reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Cześć dziewczynki!

Już prawie wieczór a tu jeszcze nikogo nie było:szok: Ale nic dziwnego taka piękna pogoda to szkoda siedziec w domku.

Ampar, Agaam, Doris, Sylwia.m, Marta84, Nefretete- dzięki bardzo za wczorajszy wypad. Było super i dawno się tak dobrze nie bawiłam
Marta84- dzieki za namiary na ta giełde. Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Chciałam kupić troszke wiecej ciuszków ale niestety nie było zbyt dużego wyboru. Za to kupilismy mnóstwo bardzo fajnych zabawek:tak::tak::tak:

To chyba tyle. Pozdrawiam
 
reklama
hej

Dzieki za wczorajszy super wieczor tak sie usmialam ze jeszcze w pociagu mi sie micha cieszyla:-D:-D:-D Dzisiaj nie dalam rady na gielde w halifaxie bo wstalam o 10:tak: i skoczylismy na gielde w otley i do leeds:tak:
Sylwiam- moge dalej nadawac i laczyc sie z baza bo beret byl w kapturze w kurtce:-D:-D:-D W srode jestem na kawie:tak:
Ania1812- dzieki za podwozke:tak: Fajnie ze zadowolona jestes z zakupow. Jak cenowo wygladalo- pewnie bede zalowac. A no i sorry ze zwialam wczoraj bez zaplaty:-D:-D;-)
Kasia1881- bylam dzisiaj w peacooksie w leeds i rzeczywiscie spory wybor:tak: Szkoda ze nie dotarlas wczoraj:-(
Marta84, Nefretete- znalazlyscie swojego kierowce wczoraj?;-)
graziulxxx- ja to cie chyba nie poznam:-D:-D:-D:-D:-D
Agaam- co sie moj nasmial dzisiaj jak go ochrzanilam ze ostatnio na obiedzie nie dogadal sie z kolegami co do prac domowych:-D:-D:-D

A ja wlasnie dostalam piekna laurke od chlopakow, kawke a wczoraj zrobili czekoladowe biedronki na dzien kobiet:tak:
 
witam z wieczorka ;)
ja dopiero teraz mam moment żeby usiąść i cos napisać.
od rana ganiałam po domu i sprzątałam, a jest wieczór i znów burdel jak ta lala...
udało mi sie doprowadzic w końcu płyty na patio do porządku- zlałam kretem i wyszorowałam szczotą;-)
D sie zebrał i stwierdził, że on zrobi porządek w ogródku przed domem i przekopie kawałek trawnika aby posiać sloneczniki:szok: myśle sobie- super w końcu coś mi pomoże:tak: przyszedł dumny i blady, że już grządka pod słoneczniki prawie gotowa, pochwaliłam go i poszedł z powrotem do pracy... coś mnie tkneło by iść zobaczyć co zrobił:szok: szybko uciekałam za dom żeby mu w twarz nie buchnać śmiechem:-D:-D:-D:-D maleńkim szpadelkiem do robienia dziurek na cebulki kopał grządke:szok::-D:-D:-D do tej pory leje z niego;-) dobra poczciwa chłopina sie namachał bidny:-D:-D:-D

dziękuje Ampar, Agaam, Doris, Sylwia.m, Marta84, Ania1812 za przemile spotkanko w końcu sie wyluzowałam troche i uśmiałam z lekka:-D:-D:-D więcej takich spotkań

ampar3 kierowce znalazłyśmy bez problemu

Marta84 Alex dziękuje za dokarmianie :-D:-D:-D

moje małe słoneczko już śpi więc ide na piwko i papieroska. jeszcze lukne na forum o ile ktoś coś napisze, a jak nie to dobrej nocki
 
Czesc dziewcynki:-)

Powiem Wam szczerze ze zagladalam tu wczesniej ale nic nie napisalam bo nie chcialam byc pierwsza:zawstydzona/y::-p Ale teraz moge skrobnac pare zdan:-D

Przede wszystkim Sylwiam Doris Ania Nefretete Marta i Ampar dzieki za super wieczor bylo bardzo milo i wesolo oby wiecej takich wypadow:-):-):-)
Moj maz spisal sie wzorowo wiec napstepnym razem to i ja pozwole sobie na piwko:-p Ja przyszlam a Mala spala pierwszy raz wypila cala butle mleka i zasnela bez wiekszych problemow:tak: Bylam z mojego mezulka bardzo dumna:-D

Sylwiam dzieki ze moglam sie zabrac dzis z Toba warto bylo:tak:

Ampar jakim cudem Ty nie znalazlas wczesniej tego berecika?? czyzby %%??:-D

Oki Laseczki uciekam do meza bo dzidzia juz spi wiec czas dla nas:tak::tak::-D

Dobranoc ;-)
 
Hej z wieczorka:-)

Potwierdzam, wypad super udany:tak: Ja wypiłam 3,5 piwa i miałam niezłą śrubę:-D Te co nie dotarły niech żałują:-p
Tylko szkoda, że tych anasów tak mało zjadłam no i na skrzydełka też mi slinka teraz leci.....

