reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Monia i Matyldzia wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek!!!!
Zanetabd7 jak pogoda bedzie ladna to ja chetnie sie jeszcze w tym tyg do parku wybiore :tak: gratulacje dla Pawelka,widzisz jakiego masz zdolnego synka ;-)
mamatrojeczki powodzonka zycze,oby ci sie udalo wszystkopozytywnie pozalatwiac,a wasz landlord wyraza zgode na dss? bo nasz niestety nie :baffled: wow,gratulacje dla Natalki! ;-)
dziewczynki,ciesze sie ze spotkalysmy sie w parku,na sloneczku i od razu samopoczucie mi sie poprawilo a jak wrocilam do domu to poprasowalam sterte ciuszkow ktora na mnie czekala od tygodnia :zawstydzona/y::-D pogoda coraz lepsza wiec pewnie czesciej uda nam sie spotkac na swiezym powietrzu :tak: uciekam do wanienki zrelaksowac sie,milej nocki dziewczynki!
 
reklama
hej:-)

wszystkiego naj naj kobietki :-D

sylwia wkoncu dalam Claudii ta kaszke smaczny sen ale lyzeczki i spala 10 godz bez przebudzenia sie :-) brawo dla Olivki za zjedzony obiadek :tak:

monia mati 100 lat :tak:

mamatrójeczki powodzenia dla Natalki :tak:

a ja chetnie do lister parku w czwartek :tak::-)
 
Witam się i ja :tak: WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA MONI I MATYLDZI :tak::tak::-) SPEŁNIENIA MARZEŃ JA TAK NA CHWILKĘ BO NIE MAM GŁOWY DO PISANIA BO ŚRODA JUŻ PRZED NAMI:-:)-:)-( MAM STRASZNEGO STRESA:-:)-( JAKOŚ MIEJSCA NIE MOGĘ SOBIE ZNALEŹĆ :no::no: OBY WSZYSTKO POSZŁO GŁADKO:blink::blink: PRZEZ JAKIŚ CZAS NIE BĘDĘ PISAĆ, ALE MAM PROŚBĘ TRZYMAJCIE KCIUKI W ŚRODĘ :tak::tak: POZDRAWIAM
 
MONIA-ja Tobie tez zycze Wszystkiego naj naj naj....oby Ci sie spelnilo wszystko o czym marzysz:tak:

ZANETA-szkoda ze dzisiaj nie dotarlas do parku:-(Gratki dla Pawelka,a tak sie obawialas :-D

MAMATROJECZKI-mi na tym kalkulatorze tez tyle wychodzilo,ale byla zajarana a potem w rzeczewistosci dostalismy przez pierwsze dwa miesiace 70f,a potem 50f:wściekła/y:przy duzym rencie ,malych dochodach:-(nie mam pojecia jak oni licza:no:moze Wam sie uda wiecej dostac,:tak:
Ale Twoja cora ma fajnie,jak mialam tyle lat co Ona tez marzylam o takiej sesjii zdjeciowej:-D:-D

DOMINISIA-A dlaczego przez jakis czas nie bedziesz pisala??bedziecie bez neta???jesli mozna spytac:happy2:

GRAZIUL,AGNIESZKA UK,KATARINA-glowa do gory,ja tez w zeszlym tygodniu mialam podly nastroj i jak kula gradowa chodzilam,ale naszczescie mi juz przeszlo:-Dtego Wam tez zycze:tak:

Zapomnialam ktora pisala o domku socjalnym wiec ja trzymam kciuki zeby sie udalo:tak:
 
Matylda Wszystkiego Naj..Najlepszego sloneczko;********:-)
Monia Rowniez Spenienia marzen:-)
A z okazji Dnia kobiet .Wiecej takich dni bez obiadu i sprzatania;-)
Sylwiam Brawo dla Oliwci
Zaneta Brawo dla modego:-)A Tobie to dopiero sie zacznie bieganie:-p
Mojadzidzia Dobrze ze juz po wszystkim.
Doris A jak tam u Dawidka????
A u mnie wszystko wraca do normy.Dzisiaj prawie cay dzionek na dworze i Alku dzisiaj wbila sobie dwa zeby w dolna warge rany jaki byl pacz.Wsumie to sie nie dziwie;(Wyglada teraz jak Pamela anderson.Mam nadzieje ze do soboty jej zejdzie:dry:a jutro play grup-a.Ja bardzo chetnie tez przyjde do lister tylko tak ok 12 bo mamy z amelka tez play grupe.Wiec jak byscie poczekay to ja chetnie dolacze:tak:.
Ciesze sie ze babski wypad sie uda,ja niestety za pozno sie dowiedziam;(.Moze nastepnym razem.
 
