reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Właśnie weszłam na strone konsulatu i jest tak jak mówiłam ale te zmiany weszły 19.02.2010

Do najważniejszych zmian, które będą obowiązywały od dnia 19 lutego 2010 r. należą:

1. Małoletnim, którzy nie ukończyli 5 lat, będą wydawane paszporty tymczasowe ważne 12 miesięcy. Oznacza to, iż nie będzie możliwości złożenia wniosku o paszport 5 letni dla tej kategorii osób.


[FONT=trebuchet ms,geneva]2. Wniosek o wydanie dokumentu paszportowego dla małoletniego do 5 roku życia składają obydwoje rodzice, zaś obecność małoletniego nie jest wymagana.[/FONT]
 
reklama
Hej baby

fajnie, że spotkanie Wam się udało. Ciekawe czy uda nam się spotkac w parku bo pogoda nie zapowiada się ciekawie. Wiosna poszczuła nas kilkoma słonecznymi dniami i poszle se:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

A my się zastanawialiśmy z Rafałem czy Marcelowi teraz robić paszport roczny czy pięcioletni...co prawda zdecydowaliśmy się na roczny ale za rok miałby być już ten stały:wściekła/y: Agaam i Doris miały fart bo dopiero co dostały 5-cio letnie dla swoich pociech:eek:

Monia jak masz termin na początek października to myślę że wyrobicie się do świąt, pod warunkiem że nie będziecie z tym zwlekać tylko załatwicie jak najszybciej:tak:

Doris Marcel się dzisiaj straaaaaasznie nudzi bez twoich chłopaków:baffled:

Nefretete ja też ciągle ebaya przeszukuję:tak: wczoraj np kupiliśmy takie coś dla Olivki tylko że różowe za 5,70:tak:
Mothercare 5-in-1 super fabric trekker - Multi : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop

Roksanna a jak Mati zniosła podróż??

Ja ciągle zastanawiam się jaki fotelik kupić dla Marcela:baffled:
 
cześć wszystkim fajnie że spotkanko wam się udało ja dziś cały dzień w domku oprócz biblioteki zimno jak diabli ale się nie nudziłam było co robić ja muszę sobie kurtkę nową zakupić bo po niedzieli została na niej wielka plama po soku której nie da się prac a prałam w 90stopniach nie szkoda mi jej bo miała już 5 latek i tak się dobrze trzymała:-D:-D:-D:-D:-D:-D
doris trzymam kciuki oby twoja buzia była gładka jak buzia niemowlaka:-D:-D:-D
sylwia 5,70 to super a czy to była aukcja:confused::confused::confused::confused::confused:
oki miłego popołudnia kobietki :tak::tak::tak::tak:
 
ANIA-mala faktycznie byla dzis super,za to teraz nadrabia i bardzo wariuje:-D:-D a ztymi paszportami to dziadostwo straszne,co oni wymyslili,teraz co roku trzeba bedzie jezdzic i bolic:szok::szok::szok:ale dzieki za info:tak:
MONIA-kolezanki syn ma na imie NATHANIEL,czyli NATHAN:-);-) na pocz.pazdz.masz termin??moja mala jest z 6 pazdziernika:-D
SYLWIA-a kiedy to spotkanko w parku???;-)jak tam nakarmilas juz rodzicieli swoich??;-)
AMPAR- to zescie kurcza zaszaleli z tym weekendem:szok:chyba sie bardzo steskniliscie za soba-Ty i A.:-D:-D:tak:;-)
DORIS-ta Twoja kuracja na twarz az taka powazna:szok::szok::szok::szok:jeju ja nic az takiego strasznego nie widzialam u Ciebie;-):no:
a woreczki to takie do tostow -torebki,do ktorych wklada sie taka normalna knapke z chlebka ,wedliny i serka na przyklad (zreszta co tam chcesz)i jesli nie ma sie tostera zamykanego to normalnie w tej torebce sie wklada zamkniete do takiego zwyklego na grzanki:tak:;-);-)pyszne wychodza,kruche ,soczyste;-):tak::tak:
dobra zegnam sie na dzis ,ide pozmywac i dokonczyc zupke:tak:
milego wieczorku Wam zycze:tak::tak:
 
Ania1812 dziękuje za wskazówki:-). co do paszportu to z jednej strony bzdura:sorry: bo co rok trzeba jeździć do konsulatu, a nie każdy ma blisko... ale z drugiej strony dzieci do 5 lat z roku na rok wyglądają inaczej...

