reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Sylwia- no właśnie maja już w komputerze dużo polskich znaków ale "ś" jeszcze nie mieli. :no: No i jak rozmawiałam z urzędniczką to mówiła mi że maja mieć nowy program ze wszystkimi polskimi znakami. Może juz mają. Ale teraz to juz mi nie potrzebne.
Co do gratów to też dopiero przy przeprowadzce zobaczyłam ile ich mam a teraz mam 2 razy tyle co miałam wtedy:szok: Ciekawe co zrobie jak będe chciała wracać do Pl:cool2:
 
reklama
hej
Ja wlasnie czekam na taniec z gwiazdami. Jestem w szoku ze ten michal co chodzil z moja siostra do szkoly doszedl tak daleko:szok: Pogoda ohydna- juz mam dosyc:wściekła/y:
Marta84- ale sie nasmialam z twojego z tym przebijaniem uszu:-D:-D Typowy tatus coreczki:tak:
Doris78- z ta nieobecnoscia na forum to chyba od deprechy pogodowej:wściekła/y:
Kasia8118- wszystkiego dobrego dla olivierka z okazji 2 tygodni;-)
4muchy- tak mi ania 1812 narobila ochoty na krokiety i przypomnialy mi sie te twoje z imprezki- daj cynka co tam wrzucalas do srodka i w jakiej postaci:tak:
tyniaiviki- dzieki z gory. moze sie wybiore osobiscie a jak nie to cie nawiedze na kawe potem prywatnie;-)
Sylwiam- oby ci wszystko sprawnie poszlo:tak:

Spadam bo sie zaczelo
 
hej mamuśki:-)

Claudii nic nie jest normalnie wariuje i sie smieje:-)
a moj Dawid zaczol grac wczoraj w zielone imperium :szok: i sie wciagnol a ze mnie sie smiał :wściekła/y:

sylwia powodzenia w przeprowadzce:tak:

tak sie teraz zastanawiam bo Claudii napisali w akcie urodzenia tutaj nazwisko przez z a powinno być ż moge mniec w polsce problem z tym ?? :confused:
 
Natalka- nie wiem czy możesz miec problem w Polsce ale tu nie wydzą Ci paszportu. Musi być nazwisko z polskimi literami. Chyba bedziesz musiała się jeszcze raz wybrać do urzędu żeby wydali jeszcze jeden akt urodzenia. Jak my składalismy podanie o paszport (na początku czerwca) to właśnie weszły te przepisy, że muszą być polskie litery.
Ampar- krokiety były pyszne:-p:-D
 
Hejka

Ja sie wlasnie pozbylam gosci. Jest teraz tak cichutko, ze az mi dzwoni w uszach. Trzech 5-latkow, 2-latek, niemowle i pies to niezla mieszanka wybuchowa. Ale dzieci sie wyszalaly, slodka spia i pewnie ich jutro nie dobudze. I plusem jest to, ze zostala mi gora jedzenia wiec jutro nie gotuje :-D

Ania - moj Kuba tez taki niecierpliwy, ostanio rozbilismy skarbonke i sobie pokupowal pare rzeczy, mamy znow nowa i juz by sie chcial do niej dobrac, ale mu ciagle powtarzam, ze za to sobie jeszcze nic nie kupi

Claudia - mysle, ze kazdej mamie cos takiego sie przytrafilo, mnie Kuba spadl ze schodow, mial moze jakie 2,5 roczku i w taki sposob, ze myslalam, ze sobie kark skrecil, to byly moje najgorsze sekundy zycia, dopoki nie uslyszalam jego placzu
 
