reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam mile Panie:-)

Widze ze znowu chwilowy zastoj na forum:-p
Co ja chcialam napisac to sama nie wiem:-p No ale jak juz tu zajrzalam to wypada cos napisac;-)

Ampar zdrowka dla Szymonka milo ze podobaja sie Tobie moje zdjecia na nk:-D:-p

sylwiam rzeczywiscie duuuzo masz tego mleczka:-) ciekawe ile ja mam wczoraj tez dlugo malej nie karmilam bo zamiast mleka dalam jej zupke i troche sie najadla wiec mleczkiem nie musiala zapijac i na wieczor sama juz ja przylozylam do cyca bo inaczej to chyba by mi wybuchl :szok:

Katin fajnie ze imprezka sie udala

Doris ja tez zaluje ze nie ma chetnych na spotkanie:-( chetnie bym sie wyrwala z domku na babskie spotkanie;-)

Kasia8118 wspolczuje nie przespanych nocek trzymam kciuki zeby Olivierek szybko sie przestawil zebys mogla odespac sobie chociaz troszke.

Od wczoraj probujemy mala przestawic ze spaniem zeby szybciej chodzila spac ciekawe co z tego wyjdzie wczoraj ladnie przespala wstalam tylko raz w nocy :-) zobaczymy co bedzie dalej;-)

Widze ze juz u wielu z was jest swiatecznie w domach chyba tez musze sie za to wziasc odrazu bedzie lepsza atmosfera:tak:

Jesli jutro sie nie odezwe na forum to znaczy ze maz mnie udusil:-D:-p bo dzis mialam samochod do dyspozycji i kurczaki troche mu jego felgi przyrysowalam nie chcąco przez jednego gamonia szczescie w nieszczesciu ze tylko te jego kochane felgi:-p:-p

Pozdrawiam i uciekam do mojej ksiezniczki:-)
 
reklama
sylwia.m ło matko!!! tyle mleka!!!! ja ostatnio chcialam Nadi odciagnac troche do butelki i tyle sie nameczylam zeby wydusic 50ml... moze ona dlatego tak czesto musi jesc...sama juz nie wiem i tak wam strasznie zazdroszcze ze dziewczyny przesypiaja ladnie nocki bo Nadia dalej budzi sie conajmniej 3-4razy :no: musze kupic soczek i sprobuje jej dac przez butle moze zaskoczy :sorry:
Agaam :-D:-D:-D daj znac czy jeszcz zyjesz a jakby co to my mozemy przyjsc na ratunek :tak::tak:;-):-D
ampar3 gorace buziaczki dla Szymcia xxxxxxxxx aby sie nie rozchorowal przed wyjazdem ;-)
katin super ze imprezka sie udal,niezle pobalowaliscie do 1 :szok::-D co nie co slyszalam... :-D
tynia i wiki a jak tam twoja Wikusia? wybieram sie do ciebie juz tyyyyyle czasu i jakos nie moge sie zebrac :zawstydzona/y: ale odkad mama wyszla ze szpitala to ciagle gdzies kursujemy
dzisiaj bylam na zakupach w leeds i wreszcie kupilam sobie spodnie i kilka bluzeczek w h&m wrocilam zadowolona bo od miesiecy nie moglam znalezc spodni :eek:
 
hej
No niestety szymcio dalej na paracetamolu- goraczka caly czas- puscil tez pawika ale wyglada mi to ze cos mu chyba w gardelku siedzi:-( zabralam go dzisiaj zeby zobaczyl mikolaja i odebral prezent. Nic nie chce tez jesc:-(

Doris78- ja tez jestem chetna na spotkanie- widze ze troche osob sie zebralo. Ja chetnie pojde na jakies kulki. A moze tu u mnie na wsi i jakis obiadek w pubie?
Katin- spoko spoko- wierze ci ze zajeta babka jestes. Fajnie ze sie pobawilas na imprezce:tak:
mojadzidzia- sama bylas czy z nadia w leeds?

