reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Doris bilety wyniosły 14,50 z tą taką reklamą co wszystkim wtykali za wycieraczki. Tata 7,5 a Mati 7.
KasiaJ jużCi pisałam ale co mi tam jeszcze raz Ci życzę miłego odpoczynku.
 
reklama
doris, roksanna - dzieki :tak: bede napewno z PL sie odzywac
renuska - no ciezko bez internetu teraz zyc
doris - w UK w cyrkach nie ma dzikich zwierzatek, przepisy o zwierzatkach zabraniaja, czasem mozna spotkac jakies pieski czy kotki
 
Hej u mnie bardzo kiepska noc:cool:.Mało co spałam wszystko mnie bolało :-(.kasia.j przyjemnej podroży :tak:.Renuska ja też nie wyobrażam sobie życia bez internetu:no:.A za oknem znowu szaro:-(.No nic trzeba mieszkanie ogarnąc.
 
Hej!!!
Dzieki za porady w sprawie jedzenia. Tak zrobie bo nie ma sensu wciskać mu łyżeczki do buzi. Tym bardziej, że tak zaciska usta, że nie da rady.

Kasia8118- pociesz się, że to tylko jeszcze kilka dni. A kiedy przyjeżdża teściowa?
Kasia.j- udanego wypoczynku w Pl.
4Muchy- fajnie zorganizowałaś dzień dzieciakom. Ja też musze coś wymyśleć bo inaczej mój telemaniak będzie chciał siedzieć cały dzień przed TV.
AgnieszkaUk- straszny ten filmik. Właczyłam i za chwile wyłaczyłam bo strasznie mi szkoda takich ludzi:no:
Roksanna- fajnie, że Mati podobało się w cyrku. No i aż dziwne, że tak dlugo wytrzymała. Filip ostatnio był i ciężko mu było wysiedzieć. A to przez to, że był z koleżanka i chciał sie z nią pobawić.
mojadzidzia- powodzenia z kotkiem. Też bym się nieźle wkurzyła:wściekła/y:

Miłego dnia:-)
 
czesc kobietki my wstalysmy dzis bardzo pozno bo jeszcze byla w nocy goraczka ale juz powoli wszystko mija ja juz pranko nastawilam teraz tylko trzeba jeszcze posprzatac:tak::tak::tak:
kasiaj. milej podrozy:-D:-D:-D:-D
roksanna super ze Mati tyle wytrzymala nastepnym razem bedzie bardziej zainteresowana
widze ze wszystkie ogrodniczki dlatego malo piszecie z reszta ja rowniez jakos ostatnio nie mam weny do pisania ani czasu:-:)-:)-(
 
A co tu taka cisza dzisiaj dziewczyny. W plenerze jesteście czy co? Jakieś wyprzedaże są czy co?
Przyjęłam co niektóre do gildi. A może reszta też się zgłosi. Na razie jesteśmy we 4 ale jak tak dalej pójdzie...
 
Hej cos dzis cicho tutaj. Pomimo takiej pogody to jestem nawet dzis zywa:) Posprzatalam domek, nawet poczte zaliczylam, autobusem bo autka nie mam Kasiaj udanych wakacji i spokojnej podrozy
No dzis moja mala to dnia do jedzenia to nie ma:wściekła/y:same ciastka i chrupki no sniadanko to se zjadla ale obiadku nawet nie tknela. Udanego weekendu i do uslyszenia po:-)
 
Czesc wszystkim

Dojechalismy do PL szczesliwie bez ekscesow. Niespodzianka byla wielka :-D Wszyscy w szoku. A ja jak zasnelam po 13 tak obudzilam sie teraz przed 18. Niezle mnie ta podroz wykonczyla.

Dzieki wszystkim za zyczenia.

roksanna - tak poczytalam o tych gildiach i jeszcze troche zejdzie zanim mi sie uda kupic orzecha :no: A
A powiedzcie mi czy Wy usuwacie pniaki z ogrodka? Bo to troche kosztuje i sie zastanawiam czy ma sens, czy nie lepiej odkladac na drugi ogrod? I drugie pytanie jak sie zdobywa moety? No oprocz tego ze mozna je za gotowke kupic.
 
reklama
KasiaJ ja mam pousuwane, ale to Twój wybór, drugi ogród kosztuje 90000, faktycznie lepiej na niego zbierać. Ja gdybym zaczynała grę od nowa na pewno zbierała bym pieniądze właśnie na drugi ogród a czasem bym coś usunęła. Ale potem dojdzie Ci dużo warzyw i będzie miejsce potrzebne w ogrodzie. Monety na targu są dostępne. Jak otworzysz targ i wejdziesz bodajże w spis to na samym dole są monety.
Super niespodziankę zrobiłaś swoim bliskim. Dobrze że mama się jeszcze cieszy ;-)z Twojego przyjazdu.
 
Do góry