reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Powiem ci Sylwia, że i tak ten wozek jest o 200f tanszy od tego co wczesniej Wam pokazywalam z mamas&papas. :-) Ceny tu straszne maja w uk głebokich wozkow. Masakra. a myslisz że w tej spacerowce to dlugo powoze dziecko? Bo zauwazylam tu na forum, że wsztystkie ciagle wozki zmieniacie. hihi. a ja myslalam, że ten jeden to juz mi na zawsze starczy. :-)
 
reklama
Olcia wydaje mi się że nie ma na rynku gondoli, która zmieściłaby starsze niż 6-miesięczne dziecko a druga sprawa że takie dziecko już nie chce leżec tylko oglądac świat:tak:

Natalka ja zapomniałam napisac że też jestem zadowolona:-) Jest bardzo stabilny co dla mnie jest podstawową sprawą bo jak wiesz ciągnie też Marcela:-D
 
Olcia bo to jest tak że masz jeden wózek ale widzisz na ulicy inny fajny i już kombinujesz co by zrobic żeby zmienic:-D:-p
No ale bywają osoby które mają ten sam od początku do końca:tak: Ja się szbko nudzę poprostu:-D
 
sylwia.m mojadzidzia własnie tez sie zastanawiam nad tym co wy macie ale nie odbazicie sie jak bede miala taki sam ??:sorry:

Olcia_rom moja Claudia ma 3 miesiace i juz nie chce jezdzic w glebokim jak spi jest ok ale jak nie to musze bude opuszczac zeby widziala albo chce na rece bo nic z niego nie widzi i juz czas zmienic na spacerówke tez juz zimno sie robi ale ja ja ubiore w kombinezon i do tego nakryje kocykiem napewno nie zmarznie :tak:
 
Hejka
Mam prośbę. Możecie tyle nie produkować :szok::szok::szok::szok::szok:. Normalnie nie nadążam. U mnie Mati nadal katar, ale katar jak katar, albo 7 dni albo tydzień. ;-);-);-);-). Na pewno w tym tygodniu sie nigdzie nie wybieram :tak:.
Mi lego dnia laseczki.
 
hej dziewczyny, GRATULACJE dla kasi8118 no i rowniez gratulacje dla kasij fajnie:):-) U mnie po wizycie nic nowosci ale czuje sie dobrze nastepna za trzy tygodnie. Moja mala cos ma katarek a;le mysle ze to jej ida piateczki czesc dalsza bo do polowy wyszly a teraz dalej sie pchaja.
olcia rom ja moja urodzilam w sierpniu nie kupowalam glebokiego wozka nawet sie wtedy nie zastanawialam teraz tez pewno nie kupie. Ja wozilam w foteliku a jak miala juz cztery piec miesiecy to juz normalnie we wozku bo mi nie chcila juz w foteliku lezec. Nie bylo jej zimno wkladalam ja jeszce do kombinezona ktore maja wozki do tego kocyk. Nawet bedac w Polsce w okresie zimowym tak samo robilam a powiem ci ze u mnie w gorach w zimie jest zimno nie tak jak tutaj. Ale to juz od ciebie zalezy fajne sa glebokie wozki ale to tylko wydatek na pare miesiecy.
 
hej dziewczyny:-):-)
U mnie dzis sprzatanie na maxa caly dom dzis wysprzatalam,pomylam podlogii itp itd
Moj jest dzis na popoludniu,Aga oglada bajki wiec mam chwilke relaksu:-p:-p
doris-jutro sie spotykam z dominisia;-);-)
A co do wozkow to jestem w szoku totalnym o poobcinanych paluszkach biedne te dzieciaczki co im amputowali te paluszki:szok::szok:
kasia8118-czekam razem z dziewczynami na fotki Olivierka;-):tak:
 
witam piekne panie:-D
ja dzis na maxa zdolowana moja waga i obfitym biustem.ale mam nadzieje ze jak pod koniec miesiaca wszepia mi implant(odrzucam tabletki yasmin) to za jakies pare miesiecy wroce do swojej poprzedniej wagi.:cool2:

moje dziecko dzis bez sniadania chodzilo do 12,ale nadrobila swoje wielkie zarcie ze hohohoho:-D najpierw poltora miski zupy, znowu zaczyta swoj rytual picia(znow zabki jej ida), chrupki kukurydziane, nastepnie deser, a teraz podjada mi placuszki z kurczakiem:szok: w szoku jestem hahahah
marta84- ja nikoli na zabki podaje nurofen- 0.5ml do strzykawy i za jakies 15 min zaczyna dzialac.wczesniej podawalam jej paracetamol i tez pomagal.najgorzej -tak mi sie wydaje -reagowala na polski ibuprofen-za chiny nie chciala go pic:crazy:. jak byla mniejsza smarowalam jej dziasela zelem-dentinox(chyba dobrze napisalam) inne nie dzialay.
doris78- ja badanie nad nawozami kupilam w centrum badawczym w dzialkowie(autobus tam kursuje w kazda srode i sobote).kurcze a ja glupia myslam ze kupie krasnala podlewacza:wściekła/y: :eek:
sylwiam-odkad zaczelyscie pisac o wozkach-to ja sie tez zastanawiam:eek: wczesniej nawet nie myslamam o zmiania-no moze na lato chialam mala spacerowke zeby z moja krowa sie nie meczyc.narazie nie ma mowy o zmianie, bo ten wyjazd do pl planujemy:sorry:

noo dzis nareszcie dostalam etui na tom tom:happy: czekalam od 16.10
 
reklama
No my już po pierwszym spacerku :tak:.Mały był grzeczniutki i cały czas spał.Duży też nawet grzecznie maszerował :tak:.Co do pokarmu to niby jest ale żeby ściągnąc 20ml to muszę pompowac minimum 40 minut masakra:wściekła/y:.Próbowałam dac młodemu cycka ale albo nie był zainteresowany a jak juz raz się zdecydował to wydaje mi się że nic z niego nie leciało.Pewnie niema tyle siły żeby tak mocno ssac sama widzę ile ja muszę się namachac żeby wydusic z siebie tą odrobinę mleka.Zobaczę jeszcze może coś z tego jeszcze będzie.Co do zdjęc to obiecuje że najpózniej jutro coś wstawie:zawstydzona/y:.
 
Do góry