reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Hej u mnie nic nowego więc nie przynudzam:cool:.Pogoda dzisiaj totalnie do d..Wybraliśmy się po południu na zakupy ale ja standardowo nic nie kupiłam,ale R owszem:cool:.Ampar3 niema problemu możemy spotkac się po wyjezdzie teściowej:tak:.kasia.j dzięki za propozycje;-).agnieszkaUk Nikolka w kolczykach wyglada super jak i reszta naszych małych gwiazdek co do twojego nowego kolorku to niczego sobie :tak:.
 
reklama
no jak mam czas dla siebie-moge cos napisac is trescic wam wizyte w szpitalu. bylam tam o 9:45 a wyszlam o 13. nic konkretnego mi lekarz nie powiedzial-tyle to ja sama wiedzilam-ze to reakcja alergiczna.dostala syrob antybakteryjny-dostala dawke na noc i zobaczymy rano co bedzie. mi sioe wydaje ze dotknela rozlanego proszku w zelu,a moj remi ze to przez to jak jadla mizerie rekoma-cale raczki zanurzyla w misce ze smietana sola i pieprzem.niewiem:-( ale juz lepiej.rano jak scielilam lozko to znalazlam klebek wyrwanych jej wlosow-tak sie szarpala raczkami.ufff mam nadzieje ze jutro bedzie po wszystkim.juz mi sie nie chce o tym myslec.:-(
justysiak-dziekuje za tel KISS(nie ma ikonki z buziakami:eek:):-D:-D
marta84-hahahah to nie zly maly uparciuch ahhah
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mam od RENUSKI vouchery do peacoks-wiec jak ktos chce to wpadajcie-starczy dla wszystkich.
uciekam spac bo jutro WORK:-(
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczynki

dzis cos strasznego nam sie przytrafiło cały dzien sie trzese tak sie zdenerwowałam na siebie dzis rano polozylam Claudie i nas na lozku i chcialam ja ubrac odwrocilam sie na sekunde zeby siegnac jej skarbetki a ona mi spadla z lozka nie wiem jak Ona to zrobila byla nogami do mnie i przegibala sie jakims cudem do przodu ona zaczela sie lekko na lokciach podnosic i wydaje mi sie ze sie lekko uniosla i sie zeslizgnela na szczescie nic sie nie stalo ogladalam ja caly dzien i dotykalam wszedzie to nic ja nie boli siniaka ani nic tez nie ma ale plakala strasznie na poczatku zreszta ja tez caly czas mi sie plakac chce bo jak by sie cos stalo nie wiem co bym zrobila glupia jestem juz nigdy jej nie spuszcze z oka nawet na sekunde mam nauczke :-:)-:)-:)-(

Marta84 moze drugie podejscie wyjdzie :tak: smiesznie to musialo wygladac :-D

agnieszkauk biedna Nicolka :-(ale w kolczykach slicznie wyglada:tak:
 
Hej!!!
Pogoda była dzisiaj cudna. Jak nie pada to wieje :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Chyba nigdy sie nie przyzwyczaje do angielskiej pogody
Marta84- Majka wie czego chce. Co będzie jej jakas baba dziury w uszach robić :-DMusiało to śmiesznie wyglądac jak groziła pani tym palcem:-D
AgnieszkaUk- biedna Nicola. Mam nadzieje, że pomogli Wam w szpitalu i juz wszystko w porządku
Mojadzidzia- zawsze powtarzam, że dobrze, że nie mam córki bo całą kase bym przepuszczała na ubranka, spineczki i takie tam. Jak tylko wchodze do jakiegoś sklepu z ubraniami dla dzieci to rozpływam się w ochach i achach:-D:-D:-D

My dzisiaj byliśmy na mieście. Kupiłam kilka prezentów a jutro ciąg dalszy. Kupiłam sobie też butki. No i spodobały mi się jeszcze jedne w River Island. Ale przeraziła mnie cena. I pewnie teraz bedą śniły mi się po nocach:sorry:
Pa pa
 
