reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

czesc dziewczyny
my dzis tez bylysmy przebic uszy.nikola plakala, ale nie tak jak sie na to przygotowalam.bylo dobrze;-) dzis mam taki zaganiany dzien-szok.padnieta jestem.w nocy nikola mi zygala(naszczescie raz) bo obzarla sie popkornu-dzxieki madremu tatusiowi.do tego od godzn. ok 1-3 nie spala.walala sie po lozki i po mnie. wstala o 7:30:-( i zaczelysmy dzien w biegu.najpierw unieranie i wyskok do slepu po opieczywo dla meza(wrocil o 3 rano) a pozniej do miasta.po kolczyki i dodatki do mojej kreacji weselnej,a i przy okazji musialam wymienic sukeinke dla nikoli na wieksza.na koncu rzeznia.powiem wam ze dzis kupilam krolika i wlasnie sie dusi.robie pierwszy raz takie danie-ciekawe co z tego wyjdzie:eek:
dolaczam fotki-nikoli uszu:-D:-D i mojego nowego kolorku wlaskow.
roksanna1-super ze szczesliwie dotarliscie:-)zrawaj systematycznie relacje:tak:

dziewczyny nie wiecie gdzie mozna kupic lakier z brokatem do wlosow,bo ja nie mam czasu ani ochoty szukac go po sklepach-musze tym razem isc na latwizne i popytac:zawstydzona/y:
 

Załączniki

  • kol 001.jpg
    kol 001.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 24
  • kol 003.jpg
    kol 003.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 25
  • kol 002.jpg
    kol 002.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 25
reklama
Agnieszka może to światło ale dużej różnicy nie widac no ale i tak Ci ładnie:tak: Nikolka ma super kolczyki, fajnie że była taka dzielna teraz na weselu będzie wyglądac jak prawdziwa dama:tak:
Lakier z brokatem wydaje mi się, że najprędzej dostaniesz w tym sklepie gdzie przekuwałyśmy uszy:tak:

Agaam ale Viki elegancka:tak: Udanego urlopu i wszytskiego naj dla Vikusi w dniu chrztu św.:-)

Roksanna dobrze, że dojechaliście cali i zdrowi:-) Jak Mati zniosła podróż?? Bardzo się niecierpliwiła??

Kasia.j ale masz wyszkolonego synka:-D Ciekawe czy będzie tak przy siostrze pomagał?? Tak wogóle co chłopaki na to że będzie siostrzyczka?

Przed chwilą położyłam Olivię spac a teraz właśnie Marcel odjechał na kanapie:-D Czyli mam wolne już dzisiaj, jupiiiiiii:-D
Idę go połozyc
 
roksanna1 super ze szczesliwie dojechalas ;-) ty maniaku ogrodowy!!! a jak Mati przetrwala podroz?
tynia i wiki,kasia.j,4muchy mama zostaje jeszcze w szpitalu bo znowu zaczal sie robic problem z reka,ma niewyczowalny puls i krew bardzo slabo krazy wiec jest ryzyko kolejnego zakrzepu ale dostaje lekarstwo na rozrzadzenie krwi W imieniu mamy wszystkim dziekuje za zyczenia zdrowia dla niej :tak:
doris78 to pewnie Kubus nie moze sie doczekac na nowe lozko :-D
kasia.j uchyl nam rabka tajemnicy jaka ksiazka jest tak bardzo interesujaca :tak:
agnieszkaUK brawo dla Nikolki za odwage,oczywiscie wyglada uroczo jak wszystkie male ksiezniczki ;-)
Ania1812 to ciesz sie ze masz chlopaczka bo dziewczynka to by pewnie juz od poczatku tygodnia myslala w co powinna sie wystroic :-D
mamatrójeczki a jak sie twoja mamusia czuje? sprawy zalatwione pomyslnie?
 
mojadzidzia, ania - ksiazka to "Mroczny sekret" Libba Bray

Sylwia - musze powiedziec, ze sam sie wyszkolil, generalnie chodzi i robi caly czas porzadki, czasem mnie poprawia, kiedys wrzucilam taki metalowy kubek na kawe do auta do plastikowych rzeczy, a on poszedl i przelozyl go tam gdzie leza termosy, jak skonczy sie bawic zabawkami to odklada je z powrotem na miejsce, B sie smieje, ze to nie jego syn, a co do siostrzyczki to nie wiem, na razie na dzieci nie zwraca uwagi

agnieszka - mala wyglada super i dzielna z niej dziewczynka, jak sie udala potrawka z krolika?