Monia22310 a dziękuje dziękuje Alex czuje sie bardzo dobrze rozrabia jak zawsze... :szok:strupki zostały i na szczęście nie ma mani drapania.
pamiętam jak ja czekałam na ten skan co by poznać płeć hmmmm....:-p

tynia i wiki jaki to sok? musze polać swoją szafe hahahahaha:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

sylwia.m super sprawa takie jeździko bujaki. ja kupilam dzis cos takiego żeby Alex miał sie czym zająć na ogródku puki nie kupimy jakiegoś domku... za 5,5
 

Załączniki

  • kuchnia.JPG
    kuchnia.JPG
    31,2 KB · Wyświetleń: 28
Faktycznie teraz to bedzie troche upierdliwe jezdzic do roku po paszport:baffled:znaczy sie ja nie musze:-D:-D:-Dudalo mi sie:-D:-D

GRAZIUL-no prosze co teraz nie wymysla:-D:-Da na mojej tawrzy nic nie widzilas .bo mialam duzo korektoru i pudru:-D:-Da bys mnie zobaczyla bez tapety:baffled:szkoda gadac,poliki to mam prawie cale czerwone:baffled:

SYLWIA-a my dzisiaj lenia mielismy :sorry::sorry:

MONIA-na paszport sie czeka miesiac,wiec jak Sylwia napisala jak szybko sie sprezycie to zdazycie:-D:-D
 
Hejka
Dziękuje dziewczyny za spotkanie, graziul miło było poznac.:-):-):-):-):-)

sylwia.m, nefretete fajne zabawki i jeszcz fajniejsze ceny


Adaś też mnie dzisiaj męczył kiedy będzie mógł spać u Kuby. Ciekawe jak oni na to wpadli

Julka dzisiaj na kolacje zjadła przwie całego schabowego. A miało być na jutro
 
Czesc dziewczynki:tak:

Ania dziekujemy za goscine:tak:milo bylo sie spotkac i oderwac sie troche od tego wszystkiego:tak:

Doris dzieki sliczne za podwozke Mala jak mi sie obudzila tak juz zasnac nie chciala:no:
I witaj w klubie dobrze ze ja tez nie bede musiala sie martwic przez najblizsze 5lat:tak:tylko najpierw musze jeszcze go odebrac:zawstydzona/y:

Monia popieram dziewczyny jak sie sprezycie to powinniscie sie wyrobic:tak:

Sylwiam super sprawa z ta zabawka Vicky dostala taki rowerek na swieta od mojego brata w sobote jak bylo tak ladnie to zaliczylysmy pierwsza przejazdzke i byla bardzo zadowolona:tak:Smart trike plus : mothercare- Nursery Equipment, Maternity Clothes & Baby Shop

nefretete super zabawka jak na ogrodek Vicky ostatnio dostala od sasiadki Angielki piaskownice z calym zestawem zabawek i stolik a do tego krzeselko wiec juz latem zaczniemy kleic babki bo poki co nie jest tym az tak bardzo zainteresowana:-p

Ahaa Doris pamietam jak moj kolega mial tez taka kuracje tyle ze on mial az przez 6miesiecy z jednej str byl zadowolony ale z drugiej pod zadnym pozorem nie mogl ani troszki alkoholu wypic bo cala kuracja poszlaby sie p******:-p z tego powodu byl bardzo zalamany ale wytrwal i efekt byl super:tak:

Roksanna super ze udaje Ci sie wytrwac w postanowieniu i ze sa efekty ja powiem Ci szczerze ze nie planowalam zadnego odchudzania ale schudlam ostatnio 3kg:szok: w ciagu tygodnia:sorry: ale to pewnie przez nerwy w duzej mierze:-:)zawstydzona/y:

Oki koncze poki co zajrze pozniej zeby zobaczyc co naskrobalyscie;-)
 
reklama
Heja z wieczora
Nie wiem jak ja to robię, że ciągle czasu nie mam. Dopiero co wlazłam do domu. Szybka kolacja i MAti właśnie sobie usnęła a ja mam wreszcie czas na komputer. Choć nie mogę narzekać z rana też trochę siedzę.
Sylwia fajne takie coś kupiłaś, i tak tanio. Mati była bardzo grzeczna przez drogę w dwie strony. Normalnie aż nawet chwaliłam ją do Lukasza. Zakupiliśmy sobie dvd do samochodu, to naprawdę życie ratuje w takich sytuacjach. Na promie się zdrzemnęliśmy wszyscy.
Nefrete Ty tez fajne kupiłaś.

Kurcze i można nieraz tak tanio wyhaczyć, super.

Graziul przyjdzie, przyjdzie jeszcze pora.
Doris ja też mam na 5 lat, dzięki miłej pani w okienku w Piotrkowie, bo mi podpowiedziała, żebym dała notkę że chcę na 5 lat. A nie podobna jest już. Co będzie za 3 lata. Mam nadzieję że bez problemów będę pokonywała granice.
 
Do góry