AnieszkaUk- mi się wydaje, że to prędzej przez proszek. Bo chyba nie dostała by bąbli od śmietany, soli czy pieprzu. Oby syropek pomógł. Aaaa i zapomniałam napisać, że Nicola ślicznie wygląda w kolczykach
Natalka- nie myśl juz o tym. Nie jednej się to pewnie zdarzyło, że nie upilnowała dziecka (mi też nie raz:eek:) A te nasze maluszki tak szybko uczą się nowych rzeczy, że cięzko przewidziec każdą sytuacje:tak:
 
Cześć cześć:-)
Ale tutaj dzisiaj spojnie,no tak pewnie wszystkie na spacerach były:-D:-D:-D

My dzisiaj u mamy bylismy:tak::tak:

MARTA84-widzę że tak i tak postawiłaś na swoim:-D:-DMoże następnym razem Maja będzie bardziej uległa:tak:albo była w zmowie z tatą:-D:-D

AGNIESZKA UK-wiesz co mój Davidek na rękach też ma plamy czerwone,ale nie bąble:no:i też starsznie się drapie.Byłam z tym u lekarza,ale na razie nic nie dał,kazał smarować kremem,ale nic nie pomaga.Też mi się wydaje że to jakaś alergia:-(
 
Natalka-mi dzieci nigdy nie spadły z łóżka,ale za to kiedys mi się wózek z Davidem przwrócił i tez się bardzo przeraziłam:-(
Kiedyś czytałam że małe dzieci mają jakoś bardziej głowę zamortyzowana na te ich upadki :tak:Musisz malą obserwować,ja będzie miała jakieś wymioty to idż do lekarza..
Ucałuj małą:-):tak:
 
Cześć :-):-)
Czy ktoś tutaj jeszcze zagląda????:szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D
U mnie leniwy dzień dzisiaj:shocked2:miałam wyjść na spacer z chłopakami,ale zaczęło padać:crazy::crazy:

Gdzie Wy wszystkie jesteście??pisać co tam u Was:-)
 
doris78 tak sie ciebie przestraszylam ze postanowilam napisac... :-D:-D:-D chociaz nie wiem co bo u mnie w domu wieje... nuda :-D nadia spi na hustawce a ja jeszcze w pizamie :sorry: obiad zrobilam juz rano bo mojej mamie do szpitala zawiezli wiec sie obijam,marzylam o spacerze ale d... zbita chyba ze kupie sobie ten chinski wynalazek parasolke na glowe... i kaloszki :tak:
natalka1990 najlepsza rada to staraj sie juz o tym nie myslec,cale szczescie ze Clauduni nic sie nie stalo,ja tez przezylam chwile grozy i jestem ostrozniejsza z Nadia ale nie raz zostawiam ja sama i wychodze do kuchni :eek:
AgnieszkaUk buziaczki dla Nicolki i jak pomaga jej ten syrop??
Ania1812 powiem ci ze nawet majatek to maly zeby kupic dla dziewczynki te wszystkie piekne sukienusie i buciki :-D cale szczescie ze nie mam jeszcze karty aktywnej bo juz tyle rzeczy na ebay'u mi sie spodobalo-poki co pozostaje tylko ogladanie :-D
 
reklama
Hej a mi się dzisiaj nie udało wyskoczyc na spacerek bo nim się wyszykowałam to zaczęło padac:cool:.No nic chociaż na zakupy żywnościowe wyskoczyliśmy to jakoś czas zleciał.natalka no niestety takie rzeczy się zdarzają chociaż nie powinny :sorry:.Mała pewnie jest już bardzo ruchliwa więc musisz miec oczy do o koła głowy:tak:.Doris78 mi też się kiedyś wózek przewrócił z Krystianem jak był mały :szok:.Strasznie byłam przerażona i bałam się go podniesc na szczęście mały był zapięty pasami i nic mu się nie stało ale długo nie mogłam sobie tego wybaczyc:no:.agnieszkaUk mam nadzieje że z małą już wszystko Ok.:tak:A mój Olivier skończył dzisiaj 2 tygodnie:tak:.Uciekam do chłopaków;-).
 
Do góry