Dziewczyny dzięki.
Doris mam nadzieję, że troszkę dostanę. Tak czy siak składam o mieszkanie socjalne. Jak podejmę pracę to zawsze czynsz niższy, się nie zmieni. A dodatki na mieszkanie zawsze cofną lub w najlepszym przypadku zmniejszą :wściekła/y: . Tylko najpierw trzeba je dostać.
Mojadzidzia - szef agencji sam ze mną był dzisiaj kilka razy załatwiać w cansilu, bo stale coś tam brakowało ( nie wiedziałam, że to się nazywa DSS :zawstydzona/y: , zawsze zastanawiałam się o co chodzi w tych ogłoszeniach :confused: ) .
Dominisia powodzenia dla męża, by wszystko było dobrze.
 
Kurcze jutro mamy messy play w nursery a w czwartek dentyste na 11.20 no chyba ze tak kolo 13 w tym parku to powinnam sie wyrobic,dobranoc
 
Czesc mamuski:-)

normalnie az chce sie zyc az niemozliwe zeby o tej porze roku bylo tak ladnie i cieplutko:-):-) zaraz uciekamy na spacerek bo szkoda dnia zaraz jeszcze tylko wstawie pranie i wywiesze na ogrod:tak:

Jak minal wam wczorajszy dzien;-) Moj maz na poczatku mnie przerazil ze zapomnial bo jak przyszedl z pracy to nawet nie powiedzial wszystkiego najlepszego:no: Ale pozniej pojechl po chlebek i wrocil z pieknymi kwiatkami dla swoich kobietek:tak: Nawet Vicky dostala kwiatka od taty z misiem:-)

Co z tym lister parkiem bo ja pewnie tez bede chetna. Tam jest latwy dojazd wiec pewnie sie zjawie mi pasuje kazdy dzien:tak:

Aha i ja jutro tez przybede do Ciebie Sylwia potwierdzam bo wczesniej nie bylam pewna;-)

Dziewczyny z niezbyt dobrymi humorami glowy do gory wszystko sie ulozy:tak: Tulaski dla nWas laski 3majcie sie:tak:

mamatrojeczki 3mam kciuki zebys wszytsko zalatwila z pozytywnym rozpatrzeniem Twoich spraw:-) i gratulacje dla Natalki super sprawa mi sie zawsze marzyla taka sesja jak bylam mniejsza i nawet do teraz o tym marze po cichu;-)

Dominisia bedzie dobrze badz dobrej mysli:tak:

Ok to chyba na tyle poki co :happy2: ide wstawic pranie i szykowac sie na spacerek:tak:
Milego dnia dziewczynki:tak:
 
reklama
Cześć dziewczyny,ja jestem w podłym nastroju:-( mała mi sie rozchorowała,ma całe płuca zawalone lekarz zapisał jej inhalator i muszę jej 3 razy dziennie dozować przez maskę a ona jak by inaczej też protestuje,kwik jak byśmy ją ze skóry odzierali:szok: ja juz nie mam siły na nia,noce sa nieprzespane,dusi mi się,charczy...w dodatku od 3 dni nic kompletnie nie je,tylko pije i wymiotuje:-( nie wesoło ogólnie,a ja bym tak bardzoo z wami do parku poszła,ale jeszcze ten tydz.kolejny jesteśmy uziemione,mus to mus..:sorry2:Alexnow-[dzięki za opinie na n/k mojadzidzia-[w imieniu Wiki dziękujemy za zabawkę,Wiki się ucieszy z niej na bank:tak: mam nadzieję,że do szybkiego..:dry:graziul-[dzięki za ciepłe słowa,i tez mam nadzieję że się w końcu wybierzemy do naszej kawiarni ukochanej,no i Wiki też tęskni za babulinką:tak: ale podleczy się to damy dyla na town:-) roksana-[wszystkiego dobrego dla Matyldy:tak: zdrówka i szczęścia;-) dominisia-[zdrówka dla męża ;-)Chyba wszystko,pózniej najwyżej coś jeszcze kliknę a teraz muszę iść się ubrać i śniadanko wciągnąć.Pozdrówki dla Was:happy2:
 
Do góry