No to ide chwilke na ebay
 
Cześc dziewczynki!
Miałam przymusowy odwyk od internetu. Było strasznie;-) Po raz kolejny zepsuł nam się komputer. No i w końcu kupiliśmy laptopa. Zbieraliśmy się do tego zakupu juz jakiś czas i w końcu nie mielismy wyjścia;-)
Ampa- dużo zdrówka dla Szymcia. Oby szybko mu przeszło.
mojadzidzia- ciesze się, że udały się zakupy. Ja w niedziele kupiłam sobie buty i od razu humor miałam lepszy:-D
Agaam- żyjesz jeszcze. Jak ja bym zarysowała felge w naszym aucie:szok: J to chyba by sie popłakał;-) Pamiętam jak jeszcze w Pl przerysowałam zderzak to bałam się zadzwonic do J. Na szczęście nie krzyczał mocno;-):-D
Katin- super, że imprezka się udała. A menager to niezły krejzol;-)
Doris- ja chętnie bym się spotkała ale u mnie jak zwykle problem z transportem. Ostatnio u J każdy inaczej kończy i nie miałby sie z kim zabrac. A poza tym J mnie zaraził i jestem troche pociągajaca.:wściekła/y:
Sylwia- ja nie mogłam sie oprzec i wczoraj wypiłam jeszcze jeden kieliszek. :-p Ja 170ml to musiałabym sciągnąc na 2 razy.
Musze już kończyc bo mnie J wygania. Pa
 
Hej:-)

Jeju jak mi jest zimno, Rafał jak plażowicz w spodenkach chodzi a ja się trzęsę i gorącą herbatę popijam:szok: Nie czuję, żeby coś mnie łapało więc to chyba ze zmęczenia bo miałam dzisiaj trochę zabiegany dzień:sorry:

Byliśmy dzisiaj z Marcelem u dietetyka. Tak myślałam że nie powie mi nic czego już sama bym nie wiedzieła lub w necie nie wyczytała:sorry:
Ale najważniejsze, że nawet jak nie je za dużo to ja mam się tym nie przejmowac bo wagowo jest w jak najlepszym porządku, czyli widocznie mu starcza:tak:

Katin fajnie, że imprezka udana:-) Nieźle pobalowałaś, przecież my matki polki chodzimy spac o 22 a Ty aż do 1 na imprezie:szok::-)

Mojadzidzia pocieszę Cię tym, że przy drugim będziesz miała łatwiej;-) Ja do Marcela wstawałam nawet co 1,5 godziny i właściwie trwało to aż do około 17,18 miesięcy:szok: Teraz już nie muszę do niego wstawac bo sam przychodzi:-D
Więc chyba należy mi się słodkie lenistwo przy Olivce;-)

Agaam jesteś cała??:-D Ja ostatnio zderzak zarysowałam, ups:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Ampar ja zmotoryzowana więc dostosuję się do większości:tak:

AgnieszkaUK daj znac czy udało Ci się załatwic to zwolnienie:-)

Jstysiak hop hop, żyjesz?????

Roksanna pierniki robi się około 2 tygodnie przed świętami żeby zmiękły:tak: No albo bezpośrednio przed bo takie świeżutkie też są pyszne:-)
Bo one są miękkie na początku potem twardnieją i potem znów miękną:tak:
Dzięki za zaproszenie ale nawet jakbym miała czas to bym nie przyszła bo dopiero teraz je przeczytalam:-p
Innym razem.......

Doris no właśnie HV zadzwoniła do mnie i pytała czy mogę ja przyjsc z Marcelem na ten bilans i to nawet nie do przychodni tylko do children centre.
Choinkę oddałam bo stwierdziłam że musi byc jakaś tandetna i pewnie prędzej czy później by znów się rozwaliła. Postanowiliśmy sprawic sobie żywą:tak:
 
Witam z wieczora.U nas nastała chwilowa cisza dzieci śpią a R bierze prysznic:tak:.Pierwszy dzień bez R jakoś minął.Dzieci mnie nie wykończyły:tak::-D.Ale w nocy Olivier budził się co 1.5godziny :szok:normalnie myślałam że go uduszę:wściekła/y:.Nawet wzięłam go do swojego łóżka i nic i tak się wiercił i jęczał:wściekła/y:.Na to wszystko pojawił się Krystian i kazał odłożyc Oliviera do koszyczka:cool:.Ania1812 dzięki za wiadomosc;-).
 
