reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Jenyy, dopiero 13 a ja już jestem padnięta i mam serdecznie dośc mojego syna:sorry: Dwa razy jak ja nie widziałam poszedł sobie do Olivki pokoju i ją obudził radosnym "cieeeeeeesc" jak ona smacznie sobie spała:wściekła/y:
Wrzucił do kibla odświeżacz, który utknął tak że musiałam się siłowac żeby go wyciągnąc, oczywiście rękoma bo inaczej nie było szans:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
No i rozpierduchę w całym domu zrobił, ale ja już mam w nosie, nie sprzątam:sorry:
Jeszcze teraz poszłam wyciągnac ostatnią partię pierników i uderzyłam się w kostkę:wściekła/y: ałaaaaaaaa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Olcia no podobno to tantum rosa pomaga przy gojeniu krocza, ja nie uzywałam. Rożek według mnie zbędny, miałam i nie używałam wogóle, no może jedynie jako kołderka w nocy, ale mogłabym użyc koca zamiast:tak:
Herbatkę na laktację dostaniesz w pikniku.
Ja z Polski nie miałam właściwie nic i niczego mi nie brakowało:-)

Ania robiłam te
Pierniczki jak alpejskie ...
No i nawet wyszły:-D:-p

Kasia8118 ja na Twoim miejscu spróbowałabym Oliviera trochę przetrzymac, bo jak dla mnie ulewa z przejedzenia:sorry:
 
sylwia.m mi tez się wydawało że to może z przejedzenia,ale w sumie nie zawsze wypija dużo co najwyżej to może pije zbyt łapczywie :cool: i to może jest problem:cool:.A z przegłodzeniem bo jakoś nie mam serca bo on tak płacze że szok:-(.A tak ogólnie to u mnie też meksyk.Właśnie wypędziłam R i Krystiana z domu i sprzątam.
 
Czesc wszystkim:tak:

Jakos tak ostatnio brakuje mi czasu na pisanie:eek: sama nie wiem jak to robie no ale coz. Teraz mam chwilke bo P zajmuje sie mala jak zwykle ogladaja mecz:sorry: tak sie zastanawiam co z tej mojej corci wyrosnie jak ona tak lubi pilke nozna:-D Chyba ze jeszcze jej sie znudzi:-p

Olciarom powiem Ci szczerze z\e ja z Polski tez raczej nic nie mialam no moze poza herbatka wspomagajaca laktacje ale to dostaniesz napewno w pikniku jak i inne herbatki dla niemowlat. Aha i mialam tez rozek ale jesli mam byc szczera to moze uzylam go dwa razy:sorry: wiece szczerze chyba nie warto go kupowac. Ale kazdy ma swoje zdanie na ten temat.

sylwiam Ty to sie masz czasami z Tym Marcelkiem ale bynajmiej masz wesolo:-D lobuziaczek kochany ale ja wiem ze Ty sie zloscisz ale pozniej pewnie sama sie z niego smiejesz na co to on tym razem nie wpadl:-D ale swoja droga to bardzo pomyslowego masz tego synka:laugh2: aha i gratuluje pierniczkow narobilas i teraz ochoty:-)ale ja sie chyba tego nie podejme:-( nastepnym razem jak zrobisz to zostaw mi jednego:-D:-p

kasia8118 moja Victoria swego czas tez dosyc czesto ulewala ale to bylo jakies 2 moze 3 miesiace temu i jakos tak samo przeszlo po pewnym czasie. Nie wiem co Ci doradzic:no:

Ania1812 domyslam sie teraz co masz w domu jak maz chory popieram ze jak facet jest chory to gorzej niz z dzieckiem:-p wspolczucia:-p

Moja corcia zwieksza swoje porcje jedzenia chyba sie napatrzyla jak Olivka zjada caly sloiczek na raz to pewnie pomyslala nie moge byc gorsza i wczoraj zjadla 3/4 sloiczka az bylam w szoku bo zawsze pomemla troszke i prawie nic nie ubywalo a teraz prosze:happy: a z deserkami tez roznie bywa jak sie jej chce to zje dosyc duzo a innym razem prawie nic.

