reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

kochane kobiety ja rownież przylaczam sie do zyczen!!duzo cierpliowsci nam zycze:-D:-D
z okazji naszego swieta ja nie gotuje dzisiaj obiadu,a co tam :-D:-D
ciesze sie ze imprezka Wam sie udała:-):-)my wczoraj pozyczylismy maszynke i bawilismy sie we fryzjera,obcielismy Pawcia,ale ubaw byl co nie miara,bo na poczatku sie troszke bal.ale dopoki widzial co A robi mu na glowie to bylo ok,ale jak juz zaczał z tyłu go strzyc to masakra,ja podtrzymywalam stojacego pawcia,ktory ciagnał cyca a A go obcinał:-D:-Dtakze była komedia,a no zapomniałam o najwazniejszym młody zaczał chodzic:szok::szok:znaczy sie takie pierwsze podrygi robi,ale przejdzie juz sam ze 20 kroczkow na chwiejacych sie nogach:-)

roksanna-sto lat dla Matyldy życze:-)juz chciałabym zeby moj taki byl!
monia22310-sto lat z okazji urodzin!!!
graziul-uuu współczuje tych wszystkich kryzysów i tego latania po urzedach,ale cie pociesze nie jestes sama:-)
moja dzidzia-pranko sie skonczyło,ale mlody zasnal wiec nie mialam jak wyjsc,dopiero teraz sie szykujemy,tylko kawke wypijw bo padam na twarz.moze sie jakos ugadamy jeszcze w tym tyg.

a i jeszcze w srode jade ogladac mieszkanie,bo dzwonil z homehuntera:-):-)oby bylo cos fajnego.ja chce ogrodek:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
czesc kobietki ja dzis juz sprzatanko i pranko zrobilam a za niedlugo na spacerek sie wybieram bo nie warto siedziec w domku
Byśmy zawsze były górą
I jeździły dobrą furą
Byśmy miały kasy w bród
Przekroczyły sławy próg
By faceci przy nas mdleli
Nosić nas na rękach chcieli
By nam dali coś w prezencie,
gdy dzień 8 marca będzie!!

roksanna Matyldziu kochana
Idzie misio, idzie słonik,
idzie lalka no i konik,
wszyscy razem z balonami,
z najlepszymi życzeniami,
bo to dzień radosny wielce,
masz już jeden roczek więcej :)
mojadzidzia to super ze z Nadusia wszystko ok:tak::tak::tak::tak:
monia
Lilia rozkwita, róża opada,
Piękny tulipan listeczki rozkłada.
A ja Ci składam szczere życzenia:
Życzę Ci szczęścia i powodzenia


 
Monia- wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, zdrówka, szczęścia, pomyślności, bezproblemowej ciąży i lekkiego porodu:tak::-D
Zaneta- gratulacje dla Pawełka. Ładnie się rozpędził- od razu 20 kroczków:shocked2:
 
hej laseczki
wszystkiego najlepszego dla kobitek:-D malych jak i duzych:-)
roksanna/matyldo-wszystkiego naj naj naj. sto latek od cioci agnieszki i nikolci;-)
monia22310-sto lat dla ciebie kochana.spelnienia marzen
u mnie nie najlepiej psychiczni-smialam sie ze w swieta mialam zwolnienie i bylam psuchiczna i jak na ironie losu chyba psychiczna sie staje:-( uffff mam nadzieje ze z dniem dzisiejszym skoncza sie moje problemy emocjonalne:confused::baffled::baffled::sorry2:

nikola od taty dostala duzego balona nemo-sama sobie wybrala:tak: zadowolona jak zawsze, gdy ma balon-mam nadzieje ze nie bedzie go targac do lozka-hahah

jedyna rzecza dzis z ktorej jestem zadowolona to to ze zakupilisy nowa deske toaletowa-bo na starej myslalam ze odjade:-D:-D a nowa to rewelacja -czuje sie jak nad morzem bo sedes z muszelkami w srodku hahaha
graziul- gdzie chodzisz na te play grup's kochana?? pytalam wczesniej ale moze nie zauwazylas:-p
 
MONIA-STO LAT KOBIETKO,WSZ.NAJ Z OKAZJI URODZINEK:-):-)

MATYLDZIU-DUZO ZDROWKA KOCHANIE I SAMYCH TYLKO RADOSNYCH CHWIL:-):-):-)

dzieki laski za slowa otuchy,jakos to bedzie,ja silna baba jestem wszystkiemu dam rade;-);-):rofl2::rofl2:

