reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

o rany ale tu pustki co jest z wami dziewczyny:-p

meza juz pozegnalam jakis czas temu wiec teraz jestem slomiana wdowa:-p
kurcze wiecie co moj P pojechal dopiero 3h temu a mi juz go brakuje:eek::eek: ehhh:-p

Usypiam teraz moja ksiezniczke a potem co bede robila to nie mam pojecia:sorry: chyba tez pojde spac zeby czas szybciej zlecial....

doris78 tynia i wiki mojadzidzia ania1812 dzieki za zyczenia dla malej:-)

pozdrawiam
 
reklama
hej
Ja sie dopiero odzywam bo co dzien chata pelna dzieciakow- wreszcie moge byc pelnoetatowa mamusia:tak: Dzisiaj posprzatalam a jutro juz tylko artura siostra z corka wiec nie powinno byc duzo balaganu- chociaz kto wie:-D:-D:-D

sylwiam, agaam- sliczne te wasze ksiezniczki. To zawsze bylo moje marzenie jak bym miala coreczke- takie wlasnie kolczyczki- cudo:tak:
Asianka-z- zaszokowalas mnie tymi wymogami co do opowiadania ksiazeczki po angielsku na samym poczatku:szok: co za pomysl:szok:
Kasia8118- nie dalam rady w tym tygodniu:-( poczekam juz chyba az tesciowa twoja pojedzie i sie umowimy:tak:
mojadzidzia- wspolczuje sprawy z mama- mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze:tak:
Doris78- szymciowi zeszlo wszystko bez lekow ale moze dlatego ze nie rozdrapal:eek:
tyniaiviki- idziesz w sobote do przedszkola? Bo ja nie wiem czy dam rade. Jak by cos to pozyczalam tej dziewczynie co tez tam pomaga plyty to mozesz mi od niej wziac a ja potem sobie od ciebie jakos odzyskam. Super w nowych wloskach wygladasz- korzystniej;-)

Ja jeszcze nie mam prezentow. Dopiero za 2 tygodnie zdecyduje czy jade do polski to bede miala sprint w miescie- wszystkie prezenty dla calej rodzinki w jeden weekend- chyba juz zaczne liste robic:eek:
 
czesc kobietki
ampar nie ma sprawy powiem jej ostatnio mi mowila wlasnie ze maje cala kolekcje bajek i ze nie ma jak ci oddac nie mam do niej numeru i jak nie zdobede to powiem jej w sobote w szkole to mi przyniesie na nastepna sobote czyli za dwa tygodnie a za3tyg dzieci maja mikolajki i ucza sie wiersza moja wiki juz umnie dzis tylko ze trzy razy jej przeczytalam i zapamietala skubana w sobote pierwsza proba:tak::tak::tak::tak:
a mnie cos ostatnio brzuch kluje i nie wiem dlaczego nic smazonego takiego nie jem :-:)-:)-:)-(jak tak dalej pojdzie to chyba lekarza zalicze do uslyszonka kochane
 
Cześć cześć:-):-)
Ale ładnie dzisiaj jest:tak:normalnie wiosna:tak::-)

TYNIA I WIKI-łóżko zakupione jest,troche się przestarszyłam jak przeczytałam na srtonie argosa,że dowózka może nawet trwać do 49 dni:szok::szok:a tutaj miła niespodzianka bo przywiozą już w poniedziałek:tak:

JSTYSIAK-byłam tam w tym sklepie,ale niestety nie był takiego jak ja chciałam:no:

AGAAM-twoja Victoria ślicznie wyglądaw tych kolczykach:tak::tak:
A mi się coś ubzdurało że Ty w czwartek lecisz:sorry::sorry::sorry:a Ty dzisiaj:rofl2:

NATALKA-mam nadzieję że Ci HV pomoże z Claudią,warto zawsze posluchać a może się uda:eek:trzymam kciuki:tak:

ANIA1812-mi tez cos takiego by się przydalo:-D:-D:-Dbo tez mam sklerozę i to niezłą:-D
 
Czesc wszystkim

U nas pobudka dosc wczesnie byla, bo o 6. Troche nie wyspana jestem, bo do pozna czytalam ksiazke. Ale to wlasnie ja, jak juz zaczne to musze od razu skonczyc. A najgorsze to to, ze kolejne czesci nie sa jeszcze przetlumaczone na polski i bede sie chyba musialam pomeczyc po angielsku :crazy: Bo rok przeciez nie bede czekala.
Kuba dzis w szkole ma ta akcje Children in needs. Dzien bez mundurka i moje biedne dziecko nie moglo sie zdecydowac co do szkoly zalozyc. Dobrze, ze na codzien nie ma tego problemu, bo bym chyba osiwiala.