No nic chyba musze zabrac corke na spacer bo to bedzie bardziej korzystne nic ogladanie meczu:-p

Milego dnia zycze wszystkim PAniom:-D
 
hej
Jakos przetrwalam wieksza polowe i nawet nie bylo tak zle. Wyszlismy o 11 i wrocilam o 15:tak: poszlismy sobie na spacer a potem na obiad:tak: teraz mu wlaczylam bajki i nawet moge cos skrobnac w dzien:-)
Sylwiam- szymon jak idzie robic kupe- kaze mi wyjsc i zamknac drzwi a potem jak mnie wola zeby mu wytrzec pupe to wygladam mniej wiecej tak::wściekła/y::wściekła/y::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::shocked2::shocked2: Minimum pol godziny sprzatania:tak:
Kasia8118- no ja tez zdecydowanie wolalabym spedzic wieczor z wami:tak: Ale niestety sila wyzsza;-) A z bombkami szymcio tak samo mi robil jak ubieralismy choinke. A na koniec powiesilam takie czekoladowe ozdoby a on kolo tego chodzi i mowi: o ta bombka wyglada mi apetycznie- brzuszek ma na nia ochote:-D:-D:-D
Agaam- fajne macie fotki na naszej klasie;-)
Ania1812- dzieki za pocieszenie- mam nadzieje:tak: Wspolczuje chorego w domu. A i co mialas na mysli- ze drogo czy tanio te 7.5f?;-)

Dobra ide poukladac lego:-D:-D
 
Czesc :-)

ROKSANA-ja dopiero przeczytalam Twojego posta popoludniu:-(rano nie wchodzilam nie zdazylam:no:

SYLWIA-ja juz od rana z ta moja dwojka nie moglam wytrzymac:shocked2::shocked2:

OLCIA ROM-ja juz w sumie nie mam co Ci napisac,bo dziewczyny Ci wszystko napisaly:tak:
A kiedy Wy jedziecie??

KATIN-milej imprezki;-)


A kiedy sie spotykamy dziewczyny???mozna by bylo w tygodniu,bo potem to juz swieta:tak:Dawno sie nie widzialysmy:tak:
 
Hello!
Kasia8118- niestety nie pomoge z mleczkiem bo pierwsze słysze, że takowe istnieje
Sylwia.m- to ładnie Marcelek zaszedł Ci dziś za skóre. Współczuje. Pierniczki wyglądaja apetycznie ale ja chyba zrobie piernika, tzn. ciasto.
Agaam- Adaś też na początku ledwo zjadał pół słoiczka a teraz je ok. całego małego i więcej. I bardzo mnie dziwi, że woli zupki niż owoce:eek: Chociaż dzisiaj bardzo się zajdał jogurtem bananowym z Hippa.
Ampar- oczywiście, że dużo. W końu to tylko 2,5 godz. Jakbyś chciała, żeby chodził codziennie to niezła sumka by wyszła. Uśmiałam się z jego tekstu o czekoladkach:-D

Właśnie wypiłam kieliszek grzanego winka i baaaardzo mi dobrze. Chyba poczytam książke bo w TV nic ciekawego.
Pa
 
Olcia_rom- zapomniałam Ci napisać, że ja piłam herbatke laktacyjną z Hippa. Szczerze powiem, że nie wiem czy pomaga. Na mnie lepiej działało Karmi. :-p
 
Witam |Was w leniwy, niedzielny poranek.
Dziś Łukasz ma święto, więc jak wróci z pracy to jedziemy po prezent dla niego. :tak::tak::tak:
U mnie też już świątecznie, choinka ubrana i oczywiście Mati pomagała, częściej pomagała przeszkadzać, ale daliśmy radę.
Olcia_rom ja też piłam ta herbatkę, inne też jakiś ziołowe, one były też z koprem, dla dzidzi dobre. Nawet mi smakowały. Miałam wrażenie, że po nich więcej było mleka, ale ja ściągałam pokarm, więc było inaczej. Mnie się ta maśćmajerankowado niczego nie przydała, nawet ją mam ze sobę, pewni juz dawno po terminie. Natomiast bardzo była przydatna sól fizjologiczna w sprayu albo woda morska w sprayu na katar.
Ania1812 dobrze młodemu już lepiej, a duży no cóż, jak jest chory faktycznie może zamęczyć ale dasz radę :-D
Kasia8118 faktycznie w Polsce można kupić takie mleka, nawet chyba w supermarkecie, tutaj nie wiem, czy są i jakie.
Doris nie szkodzi :-D:-D i tak jesteśmy już umówione.
Sylwia gratuluję pierników, ja bym się nie odważyła, choć kiedyś robiłam sernik, to dla mnie też było mega wyzwanie. Na święta zrobię raczej coś prostego sernik na zimno i kopiec kreta, wszystko z torebki :szok::tak::tak:. Może w przyszłym roku się pokuszę. Dla mnie i tak dużo jak zrobię pierogi. :-)
 
reklama
Czesc niedzielnie:-):-):-)

KASIA8118-ja nie wiem czy takie mleko jest tutaj:no:moze powinnas isc z tym do lekarza,to Ci moze nawet recepte da na takie mleko:sorry:
Chyba Cie dzisiaj widzialam,niedaleko piknika,tylko sie zastanawialam czy to Ty bo chyba bylas sama:cool:znaczy sie z Olivierem :tak:

ROKSANA-i co sobie luby wybral???

My tez dzisiaj bylismy na Foster Sqare,ale jak zwykle nic dla mnie nie bylo:no:
 
Do góry