reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej witam mamuśki w ten słoneczny poranek:-).U nas nic nowego ale od piątku jakoś czasu brak na komputer bo wzięłam się ostro za porządki wiosenne:tak:.A jak mam chwile wolnego to zaraz uciekam z chłopakami z domu i korzystam z pięknej pogody:tak:.
Monia i Matylda składam wam spóznione ale szczere życzenia:tak::-).
Doris78 dobrze że z Dawidem już lepiej:tak:.Trochę się wycierpiał biedulek:-(.
Dominisia trzymamy kciuki żeby wszystko było OK.:-)
mamatrójeczki
ale jesteś pewnie dumna że swojej córeczki:tak:.Oby sesja się udała:tak:.
ampar3 ja cały czas mam smoka Szymona mam nadzieje że nie tęskni za nim za bardzo:sorry2:.
Obiecuje że nikt go nie używa :no::-D.
mojadzidzia i jstysiak witamy po przerwie i prosimy nie zaniedbywac koleżanek z BB:tak:;-).
Zaneta zuch z Pawełka :tak:;-).
sylwia.m to co koniec laby mała zaczyna byc rządzic:tak::-p.
Dobra uciekam mam jeszcze sporo do roboty:tak:.
 
reklama
Czesc kochane .
Mnie tez pogoda troszke doładowała , .
Byłam pewna ze dzis mama spotkanie z frtyzjerka , kurcze a to za tydzien:-( wiec tez poszleje z pozadkami wiosennymi :tak:
Doris ale synus sie nacierpiał:-( no i twoje nerwy tez wisiały na włosku.
Dominisia na nasze kciuki mozesz liczyc:tak:
Sylwia kiedy oddasz mi klucz??;-)moze w piatek??:-D
mamatrojeczki brawo dla corki.:-)

Oczywiscie buziaczki dal soleniantek.
 
Hejka:-)

My już z rana bylismy na bilansie z Olivką. Za dużo to ona chyba nie przybrała ale ja nie martwię sie bo widzę że ona zdrowa i wesoła:tak: Waży teraz 8.16 więc od ostatniego razu czyli od miesiąca przytyła 12dag:-p A mierzy sobie 69cm:tak: Także spoko, wszystko w granicach normy.
HV pytała się czy mała jada to co my to jej przytaknęłam żeby nie próbowała mnie przekonać do dawania płatków i hamburgera z colą:-p
Teraz młoda śpi a jak wstanie to idziemy do ogródka bo trzeba troszkę tam ogarnąć:tak:

Graziul jutro dziewczyny przychodzą a w piatek umówiłam się z Dorotą że Dawida przypilnuję:tak:

Ja bym proponowała ten czwartek. Graziul i Jstysiak dojechałyby trochę później.

Agaam co będziesz autobusem się tłukła, zabiorę Cię przecież. Teraz masz mały wózek to zmieści się do bagażnika razem z moim:tak:

Katarina no to nieźle rozłożyło Wiki:szok: Współczuję Wam:-( Dorosły czlowiek jak jest chory to nie ma apetytu to nie dziw się małej, że nie chce jeść. Jak wyzdrowieje to na pewno nadrobi:tak: Marcel przez pół roku prawie nic nie jadł a teraz je za 10:-D
Zdrówka dla Was:-)


Baby zapraszam jutro o 10 na kawkę:tak:

 
CZESC WSZYSTKIM W TEN PIEKNY SLONECZNY PORANEK JA DZIS Z DAGA I ALEX WYBIERAMY SIE NA ANGIELSKI CIEKAWE CZEGO NAS TAM NAUCZA:tak::tak::tak::tak::tak:
MOJA WIKI ZLAPAL KATAR OBY SZYBKO MINAL BO W SOBOTE DO SZKOLY A W NIEDZIELE DO KOSCIOLA NA DZIEN MATKI:tak::tak::tak::tak::tak:
KATIN NIE WIEM CZY CI MOWILA NATALKA TWOJA ZE ZA HUBERCIKIEM W PRZEDSZKOLU GANIA TAKA DZIEWCZYNKA LAPIE GO ZA REKE A JAK GO NIE WIDZI TO SIEPOYTA GDZIE JEST NIEKIEDY JEST NIEZLY UBAW:-D:-D:-D:-D:-D
NATALKA A CO Z TOBA:confused::confused::confused::confused::confused:
OKI POTEM ZAJRZE DO USLYSZONKA
 
hej :-)

to kiedy do parku w czwartek ?

