reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
kasia8118 ja mysle tak jak Sylwia ze szkoda Twojeo czasu na sciaganie a mały z cyca napewno pije mi po miesiacu dopiero udalo sie sciagnac troche i tak to wylałam bo Claudia nie chce pic z butelki

agnieszkauk tylko wiesz ze po implacie tez mozesz przytyc :sorry:
 
Kasia8118 - u mnie Maciek jak jadl z piersi to mial cala glowke mokra, to jest spory wysilek dla maluszka, tak machac szczeka przez 20 min, a druga sprawa, to przy obu chlopakach mialam duzo mleka, ale jak probowalam odciagnac to prawie nie lecialo, te reczne wymagaja duzej sily i sprawnosci
 
MAMATROJECZKI=dzięki za linka,ale juz wcześniej zdecydowałam że nie idę na to szczepienie:no:

KASIA8118-potwierdzam to co dziewczyny napisały ,że nigdy nie ściągniesz tyle pokarmu co mały Ci wyśsie:no:

Szczególnie laktatorem:-(A pijesz herbatke na laktację???
Nie poddawaj się ,:no:Jak zaczniesz tylko tak go karmić to szybko zrezygnujesz ze swojego mleka.Nie bedzie Ci sie chciało co chwile tak ściągać,bo to ciężka i długa pracai.Najllepsza ściagaczka do mleka to jest dzidzia:-D:-D

OLCIA ROM-ja też nie miałam wózka z gondola i tez nie kupowałam nowego,bo wiedzialam że zaraz go wymienię:-D:-D
Ja Dawidka wstawiłam do spacerówki jak miał 5 miesięcy zimą:tak:
 
witam kobietki ja teraz odpoczywam dzis wyczyscilam sobie dywany i na obiadek zrobilam pierogi
kasia8118 ja tez popieram dziewczyny ze najlepszem zciagaczem sa twoje piersi :tak::tak::tak:
natalka wszystkiego najlepszego dla Claudii z okazjii 3 miesiecy caluski
moja wiki tez wozilam w glebokim wozku ale niedlugo bo nie chiala siedziec i zaraz trzeba bylo kupywac nowy wozek
do uslyszonka
 
To są zdjęcia Olivierka
 

Załączniki

  • Obraz 001.jpg
    Obraz 001.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 47
  • Zdjęcie046.jpg
    Zdjęcie046.jpg
    23,1 KB · Wyświetleń: 48
reklama
Do góry