reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Roksanna- ale dzielna dziewczynka z Matyldy. Medal się należy:tak: Udanej imprezki andrzejkowej.
Olcia_rom- bardzo możliwe, że to rozstępy. Niestety nie zawsze kremy pomagają. Ja smarowałam się Palmersem lub Aventem 2 razy dziennie a i tak mi wyszło kilka na brzuchu. A w poprzedniej ciąży używałam bardzo drogiej Musteli a zrobiło mi się kilka na piersiach. Ale ja zawsze miałam skóre podatna na rozstępy i pocieszam się, że gdybym nic nie używała to pewnie byłabym w rozstępach od szyi do kolana;-):-D
Jeśli chodzi o łóżeczka to ja mam 120x60 i myśle, że spokojnie starczy miejsca nawet dla dwulatka. Te większe często można później przerobić na łóżko dla starszego dziecka ale mi średnio podobają się takie łóżka. :no:
Moge Ci podrzucić moje prasowanie?:-D U mnie się piętrzy od kilku dni. Nienawidze prasować!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Agaam- witaj z powrotem i życze zdrówka:tak:
Natalka- łatwo tak komus doradzać. Ciekawe czy tak postępuja ze swoimi dziećmi?Ja jestem niestety za miękka i nigdy się nie zdecyduje na takie radykalne nauki zasypiania

Lece bo chłopaki chcą pograć na komputerze. Pa
 
reklama
natalka1990 ja chcialabym karmic Nadusie max do 10miesiaca ale juz mi jest smutno na mysl ze bede musiala przestac :-(
agaam witaj z powrotem,super ze wszystko sie udalo tak jak zaplanowaliscie no i ze pogoda wam dopisala bo tutaj to urwanie glowy normalnie bylo :wściekła/y:
olcia_rom ja mam to wieksze lozeczko 'cotbed' i jak je wstawilismy do sypialni to bylam zalamana ze takie wielkie ale jak zrobilismy przemeblowanie to lozeczko calkiem fajnie sie wkomponowalo i jest ok chociaz jakbym teraz stanela przed wyborem kupna lozeczka to pewnie kupilabym to mniejsze :tak:
roksanna1 dobrze ze cie nie rozlozylo bo ciezko by ci byla zajac sie malym urwiskiem ;-) cisze sie bardzo ze Mati jest taka dzielna i wszystko znosi Udanej imprezki tylko pilnuj Mati zeby nie tancowala do rana :-D:-D no i kiedy do mnie jedziecie????? :-D
dziekuje wszystkim za komplementy :zawstydzona/y: az sie zawstydzilam :-D
a my kozystajac z pogody wyszlysmy na miasto,niczego nie kupilam ale chociaz Nadusia ma przklute uszka :tak: byla bardzo dzielna ale na poczatku nie pozwolila dziewczynom dotknac uszek bo chciala sie bawic ich dlonmi :sorry:
 
Cześć Dziewczyny

Jeszcze raz dziękuję za życzenia dla Adasia. Adaś bardzo zadowolony, dzisiaj rano powiedział szkoda że listopad się kończy i zamiast grudnia mógłby być jeszcze raz listopad bo on by miał jeszcze raz urodziny. :szok::-)

Olcia_rom ja ma to większe łóżeczko, w tej chwili jest bez szczebelek i myślę do 4 urodzin Julce wystarczy.


Agaam witaj z powrotem

roksana ta Twoja gorączka to chyba odreagowanie stersu. Buziaki dla dzielnej Matyldy:-):-):-)
 
4muszki przepraszam zapomniałam o życzeniach dla Adama, ale wybacz. W takim razie spóźnione ale szczere przekaż Adamowi życzenia.
Mojadzidzia pewnie od razu jak przyjadę to nie wytrzymam.
 
Ja właśnie zwalczyłam moją stertę prasowania:sorry: Jedne firanki prasowałam 40min:szok: ło matko, nogi mi wchodzą w tyłek:-(

Agnieszka
taki ciężki okres teraz:-( jestem pewna że po nowym roku mąż szybciutko coś znajdzie, trzymam kciuki:-)
Kurcze nie wiem co jest tej biednej Nikolce:-( Idź jeszcze raz do lekarza bo przecież mówili Ci że będzie lepiej a jest gorzej:sorry:

Agaam witaj spowrotem:-) Fajnie, że urlop Wam się udał. I jak Vici zniosła lot??

