reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hejka!
AgnieszkaUk-wiem, że łatwo mi mówić ale nie martw się. Mąż na pewno znajdzie szybciutko jakąś prace. Będe trzymała za to kciuki. No a co do Nicolki to juz nie wiem co mogłabym doradzić. Jakieś dziwne to uczulenie. A może ostatnio je coś innego niż dotychczas co mogło ją uczulić:eek: Trzymaj się cieplutko
Doris- no to prawda z tymi babciami. Moja mama za każdym razem jak dzwonie to mówi mi, że bardzo tęskni za wnukami. A o mnie nic nie mówi;-):sorry: A z tym gotowaniem to powiem Ci, że gdyby moja mama z nami tu mieszkała to pewnie nic bym nie umiała zrobić. Bo jak mieszkalismy w PL właśnie z moją mamą to ona nam zawsze gotowała. Wyobraź sobie mój szok jak tu przyjechałam i trzeba było się wszystkiego nauczyć. Ale jakos daje rade chociaż za gotowaniem nie przepadam.:no:
Katin- dziękuje w imieniu Filipka. A Filip został dzisiaj w domu bo cały czas ma mocny katar. Tak poza tym to nic innego mu nie dolega a katar ciągnie się już drugi tydzień więc ma wolne od szkoły dziś i jutro też. Jeśli chodzi o kapuste to zawsze mam problem żeby dostać taka duzą na gołąbki. Dzięki za podpowiedź bo tam nigdy nie szukałam.:tak:
Mojadzidzia- ja w nocy tez karmie kilka razy i nie mam zamiaru się męczyć z odzwyczajaniem. Myśle, że w swoim czasie Adam sam się oduczy nocnego podjadania. A do kiedy chcesz karmic piersią? Ja myśle, że do roku ale czas pokaże czy mi się uda:tak:
Ampar- super, że osuszacz się sprawdza. Fajnego macie sąsiada, że Wam podarował:tak:

Miłego dnia
 
reklama
hej babeczki
moje dziecko poszlo spac o 20.00 a wstalo o 8.40 :szok::szok::szok: gdybym tylko polozyla sie o przyzwoitej porze to byla bym mega wypoczeta.
mojadzidzia - super, ze mama czuje sie juz lepiej:tak::tak::tak:, a z tym karmieniem to Hv maja chyba schemat zywienia butelkowego:laugh2::laugh2::laugh2:. Ja tez karmilam na zadanie chociaz w 4 miesiacu moja juz przechodzila na butle, bo mi pokar zanikal i zaczynala przesypiac cala nocke:tak:
ampar3 - nie ma to jak wypad na zakupy bez facetow:-p:laugh2::laugh2::laugh2: ja ostatnio kupilam sobie plasz dlatego teraz musze zacisnac pasa z zakupami:sorry::zawstydzona/y:
agnieszkaUK - teraz przed swietami to pewnie kicha z praca???? Mysle, ze od stycznia nie bedzie takich problemow z jej znalezieniem. A z ta alergia to moze faktycznie te kolczyki:confused::confused::confused: pewnie znowu musisz isc do GP

aha najwazniejsze. Jutro mam pierwsze spotkanie w sprawie implantu. oni robia jakis wywiad medyczny, o co sie pytaja????? No i pytanie do dziewczyn z, ktore juz maja implantem, jak Wy sie czujecie, jak libido?????? agnieszkaUk Ty nie dawno zakladalas??????

no nic ide grzac moja zupke kapusciana bleeeeeee
 
witam kobietki
katin no baletnica z wiki byla na troszke bo potem sobie usiadla i siedziala z dziewczynami bo stwierdzila ze jest zmeczona ale twoj Hubercik tez swietnie tanczyl
mojadzidzia super ze mama bedzie z wami niedlugo pewnie obydwie nie mozecie sie doczekac jak sie zobaczycie i pogadacie w domku a i switnie wygladasz z grzywka
wszystkiego najlepszego dla ADASIA spoznione ale szczere
roksanna super ze Mati jest juz lepiej tylko ty kobietko sie kuruj a tak wogole to kiedy wy wracacie ???????
agnieszka uk a moze Nikolca ma rozyczke bo dawid kaski tez mial ale tylko na twarzy i brzuszku nie wyskoczyly mu wszedzie jesli ma powiekszone wezly chlone to moze to
 
