reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

doris78 za kilka dni sie okaze ale wszystko idzie w dobrym kierunku :tak::tak: nawet lekarz jest bardzo zadowolony :-) niezly ten twoj Kubus :-D:-D:-D Nadia tez caly dzien przechodzila w spiochach ja dopiero poznym popoludniem sie przebralam :tak:
sylwia.m tak sie pytam bo Nadia na pierwsze karmienie budzi sie po ok 4-5godz a nastepne az do rana co 2,5-3 no i HV powiedziala mi ze to zdecydowanie za czesto i ze musze wychodzic z pokoju jak sie obudzi na jedzenie,no i ja glupia pare razy tak zrobilam a moje dziecko biedne tak strasznie plakalo :zawstydzona/y: no i nie wytrzymalam i stwierdzilam ze nie bede sie jej sluchala i karmie Nadusie kiedy tylko ma na to ochote :-p
 
reklama
Jej, ale ze mnie gapa:zawstydzona/y:
Wszystkiego naj naj dla Adasia:tak:

Mojadzidzia
to super wieści, trzymam kciuki za szybkie wyjście mamy ze szpitala, na pewno już tęskni za domkiem:-)

Dorota widzisz jaką frajdę dziecku zrobiłaś, Dawid też cały dzień w piżamie??

Ania nie wiem czemu ale byłam pewna że Filip jest starszy od Kubusia Doroty:zawstydzona/y:
 
Mojadzidzia mi przy Marcelu HV to samo poradziła:sorry: Niech spadają i same zostawiają swoje płaczące dzieci.
Przecież wiadomo że one z tego wyrosną i przestaną się budzic, prędzej czy później:tak:
Ja też karmię za każdym razem jak się obudzi:tak:
Z Marcelem miałam tak że jak miał około 8 miesięcy i się obudził to ja go tylko przytulałam i on znów zasypiał i w ten sposób odstawił się od cyca:tak:
 
A byłyscie na NK , a mowia ze kobiety piekniej na wiosne:sorry:
Mojadzidzia zmiana super , a Ty oswoiłas sie juz z grzywka? i super wiesci przed spaniem , trzymam kciuki zebys mame miała juzw tym tygodniu w domku. :tak:Ja tez karmiłam dzieci na zadanie , nie miałam sumienia na przetrzymywanie.

Sylwian ach te napiecia , u mnie tez dzis do połodnia iskrzyło:-(ale rozeszło sie po kosciach:tak:na bara bara chyba moge liczyc:-D

Doris u nas tez dzis lenistwo , nosa za drzwi nie wystawilismy.

4 Muchy duzo usmiechu dla Adasia:happy:

Ania 1812 kapuste zawsze kupuje na hali koło Morisona w centrum , zdrowka dla Filipka ,faktycznie musi zle sie czuc jak tyle czasu spedził w łozku
 
MOJADZIDZIA-Kubus sie chyba przyzwyczaił,nadal mu sie podoba bardzo:tak::-D
Ja tez jak David miał 4-5 misięcy karmiłam kiedy chciał,a jak mial 6 albo 7 miesięcy -juz nie pamietam dokładnie:zawstydzona/y:sam przestał jeśc w nocy:tak:przyjdzie i na Nadię czas:tak:
 
katin ja juz mialam podobna fryzurke ponad dwa lata temu...a moze i nawet 3 :-D w kazdym badz razie dobrze sie czuje z taka grzywka :confused2::-D mama sie stesknila strsznie szczegolnie za Nadusia bo nie widziala jej juz tydzien :szok: ale i ja nie moge sie doczekac zeby juz byla w domu tak mi smutno i nudno bez niej :-(
 
Ach te babcie najbardziej tęsknią za wnukami:-D
Pamietam jak moja mama wyjechała właśnie do Anglii na dwa miesiące,jeszcze przed wejściem do Unii,to najbardziej tęskniła za Kubusiem:-)
 
hej
Ja dzisiaj zostawilam chlopakow w domu i pojechalam do leeds po prezenty- i jakos tak mimo deszczu nie bylo zle:tak:
Co do karmienia to ja tez dawalam szymciowi kiedy chcial. Dlatego do roku spal z nami bo mi sie wstawac nie chcialo:-) A na nastepny dzien zawsze bylam wypoczeta:tak:
mojadzidzia-super fryzurka:tak: Ja tez troche przystrzyglam i super sie czuje;-)
katin- dzisiaj mam wiecej prezentow:-p:-p Tylko jakas glupia prawidlowosc widze na tych zakupach. Zawsze najwiecej mam dla siebie:-D:-D:-D Cykne do ciebie w tygodniu jak pracujesz to wpadniemy na pol godzinki na kawke:tak:
sylwiam- zawsze jest 7 lat chudych a potem 7 tlustych wiec glowa do gory bedzie lepiej:tak:
Ania1812- u mnie po jakims czasie tez zaczelo wiac cieplym :-D:-D:-D. Ale cudownie okna suche, pranie nie smierdzi. Troche mielismy sucho w nosach ale po prostu wylacze przed spaniem dzisiaj. dzieki za porady:tak:
doris78- my tez uwielbiamy takie dni leniwca:tak: A co do golabkow to tez uwielbiam ale nie umiem zawijac wiec farsz pakuje w papryke i takie cus podobne wychodzi:-D:-D
Kasia8118- w czwartek mam dentyste- kurka. A moze byc sroda albo piatek? chyba ze czwartek okolo 12?
 
reklama
witam
nas pech tez przesladuje:-( moj R od piatku jest bezrobotny:-( a mojemu dziecku alergi nie przechodzi:-( gdybym nie dawala jej wapna to by sie zadrapala.na dodatek wysypka wyskoczyla jej na udzie:-( a na drugim sie niedlugo pojawi-bo zaczynaja powstawac juz krostki:-(.wcale nie jest mi do smiechu:-(-nic nie jest dobrze:no::-(
mamatrojeczki -nie mialam nic zlego na mysli z ta kuchnia.mam nadzieje ze cie niczymnie urazilam
no nic wpadlam przymilic sie do mamytrojeczki,zeby nie myslala o mie zle i uciekam,bo nie mam na nic ochoty-mega smutna jestem.jeszcze do polski mamy jechac 15grudnia-a ja zwolnienie nie mam i nie wiem czy dostane:-( ojj.
 
Do góry