Roksanna ta Twoja Mati to jednak aparatka jest:-D Tydzień po operacji a Ona taka rozbrykana:-D

Marta84 niestety libido zerowe:-:)-:)-(

Natalka no ja też chcę karmic maksymalnie do roku, może tak jak Mojadzidzia to 10 miesięcy. Póki co strasznie ociągam się w wprowadzaniu jej nowych produktów:sorry:
Jak chcesz odstawic od cyca to powoli zamieniasz cyca na butelkę lub zupkę jakąś. Najpierw jedno cycowanie zamieniasz na inne jedzonko, po jakimś czasie kolejne aż przestaniesz wogóle:tak:
Ja na końcu karmiłam już tylko w nocy:tak:
Na bank będę karmic dopóki Olivia będzie potrzebowała jedzenia w nocy bo nie mam zamiaru w nocy jej butli szykowac:no: to nie na moje siły:-D
 
dzien doberek
Ja odzywam sie dopiero dzisiaj, bo wczoraj moj maz podniosl mi niezle cisnienie. Wgrywsajac jakis nowy software na Wii, skasowal mi moj caly profil.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: I wszystko sie poszlo piiiii piiiiiiii piiiiiiii
roksanna1 - Niesamowite, ze Matylda juz tak bryka, dzieci duzo szybciej sie regeneruja :tak::tak::tak: jak po imprezie zyjecie??????
mojadzidzia - to dawaj tu zaraz zdjecia malej zakolczykowanej ksiezniczki;-):tak:
sylwia.m - jest, az tak zle???? bo ja teraz mam kiepskie libido, a co dopiero jak zaszaleje z hormonami ojjjjjjj:sorry:
Agaam - witaj z powrotem:-) w zimnej Anglii:sorry: brrrrrr zycze zdrowka i czekam na zdjecia z chrztu:tak:
 
witam z rana:-):-)
W weekend nie mialam za bardzo czasu aby pisac:tak::tak:W sobote bylismy na 40 urodzinach a w niedziele odpoczywalismy:-):-)U mnie wszystko po staremu tylko mam nerwa na ChTC bo dostalismy od nich pismo ze ja zarobilam w UK 100,000 funtow:wściekła/y::wściekła/y:I mosialam wszystko prostowac no i pisza moje imie przez x:wściekła/y::wściekła/y:i znow okres czekania sie wydluzyl niby w tym tyyg ma przyjsc decyzja z poprawkami:-:)-(
tynia i wiki-
nie wiem co jest z moim tata i dziadkiem poniewaz jest oddzial zamkniety i mamie nie wolno wchodzic bo boja sie swinskiej grypy:wściekła/y::wściekła/y:jak dzwonilam do mamy w czwartek to mowila ze dziadek pol dnia lezal w temp i majaczyl jak powiedziala o tym pielegniarce to jej odpowiedziala ze juz wie dlaczego pan J jest taki niedostepny:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:no myslalam ze szalu dostane:wściekła/y::wściekła/y:
roksanna-gratuluje malej ze jest taka dzielna:-):-):-)
agaam-witaj spowrotem:-):-)
agnieszkauk-wspolczuje tobie i mezowi przechodzilam to i nie do smiechu mi bylo;-);-)a co do Nikolki to jej wspolczuje:-):-)trzymajcie sie cieplutko:-):-)
4muchy spoznione zyczonka dla Adasia:tak::tak::tak:
Kurcze ale zimno a trawa jest biala szok:szok::szok:Nic uciekam odezwe sie wieczorem Milego dnia laski:-D:-D:-D
ach zapomnialam mojadzidzia-ciesze sie ze z mama lepiej:-):-)
 
hej kobitki:-)
4muchy Wszystkiego Naj..Najlepszego dla Adasia
aneczka23 dla twojej krolewny równiez Wszystkiego Naj......
agnieszkaUk Kurcze nie mam pojęcia co Ci poradzić:-(Moze przejdz sie jeszce raz do GP:sorry:a jezeli chodzi o R napewno wszystko sie ułozy.:tak:
Kasia1881 Jak tam uWas kochani ?Radzisz sobie
Roksanna1 dzieci to chyba nigdy nie przestaną mnie zadziwiac,s kąd one maja tyle energi:szok:ale fajnie sie czyta dobre wiadomości:tak:
agaam Witaj:-)
mojadzidzia Czyli Nadia dołączyła do grona zakolczykowanych;-)dawaj fotkę.
Super ze mamusi sie poprawilo;-)
Ampar:-)
Olcia_rom Glówka do góry kazda ma jakąś pamiątke po ciąży.:sorry:U mnie tez bylo smarowańsko i co dwa dni przed porodem coś mnie podrapało przez noc.ale wiem ze z czasem to staje sie mało wazne.
A ja na wczoraj miałm wizyte w szpitalu.Wstałam o 6.00 mała obudziłam.Pojechałm sie dowiedzieć ze wizyte została przełozona za tydz:wściekła/y:.Podobno zostawili mi wiadomość na poczcie,ale zamiast wiadomości odsłuchalm tylko jakies głosy ludzi.ale przynajmniej juz mam przyzwoitą godz.:tak:
Nio i za tydz mikolaj przychodzi do amelci:-Dciekawa jestem jak zaraguje.