4muchy -ja tez skaladam spoznione ale szczere zyczenia dla adasia.
marta84-implant zalozylam w piatek.strasznie mnie bolala reka w sobote w pracy i mam mega siniaka-ale coz ja moge powiedziec:zawstydzona/y:dopiero mi go zalozyli,ale mam nadzieje ze po tygodniu wszystko bedzie ok.co do wywuiadu to mialam go przez tel.ja sie wypytalam wszystkiego co mnie interesuje,martwi i ciekawi i podjelam dezyzje ze zakladam:tak: malo tego-2tygodnie wczesniej mialam pobierana krew(niby anemia) i co sie okazalo:mam niedobor witaminy B12:shocked2: i dostalam zastrzyk(odebralam go w aptece i jutro mm wizyte na 10).najsmieszniejsze bylo to jak sie zapytala mnie pani czy jestem wegetarianka-bo w miesie jest ta witamina, a ja mialam jej tak malo jakbym miesa wogole ie jadla.
 
Czesc

Dzisiaj jest moj ostatni dzien chorobowego. Od jutra do pracy.Nie chce mi sie isc tam w ogole. :-(

Mam caly stos prasowania i musze sie tego dzisiaj koniecznie pozbyc, czytaj: wyprasowac. :-( Nie nawidze prasowania. dobrze, że chociaz obiad mam z wczoraj to nic nie bede dzis gotowac.

Rozumie Wasze problemy z wilgocia w oknach i wszedzie w ogole - ja tak mialam na poprzednim mieszkaniu. Tu gdzie teraz mieszkamy mam swiety spokoj na szczescie. Jest bardzo suchutko, okna nie splesniale i pranie szybko wysycha. A na plesn w oknach i w lazience najlepszy jest Dettol Mould and Mildew. Doslownie po 2 min juz nie ma sladu.

Chcialam sie Was jeszcze zapytac o lozeczko dla niemowlaczka. Jaki rozmiar jest najlepszy bo zauwazylam że sa 120/60 i 140/70. To wieksze bedzie mi troche zawadzalo w sypialni, wiec myslalam o tym mniejszym. Ale boje sie ze bedzie szybko za male. :-(
 
hej mamuski :-)

własnie poszła ode mnie hv no i co mówi ze w dzien to jak mala nie spi to nic nie zrobie a jak ja usypiam to mam ja troche polulac i odlozyc to lozeczka i sama ma w lozeczku usnac :eek: raczej tak ne zrobie bo bedzie ryczala ale oni maja sposoby :wściekła/y: bo i jeszcze powiedziala ze Claudia za bardzo jest to mnie przyzwyczajajona i ze mam ja zostawiac sama z moja mama albo dawidem i wychodzic z domu na chociarz 30 min albo odciagac pokarm i na dluzej tylko ze ja nie umiem pokarmu sciagac :wściekła/y: ale z Claudia wszystko dobrze tylko powiedziala ze jest uparta i cwana i bede miala z nia ciezko :-(

mojadzidzia ja karmie Claudie 2 , 3 razy w nocy i ta hv co dzis byla powiedziala ze to dobrze ze do 6 miesiaca tak mozna karmic a pozniej mozna dawac w nocy wode albo herbatke , a Ty do kiedy chcesz karmic Nadusie ??

Olcia_rom ja mam to miejsze łózeczko i wydaje mi sie ze Claudia do roku napewno w nim pospi jak nie dłuzej :tak:

Marta84 ja zakłądałam implant jakies półtora miesiaca temu i czuje sie normalnie :tak: mi po załozeniu zawineli reke bandarzem zebym sinaka nie miala no i mialam tylko takiego malenkiego sinaczka i nic mnie nie bolało :tak: a na tym spotkaniu przed załozeniem babka gadala mi tylko o skutkach ubocznych jak to dziala i pytala sie podstawy czy nie mam alerii i takie pierdoły no i recepte dała na ten implant ;-)

sylwia do kiedy chcesz karmic Olivke?? i wogóle jak odzwyczaic jak to zrobiłaś z Marcelem ? ja chce karmic do 6 miesiaca bo słyszałąm ze tak najlepiaj nawet ta hv mi tak powiedziała :tak:
 
