reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Kasia 8118 - śliczniutkie dzieciatko. Gratulacje!!!

Co do wozka, to mi sie tak bardzo zawsze marzyl prawdziwy gleboki wozeczek. Naprawde. Dzidziusie tak sliczbnie w nich wygladaja, i sa takie...bezpieczne. Wiec nawet jak nie bede w nim dlugo wozic, to gondola musi byc. Po prostu musze sie nacieszyc. hi hi. :-)
 
dzien dobry:-)
niebo dziz bez zarzutow, takze niedlugo wyruszamy na spacerek. obiadek zrobiony, zostalo mi tylko kuchnie ogarnac i co sie kisic bedziemy w 4 scianach:happy:
kasia8118-Olivierek cudowny.tylko go schrupac
natalka1990-tak wiem,ze po implancie tez mozna przytyc.rozmawialam chyba z pol godziny z lekarzem na ten temat i podjelam decyzje ze zmienie tabletki na implant.mam nadzieje ze moje cialo zareaguje wzorowo na implant.jezeli bede miala jakies zastrzezenia to po pol rozu wyciagne.:tak:
 
witam sie z ranca;-)
agnieszkaUK - obiadek zrobiony:szok::szok::szok: dobra jestes ja nawet sniadania jeszcze nie zjadla a co dopiero o obiedzie myslec a o balaganie nie wspomne:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
kasia8118 - chetnie bym schrupala twojego synka taki slodziutki
nefretete101 - zyjesz??????? co tam u Ciebie???
ampar3 - a Ty kiedy wracasz?????
Olcia_rom - ja Majce tez kupilam spacerowke rozkladana Maclarena mimo, ze sie w zimie urodzila i chyba dobrze zrobilam bo wogole wozka nie musze zmieniac. Ale jak chcesz gondole to czesto przegladaj ebay i kiddicare, ale najbardziej polecam gielde w lutym:tak::tak::tak::tak:
 
Cześć:-):-)

KASIA8118-no wkońcu pochwaliłaś sie swoim szczęściem:-):-)Śliczny:tak::tak:

AGNIESZKA UK- a co ugotowałaś na obiad???szybka jesteś:-Dto o ktorej miałaś pobudkę??


OLCIA ROM-no jak zawsze chcialaś taki,to pewnie że kupuj :-D:-Dtrzeba spełniać swoje marzenia:-Ddopoki sama możesz zdecydować,bo potem to już dziecko zdecyduje:-D:-D
Kiedyś oglądałam jakiś program ,na temat wyparwki dla dziecka i jakiś tam psycholog stwierdzil że wyprawkę w sumie kupuje się nie dla dziecka tylko dla mamy:-D:-D
 
Hejka :-)
My już po śniadanku.
Dzisiaj miałam iść na popołudniu do pracy, ale wzięłam wolne, ponieważ dostaliśmy zaproszenie ze szkoły na wręczanie nagrody dla naszego syna za bardzo dobre wyniki z matmy :-D . Cholernik się nie przypucował :szok: . Ale jestem dumna :tak:
kasia8118 Oliverek superaśny :tak:
A ja cały czas się staram i nic z tego :-(, może za bardzo chcę:crazy:

Moja mama była wczoraj w PZU i gadała z ta babą co ja wykołowała, że ją oszukała, itp. , że nie chce zadnego ubezpieczenia, ani lokaty. A baba do niej, że może zrezygnować ale dopiero po 4grudnia. :szok::wściekła/y:. Najlepsze to to, że właśnie wg papierów to 4 grudnia minąłby termin na odwołanie :wściekła/y::no::wściekła/y: . Cwaniara. Mój brat był z mamą i mówi, że poprosi kierownika, a ona, że nie ma , będzie jutro. Wiec mama z bratem wyszli z pokoju. Ale brat poszedł jeszcze na piętro się dowiedziec z kim można jeszcze pogadać i wysłali go do centrali. Pojechali tam , gadaja z babką a ona, że to nie tutaj, że tam gdzie mama podpisywała. No to mój brat się wkurzył i mówi do mamy - jedziemy na policję. A babka - proszę poczekać, zaraz wrocę. Za chwilę przychodzi i prosi ich do pokoju. Był tam jakiś gostek, brat powiedział co i jak, i że to grozi kryminałem. Na to gostek, ż do konca tygodnia pieniądze będą u mamay na koncie. - Mama się pyta czy jej potrącą coś za rezygnację, ten mówi, że nie, że dostanie całość. Zobaczymy. Tak , czy siak jak tylko mama dostanie kasę , pójdzie do Expresu Bydgoskiego, może nagłośnią sprawę. Napewno nie jest to jeden przypadek, a jest ich więcej. I nie są to małe pieniądze na polskie realia. W mamy przypadku jest to 21,000zł. Chyba ich pogięło, że myśleli, że się im odpuści.
 