Witam Wieczorkiwm


Mój mężulek jakiś straszny film ogląda, a ja w końcu zebrałam się żeby coś napisać


Wczoraj miał bardzo pracowity dzień bo na pieczenie i gotowanie mnie wzieło. Zrobiłam pierogi z kapustą i grzybami i całą masę pierniczkowych ludzików. Dzisiaj Adaś szlał z lukrem i posypkami:-):-):-):-):-):-):-)

Za gotowanie wprawdzie zaczełam ale choinki jeszcze nie mamy. Pwenie w ten weekend wybierzemy się po drzewko, koniecznie żywe bo w dzieciństwie miałam tylko sztuczną więc teraz musi być prawdziwa.

Ja niestety też miałam dzisiaj miałam przygodę. Jak wracałam od Roksany przebiłam oponę. Zobaczymy czy da się jeszcze uratować czy czekają nas przymusowe zakupy.:wściekła/y:

katin jakbyś nadal nie wiedziała kto do Ciebie machał w Lidlu to byłam Ja

kasia8118 jeśli chodzi o ulewanie o tym mlekach nic nie słyszałam ale wiem że są specialne butelki, dla dzieciaczków z takim problemem. Niestety w Polsce taka butelka kosztuje ok. 90 zł


W tamym tygodniu Adaś miał katar a teraz jak mu przeszło to Julkę wzieło:no:

Wszystkim zakatrarzonym i cieriącym szybkiego powrotu do zdrowia
 
hej kochane
jestem taka szczesliwa:-):-):-) dostalam zwolnienie, bez problemu.oczywiscie stres przyplacilam biegunka:-( ale to co:-D:cool2: wlasnie koncze sie pakowac i lece do lozia.nikola i R juz spia.znajac zycie to bede miala pobudke o 7. nic wczesniej nie pisalam bo rano pojechalismy po odebrac paszport nikoli a pozniej jeszcze raz zaliczylismy manchester:cool2:;-)
jestem zmeczona,ale jeszcze ostatki mi zostaly do spakowanie i prezenty. jutro o 16.50 mamy prom. a na noc zjezdzamy do niemiec do mojej babci na 1m dzien.
nic uciwkam
zycze wszystkim moim forumowy kolezanka i ich rodzina wesolych swiat i szczesliwego nowego roku, aby ten nowy byl lepszy od poprzedniego.
aaa zwolnienie mam od 14.12-14.01:-D:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
caluski dla aszych kochanych pociech.posteram sie odzywac jak najczesciej
 
reklama
Dziendobry

Ja juz nie spie przez B.Nastawia tak wczesnie budzik, ja wstaje, a on dalej spi :wściekła/y:U nas sporo sie dzieje, tez przygotowania do wyjazdu, do tego Maciek mi sie rozchorowal. W niedziele dostal takiej goraczki, ze prawie byl nieprzytomny. Bylismy u lekarza natychmiast, bo ja szczerze powiedziawszy wpadlam w panike, bo to tak nagle, ale okazalo sie ze to infekcja gornych drog oddechowych i robi mu sie zapalenie ucha. Dostal antybiotyk i od razu lepiej sie czuje. Mam nadzieje, ze do soboty wydobrzeje.
Ale macie przygody z autkami. Ja tez mam za soba jedna jeszcze ze starym autem jak skrecajac zahaczylam o murek i przerysowalam boczne drzwi i tyl. W sumie 3 elementy byly do klepania, ale moj to dzielnie zniosl i nie okazywal jakis zlosci :-)

agnieszka - to super z tym zwolnieniem, szerokiej drogi i rowniez szczesliwych i zdrowych swiat
Kasia8118 - cierpliwosci, jeszcze ze dwa miesiace i sie wszystko ulozy
Sylwia - u mnie podobnie, faceci sa wyrozbierani, a ja siedze pod kocem i sie trzese, az mnie przerazaja te prognozy w PL, -20st :szok:
Ania - to sprawiliscie sobie fajny prezent pod choinke ;-)
 
Do góry