Czesc dziewczyny witam po dlugiej przerwie:-) wrocilismy cali ale nie koniecznie zdrowi:-( Ja z P jestesmy podziebieni na szczescie malej nic nie dolego i mam nadzieje ze sie od nas nie zarazi:-(
Urlop super sie nam udal tylko jak zwykle za krotko:-(
Chrziciny Victorii udane nawet bardzo:-) wszystko poszlo zgodnie z planem:-)
Pogoda nam bardzo dopasowala bylo w miare cieplutko i chyba tylko raz padalo podczas calego naszego urlopu. Ogolnie Victorii bardzo sluzyl polski klimat rozgadala sie niesamowicie:tak::tak:

Szczerze to nie wiem co ktorej odpisac bo nza duzo tego naprodukowalyscie:szok::-p

Moze przede wszystkim zdrowka dla wszystkich dzieciaczkow i serdeczne zyczenie dla solenizantow;-)

teraz juz bede na bierzaco:-)
milego dnie wszystkim zycze:tak:
 
Wiecie co, no masakra normalnie:-(. Chyba wlasnie zauwazylam pierwsze rozstepy na brzuchu!!! Takie kreski z gory na dol, jakby mi sie cos odcisnelo. To rozstepy? Aż mi sie plakac chce. Caly czas sie smarowalam palmersem (wieczorem) i bio-oil (rano) i widac nic nie pomoglo.:-( Normalnie chyba mnie strzeli zaraz. Przeciez jestm dopiero w 20tyg - nie wiem jak bede wygladala jak dotrwam do 9 miesiaca. Będe cala poorana chyba. Nawet nie przytylam jeszcze tak duzo - 1,5kg od kiedy jestem w ciazy. :-( Naprawde nie wiem dlaczego mi wyszly. :-(
 
mam chwilke dla siebie bo Claudia oglada bbc cbeebies i mam spokój na jakies 30 min bo znudzi jej sie zaraz no i tv mi zajmuje :-p

Agaam witaj spowrotem :tak: zdrówka dla Ciebie i meza :tak:

Olcia_rom no to niestety moga byc rozstepy :-( mi zaczeły sie robic rozstepy w 8 miesiacu ciazy i tez smarowałąm sie palmersem od samego poczatku ciazy a pozniej przeszłam na bio oil i nic nie pomogło jak maja wyjsc to wyjda i nic nie pomoze tak mi sie wydaje ja juz jakos sie ztym pogodziłam ze je mam ale w marcu jak pojade do polski ide dowiedziec sie o zabieg :sorry:
 
reklama
Cześć kochane moje.U mnie wszystko ok. Jutro jedziemy zdjąć szwy z uda a Mati? Cóż Mati zachowuje się tak jakby nic się nie wydarzyło a minął dopiero tydzień. Dlatego z tej kliniki wypuszczają na drugi dzień bo stety albo niestety dzieci w domu dochodzą szybciej do siebie. Od soboty chodzi normalnie a nawet skacze i tańczy.
Z ta moją gorączką to była strasznie dziwna sprawa, bo na początku nie mogłam jej zbić niczym, potem zrobiłam okłady i i zaczęła spadać aż spadła do 36,6 :szok::szok::szok::szok:. Rano nic mi nie było i szczerze nie wiem co mi było.
Wiem że u Was się dużo dzieje, ale boję się o czymś zapomnieć.
Doris tęsknie bardzo za Wami i mam nadzieję że Wy za mną też :-D:tak::-p
Mojadzidzia super że z mamą dobrze. Bardzo ładnie Ci we włoskach. Śniłaś mi się dziś że do Ciebie jechałam ;-).
AgnieszkaUK przykro mi z powodu męża, ale dacie radę, poprzednio też daliście. Szkoda tej Nikoli. Ciekawe co tym razem lekarz wymyśli.
Olcia_rom ja uniknęłam rozstępów na brzuchu ale na udach niestety nie. Tylko że są prawie wcale niewidoczne. Ale ja mam taką dziwną skórę, nawet kiedyś jak byłam chuda to tak wyglądało jakbym miała jej za dużo. Zawsze się śmiałam że mam spore zapasy ;-), może dlatego na brzuchu nie mam rozstępów. Acha no i u mnie jak powstawały to wyglądało tak trochę jakbym miała sine pręgi pod skórą.

A teraz muszę kończyć. MAti śpi, a trzeba wstawać wybieramy się do dziadka na imieniny (do Andrzeja). Znowu mi da popalić jak ja obudzę. :-(
 
Do góry