Cześć
Mam chwilę, nadrobiła czytanie, nie było łatwo, choć całe szczęście się leniłyście pół dnia. W moim poście może być trochę chaosu, przepraszam. Może nawet kogoś niechcący pominęłam, też przepraszam :-D:-D:-D:-D:-D.
My już trochę mamy za sobą. W sobotę mieliśmy pobranie krwi. Matylda była dzielna na maksa. Z resztą pani też cudowne podejście do dzieci miała. Płakała ale nie tak strasznie, a i tak na koniec najlepsze były te plasterki z Kubusiem Puchatkiem, a że dostała dla misia to była poobklejana potem wszędzie.
Na razie ma pełno atrakcji, babcia ja rozpieszcza, tańcuje z nią, karmi. Nawet sporo je to moje dziecko dzięki babci, ja jej tak nie rozpieszczam :-p;-).
Dziadek też przeszczęśliwy że wnuczka przyjechała. Odwiedzamy znajomych i rodzinę, na nudę nie można narzekać. No i na pogodę, bo ta dopisuje


Roksanna dobrze, że dojechaliście cali i zdrowi:-) Jak Mati zniosła podróż?? Bardzo się niecierpliwiła??

Powiem Ci że nawet było znośnie, ale żeby nie było że tak pięknie do końca, niestety nie jadła nic treściwego tylko sama słodycz. Co chwila albo guma albo lizak albo coś innego, a i chrupki. Nie wiem co by było gdyby nie to, przez całą drogę nie zjadła nic treściwego. O przepraszam zatrzymywaliśmy się w mcdonaldzie w niemczech, więc ft Swoją drogą jaki super czysty mcdon. w Bradford człowiek tego nie uświadczy. W toalecie można by jeść, tak czysto.

Czesc wszystkim

U nas pobudka dosc wczesnie byla, bo o 6. Troche nie wyspana jestem, bo do pozna czytalam ksiazke. Ale to wlasnie ja, jak juz zaczne to musze od razu skonczyc. A najgorsze to to, ze kolejne czesci nie sa jeszcze przetlumaczone na polski i bede sie chyba musialam pomeczyc po angielsku :crazy: Bo rok przeciez nie bede czekala.

A co to za książka taka ciekawa? Ja teraz muszę odwiedziś antykwariat w pogoni za jakimiś książkami. Chyba nawet jutro się wybiorę na Piotrkowską.

Kuba dzis w szkole ma ta akcje Children in needs. Dzien bez mundurka i moje biedne dziecko nie moglo sie zdecydowac co do szkoly zalozyc. Dobrze, ze na codzien nie ma tego problemu, bo bym chyba osiwiala.
I pomyśleć że chłopcy miewają takie problemy, a co dopiero dziewczynki :laugh2:

A moj Maciek wlasnie wzial miotle i zamiata salon. A matka sie obija i przed komputerem siedzi :sorry:

Przynajmniej wie do czego służy szczotka. Ja kiedyś kupiłam w mrrisonie taką w kwiatki szczotkę z szufelką więc Mati pierwsze co zaczęła włosy czesać :laugh2:. Chyba te kwiatki ją zmyliły. :tak::tak::tak::tak:

roksanna1 super ze szczesliwie dojechalas ;-) ty maniaku ogrodowy!!! a jak Mati przetrwala podroz?
Jak już pisałam nie było tak źle. A na promie przestało w końcu bujać. :-) Ależ Matylda miała frajdę jak chodziła i nią rzucało i nie mogła iść prosto :-D:-D:-D:-D:-D

roksanna1 - milego pobytu w Polse, ale z Ciebie farciara taka ladna pogode teraz masz
spadam bo moj M nagral mi nowa gre na Wii juuuuupi

Martusia żebyś wiedziała pogoda superowa, póki co. A po drodze jak było pięknie. Tylko ten wiatr w Anglii był. Reszta drogi fajna
Jaka gra na Wii? W co grasz na tym? My właśnie sprzedajemy. Łukaszowi się nie spodobała konsola, a na hasło żeby kupił mi deske stwierdził że i tak nie będę ćwiczyć. ;-):-(Najgorsze jest to że pozwoliłam wystawić mojego DS-a:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

ROKSANA-fajnie że już jesteście na miejscu:tak:a ile kosztuje taki nocleg???przydało się dvd???

