reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

hej:-)

oj ale mnie juz denerwuje ta tv :wściekła/y: ogladam jeszcze te wiadomosci ale wlasnie przelanczam bo juz przesadzaja nie podoba i sie to ze chce pare prezydencka na wawelu pochowac:sorry::no: jak dla mnie to on bohatersko nie zgniol ale takie moje zdanie bo akurat go mi zal najmniej czlowiek jak czlowiek :sorry: ja pamietam jak powiedzial ze za granice wyjechali nieudacznicy :sorry:
no to sie wygadalam:-D

ania dziekuje za goscine :-)

sylwia agaam nefretete super zabaweczki musze tez pomyslec o takim samochodziku dla Claudii :tak:

justysiak jak u Ciebie kochana ??

grazul milo bylo poznac :tak:

agaam ania caly czas mysle o tych waszym maluchach jak oni fajnie sie przemieszczaja i podnosza :-) juz bym chciala zeby moja byla taka sprytna ale chyba sobie poczekam bo zanim podniesie ta grupa pupe :zawstydzona/y::-:)sorry:

sylwia dziwnie bez Ciebie na spotkaniu :-( a obiadek sie udal ? ;-)

nie wiem ci mialam jeszcze pisac jak mi sie przypomni to zajrze jeszcze :tak::-)
 
reklama
hejka
Dzieki babeczki za troskę.alku oki i mamcia tez;-)Musze to poprosu przezyc,ale mam nadzieje ze za długo to nie bedzie trwac;-).
Puki co Zapraszam Was Wszystkie na Ciacho i kawusie:-)Prosze tylko podajcie kidy Wam pasuje.
Dzieki Wielkie za spotkanko:tak:
Ania tobie za kawusie;-) i sorki za karpet:-(
Graziul miło było poznac:-)
tak sobie przypomniałm co sie dzieje z katrina:baffled:
sylwia i nefretete To wam sie zakupy udały;-)
Roksanna mam nadzieje ze bedziesz u mnie 3 kg zrzuciłas to Ci wolno:-D
 
Czesc dziewczynki w ten sloneczny dzien:tak:
Mam nadzieje ze tak jak slonko swieci to rowniez jest tak cieplo bo trzeba na jakis spacer wyjsc z tym moim szkrabem.

U nas nocka taka sobie Mala obudziala sie o 3 i bylo koniec spania zasnela dopiero przed 4:szok: a wczoraj zrobila mi to sama tyle ze o 5 bylo koniec a ok7 ogladajac bajki lazila po lozku ja patrze a jej glowa padla na kolderke w dziwnej pozycji i zasnela:-D

jstysiak ciesze sie ze z Mala wszystko w pozadku a Tobie zycze duzo cierpliwosci:tak:

natalka jeszcze zatesknisz za tym zeby Claudia siedziala w jednym miejscu ja juz tesknie:-p

Ok ide zrobic kawke i moze pomalu bede sie szykowala na spacerek;-)
 
zDziewczyny musze sie Wam pochwalic mamy pierwszego ZABKA!!!:-):-) stuka puka pod lyzeczka:-):-)

A jeszcze wczoraj Natalka mnie pytala czy mamy zabki a ja ze nieee i pewnie dlugo nie bedzie bo nic sie nie zapowiada:-D na wieczor wczoraj cos tam bylo widac ale ja juz widzialam jakis miesiac temu potem nic nie widzialam i tak w kolko a przed chwila stukam i slysze puk stuk:-D hihi
 
Ostatnia edycja:
CZEŚĆ Z RANA:-) ZIMNO JAK NIC:wściekła/y::wściekła/y: A JUŻ CIUCHY NA WIOSNĘ PRZYSZYKOWAŁAM :sorry::sorry: A TU TRZEBA ZNOWU Z ZIMOWYMI SIĘ PRZYWITAĆ :baffled::baffled::baffled:
AGAM RADZE NIE WYCHODZIĆ :no::no: WIEJE JAK NIC:wściekła/y::wściekła/y:
ZANETA A TY CO SIĘ NIE ODZYWASZ ????
NAPISZE COŚ PÓŹNIEJ BO MUSZĘ MAŁEMU DAĆ AMMMM:laugh2::laugh2:
 