sylwia jak w czwartek do parku to ja jutro nie przyjade bo nie chce mi sie tak dzien w dzien jezdzic :zawstydzona/y::sorry2: a Olivka szaleje z waga :tak: zgrabna z niej dziewczynka od malego :-)

tynia dzieki za pamiec ;-)

Katarina biedna Wiki zdrówka;-) a dla Ciebie cierpliwosci 3majcie sie kochane :tak:
 
Czesc laseczki my juz po spacerku, Mala zasnela dopiero pod domem i to z wielkim placzem i nie wiem dlaczego tak plakala jakby jej skore zdzierali:szok::szok: Ale pobujalam ja w wozku i za chwile chyba sie zmeczyla tym placzem i zasnela teraz spi przed domem a ja delektuje sie cisza:-D

Ja tak sobie mysle ze teraz to juz naprawde ida zeby:baffled: od dwoch czy moze nawet trzech nocy Mala budzila mi sie co 15, 20 min zanim ja jeszcze nie spalam pomyslalam a moze posmaruje jej dziaselka dentinoxem mowie nie zaszkodzi a moze akurat pomoze i odkad posmarowalam tak zasnela i spala praiw calutka noc:sorry2: Moze teraz zanim zasnela w wozku tez ja cos tam draznilo bo pchala raczki do buzi bardzo lapczywie:confused:

Sylwiam no to widze ze Olivka dba o figure od malego:-D ale nie ma sie czym martwic i tak pewnie mamusia jej przekazala w genach swoja figurke wiec nie ma sie czym martwic:tak: a swoja droga to ciekawe kiedy mnie wezwa na bilans:sorry2: bo tez jestem ciekawa jak tam moja kruszynka:-p przybiera na wadze;-) Ja to zawsze moge na Ciebie liczyc:tak::tak: Dzieki kochana:-)

Dla wszystkich choruszkow duzoo zdrowka zycze i szybkiego powrotu do zdrowia:tak:

Oki przy tej ciszy ide sobie jeszcze szybko kawke zrobic bo jeszcze dzis nie pilam a za obiad sie wezme jak juz Vicky wstanie bo szkoda mi czasu teraz na obiad:-p chyba ze obudzi sie w niezbyt dobrym humorze to nici z dzisiejszego obiadu:-p:-p

Ok Babki do pozniej:-)
 
Witam ponownie:happy2:
z racji tej,iż moja choruszka śpi smacznie ja skorzystam z wolnego juz czasu i kliknę parę słów do was;-) domek juz ogarnęłam,obiadek niestety musi poczekać aż mąz wróci,bo nie mam sosu a robię placek po węgiersku i mi potrzebny,a do sklepu iść nie mogę bo nie zostawię małej samej, to będziemy dziś z małą bez obiadku:sorry2: Wiki i tak nie jada nic więc na rękę mi jest;-) a ja poczekam do 17;-)kórde te koty,ale penery z nich :wściekła/y:zmaltretowały mojego klakierka:-( B go widział kulawego zmanierowanego,ale skubany nie wróci do domu:szok::no: wybzyka się za wszystkie czasy to bedzie sie prosił o wpuszczenie go:tak: a uciekł mi przez okno,w zeszłym tyg,i tak do dziś nie ma zamiaru wrócić:confused: znowu mi peje przyniesie do domu:wściekła/y::no: no nic...zmiana tematu:-p kórde biedna ta moja,płuca sobie wypluje przez ten kaszel:szok::-:)-( przyszła do mnie teraz i śpi mi na kolanach,zawalona jest jak nigdy:no: Aha,miałam się was pytać już dawno temu,czy nie wiecie kto by chciał kupić suszarkę do rzeczy???funkiel nówka:tak: bo my nie używamy a mi graci tylko pokój i nic więcej:wściekła/y: Dobra to tyle,idę małą położyć i się kimnąć obok niej bo straszna przylepa się z niej zrobiła przez ten okres,apa i apa tylko woła,,no nic mamuśki to do następnego sklikania,życzę miłego dnia i wieczorka,buziaki papa;-)
 
reklama
A ja od dwóch miesięcy chcę się o coś zapytać ale ciągle zapominam. Poszukuję właścicielki "domu nad rozlewiskiem". Na imprezce ktoś u mnie zostawił ale nie wiem kto:confused:

Jak słoneczko zaszło to troszkę chłodno, szczególnie jak się czlowiek nie rusza. Ja pograbiłam trochę liści i teraz jestem padnięta:szok: Odzwyczaiłam się od pracy fizycznej:sorry2:
 
Do góry