Ja sie wlasnie delektuje cisza. U Kuby byl kolega, Maciek oczywiscie im we wszystkim asystowal, a halasowali jakby ich conajmniej 10 bylo.
 
mojadzidzia/sylwiam-dziekuje
sylwaiam-moze masz racje co do swiatla,zreszta to zdjecie zrobione przez mojego meza:eek: ahahh ale jak mnie ostatnio widzialas to mialam mega odrosty.dobrze sie czuje w tym kolorze, choc i tak preferuje blond.tak pieknie napisalas o tym weselu hahah ja juz przyszykowana,ciuchy kupione,dziecku uszy przebilam a najwazniejszego nei mam-zwolnienia:-(mam nadzieje ze uda mi sie je zawatwic:tak: a ztymi uszami nikoli to bylam w szoku ze tak malo polakala-fakt -lzy miala jak grochy ale zagadalam ja iprzestala.ja sie najbardziej balam ze sie zaniesie.i jeszcze ci ludzie-stali naprzeciw wystawy i obserwowali:eek::eek:
 
Ostatnia edycja:
kasiaj-dziekuje.nikola slicznie wyglada.taka podniecona jestem bo wyglada jak panienka hahahha a krolik wyszedl calkiem calkiem:tak: tyle ze jutro bede go dopiero zageszczas smeitana i maka.takze po obiadku zdam relacje. tak naprawde to chcialam surowe krewetki,ale zaspiewal mi 14 funtow za 1kg,a ona sa w tych lupinach wiec na 1kg duzo nie wejdzie i zrezygnowalam.:-(
 
witam wieczorkiem
Ja sie dopiero odzywam bo jakos czasu mi brakuje. Ostatnio duzo sie u mnie dzieje, zyje swietami jutro chyba pojade szukac prezentow:tak::tak::tak:
agnieszkaUK - Twoja cora sliczne ma te kolczyki i chyba ja tez pojade w weekend przebic mojej. Tylko, ze u mnie maz mowi NIE !!! ale mysle, ze nie bedzie tak zle. A czy twoja mala dotyka teraz kolczyki albo je szarpie?????? aha i ile kosztuje takie przebicie???? ja to sie troche boje, ze Majka mnie znienawidzi bo to pamietliwa bestia:-p:sorry:
roksanna1 - milego pobytu w Polse, ale z Ciebie farciara taka ladna pogode teraz masz
mojadzidzia - zdrowka dla twojej mamy:tak::tak::tak:
spadam bo moj M nagral mi nowa gre na Wii juuuuupi
 
marta84-nikoa wogole nie interesuje sie kolczyami.a szczerze to myslalam ze bedzie je szarpac,bo nawet sobie spinki na wlosy nie da zalozyc.wieczorem jak jej przemywalalm uszka to siedziala grzecznie-czyli wszystko jest ok. ja za te kolczyki zapalacilam 27,50,ale ceny sa od 22.masz duzy wybor kolczykow.;-) dzieki sylwi to teraz wszystkie mamy beda przebijac uszy dla swoich coreczek hahaha
 
AGNIESZKA UK-super Nikola wygląda:-):-)Ty zresztą też:tak:
Ja byłam ze Sylwia na tym przekłuciu i też stwierdziłam,że powinno to byc zasłonięte:eek:
To juz mówisz możecie iść na wesele:tak:Oj poszłabym sobie na jakąś taka imprezę:tak:
Ja nie mam pojęcia gdzie może być taki lakier,może tam gdzie Sylwia napisała:tak:

KASIA J-gratulacje tak kochanego i wyszkolonego synka:tak:tylko pozazdrościć:tak:Mój tylko wie co to jest wyrzucanie zabawek z koszyka:shocked2:

MOJADZIDZIA-Kuba się nie może doczekać ,a ja mam stresa:sorry:chyba przez parę dni będę będę z Nim spała:eek:albo na podłodze:-D:-DTroszkę boję się żęby nie spadl,niby tam jest barierka:-):-)ale z drugiej strony Kuba już jest duży....

ROKSANA-fajnie że już jesteście na miejscu:tak:a ile kosztuje taki nocleg???przydało się dvd???
 
reklama
no wlasnie mialam pisac, ze sylwia.m wprowadzila mode:-D:-D:-D
agnieszkaUK - moja Majka dostala 2 pary kolczykow jak sie urodzila wiec mam z glowy, a wiesz moze ile kosztuje samo przebicie???????
 
Do góry