Czesc

Ja dzis w domku siedze. B zabral mi autko, bo sie wybiera popoludniu do Manchesteru na jakies spotkanie. Kube sasiadka zawiozla do szkoly. Obylo sie bez placzu, ale musialam go przekupic :crazy: Mogl sobie wziac potwora do szkoly. Nie mam sily na uzeranie sie z nim, zwlaszcza rano. :zawstydzona/y:

mamatrojeczki - super, ze sprawa mamy dobrze sie wyjasnia, szkoda tylko, ze kosztuje to czlowieka tyle nerwow, a kaska nie mala napewno, wielu ludzi w PL tyle nie zarobi w ciagu roku

doris - to prawda z ta wyprawka, bo takiemu maluszkowi to obojetnie czy bedzie mial zielone czy niebieskie sciany, albo nie wiadomo jaki wozek, dla niego najwzaniejsze to miec na czas jedzonko, czysta pieluszke i byc czesto przytulanym :-):-):-)

agnieszkauk - to Ty ranny ptaszek jestes, ja jeszcze garow z wczoraj nie pomylam, nie mowiac o dzisiejszych obowiazkach

I chyba trzeba sie za to w koncu wziac. Lektura odrobiona, ogrodek przekopany ;-) to trzeba wracac do realnego swiata :tak:
 
witam kobietki ja dopiero wstalam i kawke popijam a wiki jeszcze sobie spi niech zdrowieje bo w sobote juz chce ja puscic do szkoly:tak::tak::tak:
mamatrojeczki super ze sprawa sie wyjasnila z twoja mama trzymam kciuki aby wszystklo poszlo dobrze tak jak trzeba:tak::tak:
agnieszkauk rzeczywiscie niezla jestes obiadek juz ugotowany ja jeszcze nie jadlam sniadanka:-D:-D:-Dkuchnie staral ogarniac sobie zawsze na wieczor zeby fajnie sie dzien zaczynal a nie od garow:no::no::no::no:
 
Hej u mnie wyjątkowo kiepska noc mały prawie nic nie chciał spac i wiecznie jęczał uspokajał go tylko cycek :cool:.Także od 23 do prawie 7 rano cycał z przerwami:sorry:.Masakra wyglądam jak potwór :-(.Doris78 dobrze że wczoraj wspomniałaś coś o herbatce na laktacje bo przywiozłam sobie z Pl i całkiem zapomniałam o jej istnieniu:tak:.Marta84 a o jakiej giełdzie mówisz?Gdzie ona jest w lutym?A ja dzisiaj czekam na położną ciekawe o której będzie:cool:.
 
reklama
hej mamuski:-)

Claudia nie chce mi spac:wściekła/y: w dzien wogole a w nocy sie budzi i sie cieszy i chce sie bawic:szok: na dworzu tez spac nie chce dzis wezme spacerowke od tego wozka co mam teraz to sie pogapi bo lezec nie bedzie chciala i musze szybko kupic cos nowego;-) ale sie wkurzylam baba tutaj nie wpuscila mnie na solarium bo od 21 lat jest i dowod chciala :wściekła/y: a chodzilam wczesniej tylko na jakies glupie babsko trafilam i chyba do bradford bede chodzila wiecie po ile jest teraz karnet tam w centrum ?? czy gdzies indziej chodzicie?

kasia1881 Olivierek sliczniutki:tak:

agnieszkauk :szok: to o której Ty wstajesz??

to jak sa na jutro jakies chetne do mnie na kawke ???
 
Do góry