Nic uciekam do miasta na zakupy.zycze miłego dzionka i duzoooooooo zdrówka dla Was i dzieciaczków;*
 
Hej to i ja się przywitam:-).U nas nic nowego w dzień jest spokojnie a w nocy dzieci ożywają szczególnie najmłodszy:tak::-D.Tata wziął się w garsc i ostro pomaga nie ma lekko :tak::-D.Nawet już oczy ma coraz częściej otwarte przy karmieniu Oliviera:tak::-D.Dzisiaj niezły był koncert o 4 rano bo Krystian chciał spac u nas a R stwierdził że czas żeby spał u siebie i jeden nańczył jednego a drugi drugiego :sorry:.I tak chyba prawie do 6 rano aż nastała błoga cisza:cool:.Dzisiaj idziemy na pierwsze ważenie jestem ciekawa ile mały przybrał pózniej się pochwale :tak:.jstysiak jakoś sobie radzimy ;-).Ampar3 może byc czwartek:-).Olcia_room pewnie to rozstępy niestety prawda jest taka że jak się ma ku temu skłonności to żaden krem nie pomoże tak mi powiedziała już nie jedna kosmetyczka i lekarz:-(.Co do łóżeczka to ja miałam 120na60 i spoko nawet 2 letnie dziecko się wyśpi bez problemu:tak:.natalka a Ty będziesz w Bradford u mamy w sobote?Pytam bo pomyślałam że gdybyś była to mogłabyś mnie odwiedzic bo ja będę większosc soboty sama z Olivierem w domu bo R z Krystianem idą do jego zakładu pracy na imprezkę mikołajkową :tak:.Może komuś jeszcze się nudzi to mnie odwiedzi?Chodziarz w sobote to pewnie większosc zajęta:-(.Jak coś to zapraszam:tak:.agaam witamy po przerwie:tak:.AgnieszkaUk coś pechowo u was mam nadzieje że się wszystko jakoś ułoży:tak:.Trzymaj się ciepło;-).sylwia.m piszesz ze libido zerowe po implancie no to ja chyba sobie odpuszcze bo już przerabiałam coś takiego po tabletkach :-(.mojadzidzia czekamy na zdjęcie księżniczki w kolczykach:tak:.
 
reklama
Czesc wszystkim Paniom:-)

My z Victoria dopiero teraz wbrew pozorom odpoczywamy po urlopie:-p Malej troche sie rozregulowal system spania ale pracujemy nad tym zeby wszystko wrocilo do normy:-p


sylwiam mala lot przeszla spiaco:-D w jedna i drugo strone spala jak zabita:-D bardziej to ja sie balam czy da sobie z tym rade a ona nic pewnie nie odczuwala:-)

olciarom rozstepy to chyba normalne podczas ciazy ja tez mam kilka na brzuchu ale wydaje mi sie ze sa duzo mniej widoczne niz na poczatku a wyszly mi chyba jakos pod koniec ciazy mimo tego ze tez sie smarowalam specjalnym kremem takie uroki niestety;-)

roksanna gratulacje dla Twojej dzielnej corci "maly wielki czlowiek":-)

mojadzidzia witaj w gronie zakolczykowanych coreczek:-)

agnieszkauk wspolczuje tej sytuacji z mala:-( ale biedactwo musi sie nacierpiec:wściekła/y: a z mezem zobaczysz szybko znajdzie prace szkoda tylko ze to ten straszny okres teraz go czeka:-(

natalka ja tez chce mala karmic maksymalnie do roku fakt ze ja mam troszke latwiej bo mala juz mi sie nie budzi w nocy a w dzien zupelnie nie przeszkadza mi to jak mala chce jesc nawet co chwile:-p
ostatnio zaczelismy malej wprowadzac owoce zajada sie jak szalona poki co dawalam jej jeden rodzaj : jablko ze slodka marchewka to bylo w polsce wczoraj bylismy na zakupach i kupilismy kilka roznych sloiczkow ale tylko owoce zupek jeszcze nie mam zamiaru wprowadzac bynajmiej narazie.

niestety trzeba wrocic do codziennosci po urlopie czas wziac sie za obiad i pranie ehhh a bylo tak milo jak nie trzeba bylo sie tym martwic:-p

zycze milego dnia:-)
 
Do góry