Ba przydało, mało tego to mi chyba życie uratowało. Jak wrócę to wycałuję Cię po rękach za to:-). No i oczywiście postanowione że kupujemy.
Nocleg kosztował 90 złoty, spaliśmy już w Polsce (Ewcia Ty też pytałaś). Zatrzymaliśmy się bo już padaliśmy z nóg. Zwłaszcza że Łukasz był dzień wcześniej w pracy. Następnym razem bardziej to przemyślimy. No i jeszcze ze względu na Matyldę. Pierwszą noc przespała ładnie. W dzień też jechała bez zastrzeżeń, ale jak usnęła już na noc w tą drugą noc i nie mogła się przekręcić na bok to zaczęła się trochę polka. Tak poza tym to Polska to był najgorszy odcinek drogi.


AgnieszkaUK napisała
mam od RENUSKI vouchery do peacoks-wiec jak ktos chce to wpadajcie-starczy dla wszystkich.
To znowu się szykuje spotkanie u Ciebie?:tak::tak::tak:
Biedna Nikolka. Mam nadzieję że już rączki przestały boleć.



dzis cos strasznego nam sie przytrafiło cały dzien sie trzese tak sie zdenerwowałam na siebie dzis rano polozylam Claudie i nas na lozku i chcialam ja ubrac odwrocilam sie na sekunde zeby siegnac jej skarbetki a ona mi spadla z lozka nie wiem jak Ona to zrobila byla nogami do mnie i przegibala sie jakims cudem do przodu ona zaczela sie lekko na lokciach podnosic i wydaje mi sie ze sie lekko uniosla i sie zeslizgnela na szczescie nic sie nie stalo ogladalam ja caly dzien i dotykalam wszedzie to nic ja nie boli siniaka ani nic tez nie ma ale plakala strasznie na poczatku zreszta ja tez caly czas mi sie plakac chce bo jak by sie cos stalo nie wiem co bym zrobila glupia jestem juz nigdy jej nie spuszcze z oka nawet na sekunde mam nauczke :-:)-:)-:)-(

Wiem że Ciebie to nie pocieszy ale każda z nas ma na swoim koncie jakąś taką wpadkę. Moja chodziła z lajpem, bo rąbła o kant ławy. A z łóżka spadała 3 razy. Dzieci są bardziej giętkie.

My dzisiaj byliśmy na mieście. Kupiłam kilka prezentów a jutro ciąg dalszy. Kupiłam sobie też butki. No i spodobały mi się jeszcze jedne w River Island. Ale przeraziła mnie cena. I pewnie teraz bedą śniły mi się po nocach:sorry:

Zaraz na samym początku jak tu przyjechałam to spodobała mi się taka jedna kurtka w gratanie, ale była masakrycznie droga (jak na tamtą sytuację finasową- choć teraz pewnie też bym jej nie kupiła za te pieniądze), do tej pory ją wspominam a minęło już 1,5 roku :laugh2::laugh2::laugh2:I raz nie kupiłam butów w tk-maxie, takich rudych, nie były drogie i nie wiem czemu ich nie kupiłam, do dziś żałuję.

hej
Ja wlasnie czekam na taniec z gwiazdami. Jestem w szoku ze ten michal co chodzil z moja siostra do szkoly doszedl tak daleko:szok:

Ja co prawda tego nie oglądam, ale który to ten Michał. Tancerz czy któraś z gwiazd to jest. Nic się nie chwalisz że znasz takich sławnych ludzi ;-).
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny przepraszam trochę mi się to popieprzyło ale nie mam już natchnienia szukać błędów. Wybaczcie mi późno jest ;-);-);-).
Do zaniedługo.
 