jakos sie musze pozbierac do kupy ,slonko mi dzis dodalo sil no i kochany mezus ktory pamietal o swojej kobiecie w dniu jej swieta ,dostalam moj "wymarzony"coffee maker:-):happy2::happy2::-)bardzo sie ciesze;-);-)
AGNIESZKA-przepraszam zapomnialam Ci odpisac wczesniej ,ja chodze niedaleko kolo stadionu,na 8-ce:-)
KATARINA-ja juz Ci kochana pisalam ,ale to nic raz jeszcze-gorace buziolki dla naszej Wikus ,szybkiego powrotu do zdrowia,bo Natka nie ma sie z kim bawic i teskni za swoja przyjaciolka;-):tak::tak:a i ja za Toba tez!!!!:tak:
ZANETA-Caluski dla PAwcia,a widzisz jak pieknie poszlo!!!!!:tak::tak:Zuch chlopak;-)trzymam kciuki za domek:tak::tak:
SYLWIA -ja moze zawitam na coffee:tak::tak:
dobra uciekam dziewczynki,trzeba cosik porobic w domku,bo znow sie zaleglosci nazbiera ,a teraz to szkoda w dzien w domu siedziec i sprzatac ,takie cudne slonko

USCISKI,papa:tak:;-):-):-)
 
Hej:-)

ale dzisiaj sloneczko slicznie przygrzało. Jak pojechałam na zakupy to strasznie żal mi było tego nie wykorzystać i zostawiłam mężowatego z rozpakowywaniem zakupów i sprzątaniem chatki i pojechałam dziewczyn do parku:tak: Wróciłam, zrobiłam obiad i już zaraz był wieczór:szok: Ło matko jak te dni szybko lecą:szok:

Muszę pochwalić moją córcię bo dzisiaj pierwszy raz zjadła cały sloiczek obiadku i to bez dodatkowego miksowana:szok: mam nadzieję że nie był to jednorazowy wybryk:-)

Graziul ja mogłabym do lister parku jutro albo w czwartek:tak:
Agnieszka kiedyś szukalaś na ebayu termometru do ucha, kupiłaś?? No i dołkom mówimy stanowcze NIE;-)
Zaneta gratki dla Twojego chodziarza małego;-)
Monia wszystkiego naj naj:-)
Katarina następnym razem użyj ctrl+z i post wróci:tak: Zdrówka dla Wikusi, co lekarz powiedział?
 
Witam serdecznie SOLENIZANTKI - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NAS!
Matydziu - dużo uśmiechu, wspaniałego dzieciństwa i wszystkiego o czym kiedyś zamarzysz by się spełniło!
Moniko- szybkiego i lekkiego rozwiązania, a na teraz bezproblemowej ciąży :)
Sylwia - super, że Olivka tak zjadła. Może faktycznie zmieniła gusta żywieniowe, oby tak dalej .
Graziul i inne (min i ja) głowa do góry. Może dzięki problemom potrafimy później docenić co mamy.

Jeżeli chodzi o Lister Park to ja mogłabym w środę lub piątek. Jutro jadę z moją córcią do Bolton, będzie tam służyć za modelkę do zdjęć fotografce :-) . Jest cała dumna z siebie i taka podekscytowana. Mam nadzieję, że będzie zadowolona ze zdjęć. A w czwartek mam na 13.00 testy w collegu z angielskiego.
Dzisiaj zaniosłam papiery na dofinansowanie na mieszkanie, ciekawe kiedy dostanę odpowiedź i jaką. Wg kalkulatora w internecie podało mi, że jakieś 140 tygodniowo. No ale zobaczymy. Jak obliczałam kiedyś tax credit to prawie to samo dostałam co podało.
No nic muszę kąpnąć małego,bo już pada. A później jeszcze czeka mnie sterta prasowania, brrrr. Jak ja tego nie cierpię.
Jeszcze raz laseczki życzę wszyskim samych radosnych dni!
 
hej

Jak tu dzisiaj swiatecznie i urodzinowo: Wszystkim kobitom duzo wolnego czasu, mnostwa ciuchow, milosci , radosci i zadowolenia z pociech a szczegolnie dodatkowe zyczenia urodzinowe sto lat dla Moni i Matyldy:tak:
Pogoda rzeczywiscie piekna ja tez dzisiaj korzystalam z jej urokow w parku- szymon nie chcial wracac do domu:tak:
mamatrojeczki- gratulacje dla coreczki - niech jej super zdjecia wyjda:tak:
Agnieszkauk, graziulxxx, katarina26- niech zly nastroj i psychozy pojda precz;-)
zanetabd7- ja tez dzisiaj nie przywitalam sie z garnkami i obiadu nie bylo:tak:

Ide wariata szymona majewskiego ogladac
 
reklama
Hej dziewczynki!
Dziękuję wszystkim za życzenia urodzinowe.

Sto lat dla Matyldy:)

Graziul- trzymam kciuki żeby wszystko Ci się dobrze ułożyło:)


Już się doczekać nie mogę aż będę mogła z moim maleństwem na spacerki wychodzić tak jak Wy....
A to jeszcze tyle czasu.

Wypełnialiśmy dziś z Czarkiem wnioski na benefity. Nie jest źle należą nam się chyba 4. Całe szczęście, bo ja raczej do roboty się nie załapie..... Wszędzie cicho.....

No nic uciekam. Miłej i spokojnej nocki dla wszystkich.
 
Do góry