Ampar to dobrze, że znalazłaś swój nadajnik bo do domu byś nie trafiła:-D Mi też środa pasi:tak: Jak ktoś jeszcze ma ochotę to zapraszam:tak:
Ania1812 i jak pchacz?? Pasuje Adasiowi??


Ja dzisiaj też zadowolona z łowów. Ubranka co prawda tylko 3 wyhaczyłam ale za to znalazłam mnóstwo fajnych zabawek. Marcela miałam z głowy na 3 godziny:tak:
Olivi też jakieś duperelki kupiłam ale ona ma je gdzieś i woli atakować te pseudo węgielki w kominku i gazety na półeczce pod stołem:szok: Nie mogę jej już ani na sekundę zostawić samej bo tak szybko się przemieszcza, ale ciągle na wstecznym:-D
 
Czesc mamuski!!
dlugo tu nie zagladam i pewnie nie uda mi sie wszystkiego nadrobic :baffled::nerd::dry: zaluje ze nie dotarlam do was w sobote ale miam urodzinki siostrzenca mam nadzieje nastepnym razem uda mi sie wyskoczyc,chociaz preferowalbym na tygodniu bo zawsze troszke taniej :rolleyes::oo: u mnie bez wiekszych zmian,czyli srednio na jeza,duska ma sie dobrze chociaz mialysmy kilka razy nerwowe dni,na szczescie okazywlo sie ze nic powaznego :tak:
Milego wieczorku ;-)
 
czesc dziewczyny

zaluje ze nie dotarlam ale....troche mi sie nieciekawych wiesci nazbieralo:-:)-:)-(

nie chce mi sie nawet nic pisac

Mam problem z @ ,niby cos mam ale tak jakos mizernie ,ze szkoda gadac:wściekła/y:
Moja babunka ma prawdopodobnie chorobe Alzheimera:szok::-:)-:)-:)no::no::-:)-(
i jeszcze mam jakies podle uczulenie pod pacha przy piersi:szok: myslalam ,ze to obtarcie ..ale jednak nie
bylam U Gp dal mi masc ,ale ta mi tylko pogorszyla....:baffled:
Ponoc to moze byc reakcja organizmu na przeziebienie lub na tle nerwowym

Z moim tez mamy gorsze dni:-:)-:)-(

Natka nie dobra jak diabelek:szok::szok:
Ogolnie nie za fajnie :no::no:

Uciekam bo bajzel mam okropny,wczoraj nic kompletnie nie ruszylam,trzeba sie jakos do porzadku doprowadzic ,do urzedu musze potem skoczyc

jak zwykle stale im trzeba cos donosic
urzedasy jedne.......wredne:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

SCISKAM CIEPLUTKO:-):-)
 
Czesc:-)
Wszystkiego Najlepszego Baby w naszym dniu :-p;-):-DJa samotnie dzisiaj obchodze swieto:-(chyba se strzele winko i sie upije:-Dzarcik oczewiscie:-Daz taka zdesperowana nie jestem:-D
Mnie trzyma jeszcze po sobocie:-D:-p;-)

Jejku kiedy ta zima odejdzie???jak sie na niebo patrzy jest tak pieknie,a mrozz rana jest straszny:-(David juz lepiej ,choroba sobie wkoncu poszla,Ale wczoraj mial jeszcze jeden problem-z kupka-przez to ze nie jadl nic przez 6 dni(oprocz platkow z mlekiem)nie mogl zrobic kupki i sie strasznie meczyl i plakal,ale magiczne mydlo swoje robi i potem byly 2 kupki i samopoczucie odrazu lepsze:-D
Wieczorem juz kolacje zjadl i dzisiaj sniadanie cale,a teraz wola ze chce obiadek:-D
Niech nadrabia,bo przez ta chorobe schudl prawie kilogram:-(

Ja tez dziekuje za spotkanie,zapomnialam na chwile o chorobach,samotnosci...:-)

SYLWIA-a mi sie snilo to jedzenie,co bym jeszcze zjadla:-D
ANIA1812-widze ze udalo Ci sie kupic popychacz,to zadowolona jestes z zakupow?

MOJADZIDZIA-fajnie ze sie wkoncu odezwalas,czesciej prosimy:tak:A co bylo Nadii?/zwykle przeziebienie??
 
reklama
hej
Dziewczyny dziekuje Wam bardzo za sobotni wypad!!!!!, od razu poczulam sie lepiej :tak::tak::tak:
Wczoraj na gieldzie tez sie niezle oblowilam a co najwazniejsze mala dostala laptopa :-) troche kosztowal, ale okazalo sie, ze jest nowy i ma gwarancje :tak::tak::tak:

roksana - wszystkiego naj najlepszego dla Matyldy !!!!
Ile w ulu pszczół robotnic,
ile pociąg mija zwrotnic,
ile kwiatów liczy łąka,
ile kropek ma biedronka,
tyle szczęścia i słodyczy
w Dniu Urodzin ciocia z Maja zyczy

sylwia.m - moze ja przyjade w srode, ale musze powalczyc o auto. A o ktorej drzwi otwierasz :confused:

moje dziecko rozsypalo makaron:wściekła/y: do pozniej
 
Do góry