doris - nie wiem, gdzie masz ta wiosne, bo u mnie szaro i wlasnie leje za oknem
agaam - szczesliwej podrozy
mojadzidzia - i jak mama sie czuje?
asinka_z - no ja przeglodzilam kiedys Kube, ale u mnie zrobila sie taka sytuacja, ze kazdy zaczal jesc o innej porze i ja caly dzien spedzalam w kuchni odgrzewajac jedzenie i myjac naczynia, a jak jadl za dlugo to wprowadzilam mu okreslony czas na zjedzenie posilku, raz zabralam talerz z przed nosa i wyrzucilam do smieci, od tej pory zjada od razu, oczywiscie czasem trzeba mu przypomniec po co siedzi przy stole, ale koniec z marudzeniem i ociaganiem sie
Kasia8118 - jesli chodzi o zywa choinke, to ja kiedys kupowalam w tym centrum ogrodniczym przy Canal Roads, przed swietami kilka dni i jeszcze po obnizonej cenie, bo miala 2 galazki ulamane, ale akurat ta czesc choinki byla od sciany wiec nie widac bylo, a ozdoby powinnam miec jakies, to moge Ci pozyczyc, bo my w tym roku nie potrzebujemy, moze cos Ci spasuje

A moj Maciek wlasnie wzial miotle i zamiata salon. A matka sie obija i przed komputerem siedzi :sorry:
 
Cześć Dziewczyny:-)

O u Adasia też dzień bez mundurka, na szczęście dzisiaj nie marudził. Ale za to jak popatrzyłam na jego ubrania to wszystko przykrótkie. Chyba będę musiała mu coś dokupić.:-)

mojadzidzia jak się czuje mama. Miałaś więcej wiadomości od Roksany

Agaam, sylwia.m dzieczynki wyglądają peześlicznie. Moja kilka dni temu poprosiła o spinki, więc oczywiście kupiłyśmy. Jeszcze miesiąc temu nie było mowy o niczym na głowie

Agaam szcęśliwej podróży
 
Cześć wszystkim!!!
Chwila spokoju:-) Adam śpi. Już prawie po katarze. U Filipka w szkole też dziś dzień bez mundurka ale trzeba zapłacić za to 50 p na cele charytatywne.

Kasia.j- ale masz dobrego synka:-D A co to za książka, że aż tak Cię wciągneła?
Doris- uśmiałam się z tej wiosennej pogody bo jak spojrzałam przez okno to u mnie lało. Ale jest bardzo ciepło. Rano było 11 st.
No i super, że łózko będzie tak szybko. Pewnie Kuba bardzo się cieszy
ampar- oj fajnie byc kurą domową. Chociaż czasami marzy mi sie jakaś dorywcza praca żeby sie wyrwać na chwile z domu:tak:

Pozdrawiam
 
:wściekła/y:A mi wczoraj net zastrajkował jak pisałam posta i się wnerwiłam. Tyle pisania i nic z tego :wściekła/y:
Wybieram się dzisiaj na kulki do www.5alivesoccercentre.com (York St
Bradford, BD8 0HR, United Kingdom) na 17,00. Może któraś też się z was wybierze :-) . Mój idzie pograć w piłkę, a ja w tym czasie będę z małym w części zabawowej dla dzieci.
Narazie muszę spadać, ponieważ muszę wymienić córce spodenki, które jej kupiłam :wściekła/y: . A tak mi się nie chce. Podobają jej się wizualnie, ale jak ubierze to mówi, że niewygodne. Więc bez sensu aby leżały. Może znajdziemy coś innego.
U nas za oknem od rana słońce. Raz mocniej daje , to znowu zacienione, ale pogoda super.
 
reklama
Ja już na miejscu. Musieliśmy się przespać po drodze w motelu, ale dzięki temu nie jestem taka zmęczona. Mati babci nie odpuszcza na krok. Ciekawe jak będzie z dziadkiem. Nic nie czytała, więc nic nie wiem co się stało nadrobię, ale najpierw ogródek :laugh2::laugh2::laugh2:
 
Do góry