Dzien doberek:-)
Ja dopiero teraz,jakoś ostatni kompletny brak czasu:-(
Amelcia mi jeszce spi wiec mam troszke czasu;-)
Roksanna Strasznie sie ciesze ze u was dziewczynki wszystko oki.Korzystajcie jak najwiecej z pogody i pobytu u dziadków:-).
agnieszkauk Ja dopiero teraz fotki zobaczyłam superrrrrr.:-)
Agam Ja chyba tylko zostałm.Wam tez zycze miłego urlopowania:tak:Mam nadzieje ze podróż dobrze ci mineła;).i oczywiście wszystkiego Naj dla malutkiej w dniu aniołka.;***
Doris78 Kurcze szkoda ze nie udło sie kupic tego łózka,:-(Ja je tem widziałm tydz temu moze je ktoś kupił:-(ale super ze udało sie w argosie:tak:
Sylwiam ty to dzisiaj masz wielką przeprowadzke.Powodzenia Oby jak najszybciej Wam poszło:tak:
Kasia1881 Ja wysyłlam akt urodzenia angielski mojej mamie i ona wszystko zalatwiała w PL.ale paszport normalnie dostałm na angielski tutaj ,tylko ze roczny.
marta84 jak tam twoja dietka:-p
Obnośnie kolczyków to faktycznie sylwia zapoczątkowała nową mode:-Dwszystkie teraz przekuwają.I tym sposobem teraz mamy na forum same prześliczne damy fiufiu:cool2:
Mojadzidzia A jak tam mamusi zdrówko?
Kurcze juz zaba mi wstała:sorry:dokoncze jak jej dam sniadanko
 
witam z ranca
Moje dziecko wstalo dzisiaj o 8.30:tak::tak::tak:
roksann1 - niezlehgo posta walnelas:szok::szok::szok::-D:-D:-D

natalka1990
- ja kiedys bylam mega zmeczona nocka(Majka budzial sie chyba co 30 min) i w koncu padlam z nia u nas w lozku. Obudzil mnie straszny huk i placz nie wiedzialm co sie dzieje a moja mala jakims cudem wyraczkowala z lozka i spadla, niestety po drodze odbila sie od worka z kijami golfowymi mojego meza. Miala limo pod okiem chyba przez 2 tygodnie, myslalam, ze sie pochlastam.

A jesli chodzi o paszport, to przejdz sie jeszcze raz i popros o wyrobienie nowego aktu, albo wypis reczny z polskimi znakiami, badz poprawnienie reczne z parafka na orginale aktu. Ja mialam taka sytuacje(to bardzo dluga historia) tylko mi napisali dodatkowy dokument, ze z powodu braku polskiej czcionki w komputerze nie moga wypisac poprawnie nazwiska.Dzwonilam do konsulu powiedzieli, ze jak najbardziej bedzie to akceptowane.Niestety na miejscu okazalo sie, ze nie bedzie:wściekła/y: no ale poprosilismy o rozmowe z Pania konsul myslam,ze jej oczy wydarpie. No, ale udalo sie wydali nam paszpor na Dabrowska a nie Dąbrowska. I przez to stracilam 3 dni stania w polskich urzedach i zalatwiania spraw zwiazanych z pisaniem pism :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: da sie, ale nie polecam:no:aha w urzedach wydlam chyba z 150zl na ich znaczki i oplaty:wściekła/y:
Troche zagmatwalam ale chyba wiesz o co mi chodzi:-p;-)

roksanna1 - ja mam nowy wii fit plus na deske i super mario :tak::tak::tak:jak to jeszcze aktualne to za ile chcecie sprzedac bo moi znajomi chca kupic???????

spadam zjesc jakies sniadanko
 
reklama
MArta84 już jest licytowane na allegro. Więc chyba nie. Zapytam Łukasza może nie osiągnie ceny minimalnej. Dam znać. Ja i tak bym nie ćwiczyła na desce, nie mam tyle samo zaparcia.
 
Do góry