reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
4 muchy Teoretycznie tak ale w plecy człowiek troche jest bo akurat za szparagi nic nie płaca tylko ścieżkę dają, a to się nie zwróci, questy się nie zwracając, raczej. Tak troche ambicja mi nie pozwala :-D:-D:-D
 
hej dziewczyny wodze ze was ta gra pochlania ja to tak za bardzo nie mam kiedy bo jka moja widzi ze cos robie na kom to ona tez chce ale moze kiedys sprobuje:tak:Alez maa lenia wrocilam z collegu i nic mi sie nie chce a jeszcze obiadek trzeba zrobic na mego bo dla Zuzi zupke mialam:-)
 
Hello!!!

Ale tu dzisiaj spokojnie. Widze, że bardzo pochłoneła Was gra. Tym bardziej nawet tam nie wchodze. :-)
Filip dzisiaj idzie na dyskoteke halloweenową. Przebrany za kościotrupa:cool:. Od rana o niczym innym nie mówi. A jutro mamy już ferie i nie trzeba wcześnie zrywać się z łóżka.
Nie wiem czy pamietacie, jak pisałam Wam, że zaczełam dawać zupki Adamowi. No i jadł pięknie przez 3 dni marchewke z ziemniakiem. Potem dałam mu zupke z kalafiorem, która mu nie smakowała i od tego czasu nie chce jeść. Nawet próbowałam mu wczoraj dawać owoce i też nic. I szczerze powiem, że nie mam pojecia co teraz robić- dalej próbować czy odczekać jakis czas:eek:

Sylwia- powodzenia w szukaniu domu. Faktycznie jeszcze nie miałam okazji przedstawić Wam moich dzieciaczków ale na pewno kiedyś się uda :-D
Doris- Filip też chciałby siostre ale... starszą:-D No i moze byc z tym problem:rofl2:

Niestety musze konczyc bo Adam sie drze. Pa
 
Hej dziewczynki to i ja mam teraz chwile wolnego żeby coś napisac:tak:.My dzisiaj z Ampar3 byliśmy na kuleczkach chłopaki się wyszaleli więc mam teraz spokój:tak:.Ania1812 ja bym przeczekała niema nic na siłe ;-).roksanna daj znac jak podobało się Mati w cyrku.A mnie dzisiaj straszanie ciągnie brzuch:-(.Aż chodzę zgarbiona:crazy:.
 
hej babeczki
wlasnie zaczelo padac-normalnie depresyjne dni sie zaczynaja. moja ratorosl siedzi na stole i oglada dode:-) hahah czasmi sie z nij tak usmieje.
jutro razem z eveli wyruszamy z rana do miasta-najpier rzeznia(standard w piatek) a pozniej mam za cel kupic sobie fioletowy plaszczyk w asda(bedzie mi pasowal do okularkow) i jakies zimowe buciki dla nikoli-widzialam jedne co mi sie podobaly z korzuszkiem:cool2:

mam dla was link na poprawe humoru-
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=X__QhakrbuU"]YouTube - Największe jaja na świecie[/ame]
 
straszna cisza dzisiaj. Pewnie sie dziewczyny nagadaly na spotkaniu.;-)
Ja zafarbowalam sobie wlosy i chyba lepiej wygladam, zreszta same powiecie w poniedzialek.
Evelii - a mozesz tego kompa podrzucic do nas?????? moj maz nic nie bierze za sprawdzenie. Bo z tego co napisalas to moze byc wszystko:sorry::laugh2:. Ale z tego co moj mi probowal wytlumaczyc to prawdopodobie masz uszkodzone jakies pliki systemwe i chyba najlepiej przeinstalowac system.
Dobra moja mala zjada i idzie spac a ja za ogrodek:tak::tak::tak:
 
sylwia.m i jak tam Marcelek?? ja niestety musialam sama isc po mate dla nadi,ale sie wkurzylam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: mam dosyc tego kotka!
Ania1812 ja tez bym poczekala-nic na sile ;-):tak:
roksanna1 tez jestem ciekawa jak Mati spodoba sie w cyrku :sorry:
 
reklama
AgnieszkaUK jak przeczytałam tytuł tego filmiku postanowiłam go nie otwierac narazie bo jem kolację i obawiam się o konsekwenje:-D
Powodzenia na zakupach;-)

Roksanna
widziałam plakat o tym cyrku i pomyśłam sobie że szkoda że Marcel taki mały, nie usiedziałby:-( Mam nadzieję, że jeszcze w przyszłości cyrk pojawi się w bradford. Napisz nam jak się Matyldzie podobało:-)

Mojadzidzia
przynajmniej spacerek zaliczyłaś;-) Miejmy nadzieję że kot się opamięta.
Lekarz tak jak przypuszczałam powiedział że to reakcja alergiczna na cośtam ale przynajmniej dał masc łagodzącą swędzenie więc jestem zadowolona bo przynajmniej Marcel się nie męczy:-)

Ania1812
ja też bym odczekała:tak:
 
Do góry