reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Marta ale chyba nie będziesz mogła dac swoich bo oni tam wszystko sterylnie robią i nakładają kolczyki na pistolet nie dotykając ich, no chyba że masz je zapakowane tak że będą pasowac
 
reklama
sylwia.m - no to dupa, moje sa w zwyklym plastikowym pudeleczku. To nic chyba kupie jej na pierwszy raz jakies proste bez zadnych udziwnien, a po jakims czasie zmienie. Aha a jak zakladasz swojej np opaske to nie ma z tylu odbitych zapiec?????? pytam bo moj maz ma rozne dziwne pytania i wymowki:-p:laugh2::laugh2::laugh2:
 
Ostatnio nie zakładałam opaski ale od tyłu one nie są ostre:eek: kurcze, nie wiem jak to opisac:sorry: kolec nie wystaje poza zapięcie:eek: rozumiesz o co mi chodzi??
 
ja rozumiem ale moj maz nie, ja nie mam do niego sily, on jest poprostu z innej planety nie rozumie nas kobiet:-p:-D:-D:-D teraz poszedl na fajke to nie widzi co pisze bo tak to zerka:laugh2::laugh2::laugh2:
 
witam w sobotni ranek
ja jak zwywle w weekend powinnam isc do pracy, ale dzis w nocy zauwazylam ze nikola ma bąble na wewnetrznej czesci dloni:szok: .na pocztku myslalam ze poprostu zle zmylam jej szampon z glowy-bo strasznie sie ciagla za wlosy,ale ogladnelam raczki i jakby to nazwac-wygladalo to tak jaby sie poparzyla pokrzywa:-( bardzo plakala.posmarowalam jej raczki mascia majerankowa,aby zlagodzic swedznie,potem polozylam warstwe sudocermu no i dalam jej syropek przeciwbolowy.R wrocil z pracy przed 5 i nie mialam sumienia go z tym wszystkim zostawic.nikola prawie wogole nie spala:-(.teraz sie zastanawiam co ona mogla dotknac ze taka silna reakcja alergiczna sie pojawila.wydaje mi sie, ze wsadzila swoje male rece do polki z chemia-a ja tego nie dopilnowalam:wściekła/y: bede musiala kupic jakis zatrzask na szafki.mam nadzieje ze mnie z pracy nie wywala,bo troche opuscilam sie w pracy
 
kurcze ogladnelam jej raczki i dalej ma te bąbelki:-( ale juz sie nie drapie tak jak w nocy-wtedy to wyrywala sobie wlosy-maly klabek sie uzbieral:-( i zobacze jak R nie wstanie do 10 to ide sama do szpitala.jestem bardzo zdenerwowana.:-:)-:)-(
 
hej
agnieszkaUk - strasznie mi szkoda Twojej coreczki. Ja bym sie przeszla do lekarza to sprawdzic. A moze ona sie oparzyla nie wiem moze dotknela kaloryfera albo cos :eek: trudno mi cokolwiek doradzic. A te bomble maja jakis plyn w srodku?????

A my zaraz sie zbieramy na zakupy i przebicie uszu:tak::tak::tak: nic ide posadzic moje roslinki
aha i jak powiedziec, ze chce sie przebic uszy dziecku?????
 
AgnieszkaUk zdrowka dla twojej Nikolki,biedny maly szkrabek :-( moze zrozumieja w pracy jak im wytlomaczysz sytuacje ;-) mojej siostry synek wlal sobie kiedys zmywacz do paznokci do oka :szok: cale szczescie bardzo szybko zabrali go do szpitala i nie uszkodzilo mu oczka ale naprawde trzeba uwazac z dziecmi w poblizu srodkow chemicznych :baffled:
 
Cześć Dziewczyny

W strasznie mglisty poranek.

marta84 i jak mąż przyjął wiadomość o przebijaniu uszu, protestował jeszcze. Julce jeszcze nie przebijałam uszu, ale sama pół roku temu przebiłam sobie i tam z tyłu nie ma nic co by chaczyło albo przeszkadzało.


agnieszkauk jak tam nikola lepiej, schodzą bąble.

roksana fajnie że dotarliście bez problemów, ja też jestem ciekawa ile kosztuje taki nocleg i gdzie nocowaliście. Oczywiście kciuki będę trzymała
 
reklama
witam wieczorkiem
Nam nie udalo sie przebic uszu Mai :no: jak babka chciala jej zrobic kropke na uchu maja pokrecila glowa na nie i pogrozila palcem:-D:-D:-D no nic mamy przychodzic do pani w odwiedziny i moze za miesiac dwa zrobimy drugie podejscie. A jak nie to dopiero na 18:-p:-D:-D:-D
agnieszkaUK - jak tam Twoja mala???????
4muchy - moj M nie mial juz innego wyjscia:-pale mial ubaw z Majki, ze to tak samo uparta jak matka:-D:-D:-D
 
Do góry