Czesc forumowki:-);-)
zimno jest dzis,chyba sie pogoda psuje:szok::-(
DOMINISIA-racja lepiej chyba nie wychodzic na dlugie spacery :szok: ja juz wczoraj wracajac od Ani zmarzlam na kosc bo nagle oziebienie nadeszlo:tak::-(
AGAAM-gratki dla zebatki:-D:tak::tak: teraz mala moze Ci znow gorzej sypiac,bo jej sie wyzynaja,a z reguly jak juz jeden sie pokaze to ida jeden za drugim:tak::tak:moja Nati mimo swego wieku jesz.nie tak dawno wyla po nocy bo jej 4 kly na raz szly:tak:
NATALKA-jak tam wczoraj u mamy,posiedzialas dlugo??:-)
JSTYSIAK-kochana cierpliwosci duzioooooo;-)musisz to przetrzymac,bedzie lepiej:tak::tak: co do kawusi to ja jestem chetna:tak:tylko napisz na Pw gdzie mieszkasz ,bo musze sie zastanowic nad dojazdem:tak:buziaki dla Alku, pewnie nastepnym razem juz bedzie lepiej,to mam nadz.sie z moja Nati pobawia;-);-)
ROKSANNA-ja tak samo mam bar.czesto ,ze kurcza czasu mi na wsz.brak:baffled::baffled::baffled::baffled:nieraz kolezanki zdiwione...co ja takiego robie:tak::szok:a tu kurde sama nie wiem ,ale stale cos jest do zrobienia:tak:;-)
oki,uciekam narazie sniadanko dop.bedziemy jadly:tak::tak:
 
Cześć!
Dzieki za info o pogodzie. A miałam się wybrać z chłopakami do parku.:-( Trzeba będzie wymysleć coś innego. Adam zasnął i w końcu mam chwilke spokoju.

Sylwia- super to autko a cena jeszcze lepsza. Wczoraj byliśmy w Mothercare i oglądalismy taki sam. Chciałam kupić właśnie takie autko albo rowerek jak ten, który pokazała Agaam:tak: Ale na pewno nie nowy bo ceny są powalające:szok:
Graziul- pierwszy raz słysze o tych woreczkach. Fajna sprawa. Na pewno kupie:tak:
Nefretete- super ta zabawka. Alex na pewno będzie zachwycony
Tyniaiwiki- nie ma tego złego...;-) Przynajmniej masz powód żeby kupić sobie nowy ciuszek
4muchy- na szczęście Filip ma krótką pamięć i już nie wspominał o spaniu u Kuby:laugh2:
Doris- to teraz na następnym wieczornym spotkaniu będziesz tylko soczki piła:sorry:
Agaam- super ten rowerek. Adaś wczoraj troszke takim jeździł po sklepie i bardzo mu się podobało
Roksanna- ja też nie wyobrażam sobie już podróży do Pl bez DVD. Jeśli będziemy jechali to na pewno zakupimy bo ostanim razem pożyczalismy.
Natalka- też mnie to strasznie wczoraj wkurzyło. Niedługo był spokój w kraju:no: Co do Claudii to tak jak napisała Agaam- korzystaj ze spokoju bo potem trzeba mieć oczy dookoła głowy
jstysiak- nie ma sprawy. Na wykładzinie nie ma śladu. Co do spotkania to ja nie mam planów więc sie dostosuje
Agaam- gratki dla małej. Adam nadal bezzębny a białe kreseczki już widać od bardzo dawna:eek:
Dominisia- Kaja nadal zadowolona ze szkoły?

Ale się rozpisałam.:cool: Na razie
 
To i ja się przywitam. Pogoda tak sobie faktycznie a ja wyjść muszę. No nic to najważniejsze żeby nie padało. Według pogody na bbc sobota mam być ładna, więc chyba wytrzymamy do soboty co;-)?
Agaam gratki dla zębatki, a jak skoro wszyscy rymują to ja też :laugh2:
Graiul a mnie w tych woreczkach zastanawia jedno, czy to nie zleci na dół:confused::confused::confused: :-D, chyba przy okazji spotkania mi to zobrazujesz.
Jstysiak a co się stało Twojej małej? Wszyscy piszą głowa do góry a ja nie wiem o co chodzi :frown:. No i oczywiście ja też preferuje na spotkanie.
Ania my też poprzednio pożyczaliśmy (Doris jeszcze raz dzięki). A teraz jak zaczęliśmy jazdę, od razu poszło w ruch i okazało się że nie działa za dobrze, w kółko od początku filmy się włączały. Całe szczęście, uff nie stykało przy zapalniczce, bo miałam takie nerwy :baffled:
 
reklama
ROKSANNA-woreczki zamykane szczelnie sa z obu stron;-):tak::tak:ale ja bardzo chetnie zaprezentuje Ci na spotkaniu np.u JSTYSIAK:laugh2::laugh2::laugh2:;-);-);-):-D:-D:-D:-D
ANIA-a co chodzi z tym spokojem w kraju,bo nie bardzo kumam:baffled::baffled::baffled::baffled:
 
Do góry