reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Dzien dobry z rana:-)
Ale my dzisiaj wyspane Mala spala do 7;30 ale lezala u siebie w lozeczku do 8;30 wiec dala mamusi troszke dluzej dzis pospac i odespac urodzinki:-p:-p
A teraz czas jakies sniadanko zjesc :-)
Milego dnia zycze w ten pochmurny dzien...
 
reklama
CZESC DZIEWCZYNKI!
ale pogodna paskudna :-( ja juz posadzilam warzywka i ide zjesc sniadanko a moja Nadusia dalej spi :szok: ale juz jest taki maly cwaniaczek ze nie chce zasypiac w swoim lozeczku tylko u mnie w lozku :dry:
ampar3 biedny ten twoj artur :-( ja kiedys bardzo czesto mialam zapalenie ucha ale na szczescie minelo,nie mniej jednak wiem jak musi sie meczyc-zdrowka dla niego!
kasia.j juz nie chce myslec o wczorajszym incydencie ale jeszcze nigdy tak mojego dziecka nie wycalowalam jak wczoraj :blink:
 
Jak wszyscy się chwalą to i ja się pochwalę że obudziłam się dzisiaj o 8.15:tak::-p

Agaam na 11 jadę po Mojądzidzię więc możesz przyjsc do nas 15 po;-)

Ampar ja też kiedyś słyszałam o tej soli na ból ucha więc cos może w tym jest:tak: warto spróbowac:-)
 
Cześć dziewczynki.
Ja miałam małe spięcie z moim i pojechał do miast sam. :-( Wybierają się z MAti do cyrku dziś, pojechali po bilety. Ciekawe jak moje dziecko wysiedzi tyle czasu.
Marta jak to potrzebuje questy, chcesz je odstąpić. ????:-D Chyba się nie da.

Miłego spotkania dziewczyny życzę.
 
roksanna1 - ja mam liste qestow Ty teraz masz18 albo 19 tak??? to sa nastepne :

18 Quest
1430 papryki
2500,00 kt

19. Quest
900 szparag
jeden chodnik 4
Punkty: 999

20. Quest
1600 marchwi, 1600 kalafiorów, 1000 ziemniaków, 1600 brokułów
4500,00 wT.
 
Dzieńdoberek!!!My dzisiaj też wstaliśmy koło 8:00,ale to jest raczej norma dla mojego Alexa :-D
Marta84-DZIĘKKUJĘ napisze :happy:
A o co chodzi z tymi QUESTAMI??? Coś z ogródkiem ???
Miłego dnia życzę ,mimo pogody ;-)
 
Hejka

U nas pobudka standardowo pomiedzy 7-8. Wiec nie narzekam, bo co poniektorzy maja gorzej. Pakujemy sie teraz z Maciusiem, ale jest ciezko. Bo co wsadze do torby to on wyciaga i sprawdza :sorry:

Marta - a jaki jest 2?

Roksanna - zlozylam wniosek do Waszej gildii :-D

Pozdrowionka dla wszystkich i zmykam dalej sie pakowac.
 
reklama
KasiaJ:tak: widziałam, Twoja kandydatura została przyjęta :-D:-D:-D. To będzie nasz gildia, tylko po prostu my ją z Mojądzidzią założyłyśmy. Ja już dałam dwie palmy, następna rośnie i w miarę możliwości będę sadziła dalej. Jestem sama ciekawa jak ten ogród wygląda. Acha miłego wypoczynku.
Marta84 Jest takie forum na gazecie Zielone Imperium - Forum dyskusyjne | Gazeta.pl tam jest dużo przydatnych informacji.
Evelii to jest gra która nas pochłonęła bez reszty, wszystkie :-D:-D:-D. Chcesz z nami grać? Czy już grasz? Jeśli nie grasz podaje linka
Zielone Imperium
i zarejestruj się na serwerze 9 tam wszystkie gramy.
 
Do góry