reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

calkiem zapomnialam wkleic pierwsze qesty sory. Juz sie poprawiam
Lista questow
1 Quest:
Sałata 1000 sztuk.
20,00 kT i 50 punktów

2. Quest:
2400 marchwi
40,00 kT.

3. Quest:
1800 ogórków
65.00kt

4. Quest
702 marchwi
520 truskawek
500 rzodkiewki
70,00 kT i 40 punktów
 
reklama
Cześć Dziewczyny

Adaś miał dzisiaj pierwszy dzień ferii. Bałam się że Julka z Adasiem przez cały dzień razem równa się katastrowa. Ale naszczęście miło mnie zaskoczyli. Rano zgodnie razem kolorowali obrazki. A popołudniu razem ze mną robili ludziki z kasztanów. Najfajniesze było zdmuchuwanie zapałek. :-):-):-):-)
 
hej dziewczynki :-)

ale mnie gra wciągneła ze nawet nie mam czasu tu zagladać bo w wolnym czasie sadze warzywka:szok: :-D jutro jade do bradford do mamy bo w sobote od rana ide na zakupki :-D

mojadzidzia a Ty masz kotka ??
 
Dziewczyny a więc tak, niby Mati zadowolona z cyrku, coś mi tam opowiada ale na pytanie czy było fajnie mówi że nie bo było za głośno. Siedziała z tatusiem ładnie, koniecznie musieli kupić frytki :-). No i oczywiście jak akrobaci na górze wyczyniali cuda ją interesowało coś innego, ale to w końcu małe dziecko. Generalnie jest zadowolona, wychodzić wcześniej nie chciała, więc chyba spoko.
Doris nie było zwierzaków, ufffff.
AgnieszkaUK i weź tu takiemu zaproponuj kastracje bo niby lepiej,nigdy się chłopina na to nie zgodzi :-D:-D Ogólnie widok nie ten teges.
 
natalka1990 no niestety mam kotka od kilku dni ale juz mam go dosyc,zrobil 2 kupy na dywan no i kto musial sprzatac???????????? nie jego wina bo my z przyzwyczajenia zamykamy drzwi do lazienki a tam stoi kuweta ale mimo wszystko wkurzylam sie strasznie w dodatku napaskudzil na Nadusi przewijak i musialam leciec po nowy :wściekła/y: :eek:
 
Ja juz spakowana, czekam teraz na moich facetow, bo wybrali sie do makro do Leeds. Pewnie wroca uspieni i jutro z rana trzeba bedzie ich umyc.

natalka - no wciaga, ja tez dosc czesto zagladam, czy juz cos wyroslo
doris - u nas tez jeszcze sie idzie do szkoly, ale wzielismy wolne na jutro i na 2 listopada w szkole, dyrektor sie zgodzil bez problemu
4muchy - no u mnie tez jak im sie wymysli jakies zajecie to sa grzeczni
agnieszkauk - biedny ten facet, zal mi takich ludzi
Kasia8118 - no to koncowka ciazy i wszystko jest uciazliwe i drazniace
Ania - ja tez bym odczekala kilka dni, nic na sile
 
Kasia J-no to szczęśliwej podróży:tak::-)
ja tez Kubusiowi wzielam wolne jak będzie jechal z rodzicami ,5 dni,myślałam że uda im się pojechać za tydzien,ale niestety nie wyszło,i sie długo zastanawialm czy pozwolic mu jechac,ale dobra niech ma:-D:-D

MOJADZIDZIA-początki są zawsze najgorsze ze zwierzątkami:sorry:

ROKSANA-kurcze nie bylo zwierząt:szok::szok:mi się cyrk tylko z tym kojarzy:tak:
Może się w sobote wybiore z Kubusiem,bo z Dawidkiem nie ma szans:cool2:I wkońcu ile bilety wyszły?/
 
reklama
hej hej
od jutra jestem prawdopodobnie bez internetu :-(,prawdopodobnie bo virgin nie laskaw byl przyslac listu,czy rozwiaze z nami umowe czy tez nie .W kazdym badz razie -moj ogrodek :-:)-:)-:)-(,bb :-:)-:)-(,i pare jeszcze....
co to za zycie bez internetu bedzie :confused:
nefretete jak tam Alex ,lepiej ?
 
Do góry