w koncu i ja moglam normalnie pokawkowac ,a nie tylko ganiac za nia caly czas;-)
ROKSANNA-szkoda ze Cie nie poznalam ,ale co sie odwlecze....i na nas przyjdzie w koncu pora:tak::tak::-D:-D(reszta dziewczyn rowniez):-D:-D
spadam obiad robic,mala zasnela mi po drodze i jesz.spi w wozeczku:happy::happy:
 
Cześć dziewczynki!

Jeszcze raz dziękuje za odwiedziny. Było bardzo miło. Chociaż na chwile mogłam się oderwać od smutnej rzeczywistości. Filipek równiez świetnie się bawił. Jeszcze tylko musze wymyślić mu rozrywke na 3 dni ferii:eek:

jstysiak- jak u Ciebie? Jak Amelka?
Nefretete- mapki nie mam ale spróbuje wytłumaczyć. Musisz jechać dokładnie jak na lotnisko i na rondzie przy samym lotnisku zjechać na Harrogate. Potem na pierwszym skrzyżowaniu skręcasz w prawo:tak:
Graziul- małej należy się nagroda bo była bardzo grzeczna. Zreszta jak wszystkie dzieciaczki
Ampar- jak mineła nocka? Obyło się bez smoka?
Roksanna- dobrze, że jednak coś spróbowałaś (ja na bank też bym wymiekła przy światecznym stole:sorry:) a jak waga jeszcze spadła to wogóle super.
Doris- dopiero teraz doczytałam o Twojej kuracji. Strasznie długo będzie trwała. Koniecznie kup sobie jakiś lek typu Lacidofil.

Zmykam już. Na razie
 
Ja tez dziekuje za spotkanie:tak:Kuba mi potem trul kiedy wkoncu do Niego Adas z Filipem na noc przyjada:-D:-D

JStYSIAK-wlasnie pisz jak tam Amelka??uspokoila sie w domku??

Ja poczytalam troche w necie o tym antybiotyku i On nalezy do grupy antybiotykopochodnych i tez dziala oslonowo na jelita.W pl tez jest czesto stosowany na tradzik:baffled:wiec chyba nie bedzie tak zle:sorry:

GRAZIUL-a jakie to sa woreczki na tosty??:sorry::sorry:

NEFRETETE-ja tez mam sporo rzeczy z ebaya :tak:
 
reklama
Witam w ten pochmurny dzionek.

Odpowiadam na pytania, które się pojawiły. Otóż następny scan mam 13 maja, czyli za miesiąc.
Chcemy poznać płeć dziecka i juz się tego doczekać nie możemy.
Jeśli chodzi o imiona to mamy tylko dla chłopca: Jakub lub Nathaniel. Dla dziewczynki nie mamy żadnego pomysłu....

Mam pytanko gdzie w Leeds są te carboty? Bo byśmy chcieli się wybrać, a kompletnie nie mamy z Czarkiem pojęcia. Może tam wypatrzyłabym jakieś rzeczy dla dzidzi.

Roksana - fajnie, że udało Ci się z tą dietą. Ja też się nią zainteresuję po porodzie hihi.

Nefretete - jak tam Alex? Lepiej już? Ja pamiętam, że mi kremy dużo pomagały jak miałam ospę (miałam ją mając 14 lat).

Doris - mnie też interesowałby paszport dla dzidzi. Ja w ogóle nie wiem na jakiej tu zasadzie robią i jak długo się czeka. Planujemy polecieć na wigilie do Polski, ale nie wiem czy uda nam się zrobić paszport jak dziecko urodzi się w październiku.

Ampar - trzymam kciuki za odzwyczajanie od smoka.

A teraz zmykam.

Pozdrawiam
 
Do góry