reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Wiecie co dziewczyny ja nie jestem przekonana czy to był ten czop bo tej krwi było malutko no chyba że on będzie mi odchodził tak na raty.Z Krystianem to odszedł mi może z godzine przed porodem i tej krwi było sporo :cool:.Sylwia.m a Ty byłaś ogladac domek?AMPAR3 jak mąż żyje?To co idziemy jutro na kulki?O 10 przed wejściem???agnieszkaUk Ty to zawsze masz jakieś ciekawe przygody :tak:.A u mnie to nuda nic się nie dzieje :no:.
 
reklama
Witam Wieczorkiem

Ogrodnictwo jak już zauważyłyście bardzo mnie wciągneło. Mój ogród to oczywiście 4muchy. A do tego wciągnełam mojego mężulka:-):-):-)
Niestety u nas trochę choróbsko się rozpanoszyło. Julka wczoraj wieczorem dosyć mocno gorączkowała. Na szczęście dzisiaj już ok. U Adama końcówka kataru. doris78 ponieważ dzieciaki jeszcze trochę chore to może przełożymy na początek przyszłego tygodnia.:-)

Ania1218 sprawdziłam, niestety miałaś rację szczepień na żółtaczkę nie ma. Ale znalazłam adnotację że te szczepienia to kwestaia dyskusji, więc przy najbliższej okazji napewno podyskutuję.

sylwia.m jak domek fajny, kiedy się przeprowadzacie

natalka1990 bardzo mi przykro

kasia.j to dopiero straszne przeżycie, na szczęcie dobrze się skończyło

Maja,nefretete,Agaam wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

nefretete jak domek??
 
witam z wieczorka:-)
jeszcze raz dzieki za zyczonka;-)
młody nareszcie poległ, D pojechał na trening, ogrodek ogarniety wiec mam tera czas na BB :-D:-D:-D

4muchy domek mam zobaczyc w poniedzialek o 10. moj D tez ma swoj ogrodek buahahahha niezly mam z niego ubaw. jak wychodzil na trening to powiedzial zebym mu za 30minut zebrala rzodkiewki i posadzila pomidory:-D:-D:-D:-D

natalka1990 dasz rade;-) jeszcze sobie życie zdazysz poukładac:tak: w koncu najmłodsza z nas jestes...ja to juz stara ropucha moge wyrwc co najwyzej jakiegos emeryta;-)

ej laski ja tez chce wiecej zdjec i z tej imprezki u Katin sikorka101@poczta.fm

Kasia8118 to teraz do przyjazdu tesciowej sie nie przemeczaj. przyjmij poze na faceta i czekaj:-D


lece na ebaya zobaczyc po ile sa kuchnie
 
Sylwiam, mojadzidzia jak mialybyscie ochote to zapraszam do mnie tez na kawke daleko nie macie:-p albo moze wspolny spacerek:-p
Ja caly dzien bede siedzialaa samiutka z moja corcia wiec towarzystwo mile widziane:-)
 
Mojadzidzia to o której mam po Was przyjechac??

Agaam zapraszam do siebie na kawkę ale godzinę podam jutro bo muszę z Marcelem do lekarza się wybrac bo ma okropną wysypkę na brzuchu i cały czas się drapie:wściekła/y:

Jakby ktoś jeszcze miał ochotę to zapraszam:tak::tak::tak::tak:

Kasia8118, 4muchy
domek oglądałam, bardzo fajny ale teraz musimy czekaaaaac na decyzję landlorda:crazy:
 
Sylwia - a co to za domek ogladalas? Tam gdzies w Twoich okolicach?

nefretete - ja tez obsadzilam i do jutra rana fajrant :-D moj sie niestety nie wciaga w takie gry i jeszcze mnie ochrzania, ze nie mam na co czasu marnowac :crazy:

katin - a gdzie to byla na tej wycieczce, brzmi interesujaco :-D

mojadzidzia - juz o tym nie mysl, nic sie na szczescie nie stalo, ale teraz bardzo trzeba uwazac na liscie na ziemi, po takich opadach robi sie slisko

doris - teraz to sam nie wie, na poczatku byl tekst, ze chce jeszcze brata, a potem siostre, ale wytlumaczylam mu, ze to bedzie ostatni dzidzius, bo mama sie zle czuje i jakos teraz nic nie mowi o plci, a Twoj Kuba widze tez chce miec cos do powiedzenia w tej sprawie :-D:-D:-D
 
reklama
hej dziewczyny
Powiem Wam, ze strasznie wciagnelam sie w ten ogrodek. Nawet jak sie klade spac to widze moje kalafiory i nie moge sie doczekac rana kiedy je zbiore:zawstydzona/y::eek::-D:-D:-D
nefretete101 i sylwia.m - trzymam kciuki za chatki:tak::tak::tak::tak:
Agaam - wszystkiego naj naj lepszego !!!!!!!!
ampar3- jak tam Twoja polowa lepiej sie czuje?????? znam dobry sposob na zapalenie ucha z sola, mi pomogl wiec jak cos to daj znac.
kasia.j - dobrze sie sie wszystko dobrze skonczylo. Mojej tez nie bylo slychac wiec wiem jaki to strach.
kasia8118 -zaciskaj nogi i trzymaj;-):-D:-D ale tak na serio to ja tez tak jak inne dzieczyny mowie Ci odpoczywaj!!!:tak::tak::tak::tak: a jak nie zdazy dojechac tesciowka to zawsze mozecie podrzucic malego;-)
cos jeszcze mialam pisac ...
aha Olka20 - witaj na forum:-):-):-)
 
Do góry