reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

dzien dobry laseczki
wczoraj nie pisalam, bo mialam takiego nerwa:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: na mojego R. bylismy na foster na zakupach.w asda po plaszczyk dla nikolki i jakas bluzeczke no i w peacoks wykorzystac youchery.no ale jak sie spodziewalam ja jak zwykle sobie nic nie kupilam, bo moj sie juz pieklil ze latam po sklepie(a on tego nienawidzi-jego metoda na zaupy to to co mu sie podoba na wieszaku to bierze, a nie rozumie ze jak mi sie cos podoba ton ie zawsze w tym dobrze wygladam)i chce przymierzyc. wnerwialam sie na maxa i wyszlismy ze sklepu. jestem w dalszym ciagu zla na niego i to na maxa, bo ja jak zwykle nic sobie nigdy nie kupuje bo jak on pracuje caly tydzien to ok ja pojde do miasta poogladac,ale w wiekszosci sklepow nie mam mozliwosci wejsc do przymierzalni z wozkiem, a jak sa takie sklepy to jest ich malo, albo sa mega drogie. mialam taka okazje 40% znizki a sobie nic nie kupilam-jestem zalamana. tym bardziej ze taka okazje sie pewnie nie powtorzy. ni mi sie nie chce.:-:)no: a serce mnie bedzie bolalo przez caly tydzien-tak dlugo bede to przezywac. nic tylko wykopac dol i zakopac mojego chlopa:crazy:
 
reklama
z tego wszystkiego zapomnialam napisac cos do was, ale juz sie poprawiam;-)
sylwiam-super, ze macie chrzest za soba. moja nikola tez darla "twarz" jak ksiadz polewal jej glowke-jak oparzona. do tego ksiadz nam dopiekl-czytajac przez mikrofon imiona wszystkich chrzczonych dzieci: powiedzial: ...." niolola, oliver, olivia to nie sa imiona świetych":szok::szok: co to mialo byc to niewiem. wogole nie chcial nam dac chrztu, bo mamy tylko slub cywilny-ile nerwow nam nadszarpal to szkola gadac. no i Doris78-dala rade z chopcami-:-)twarda sztuka:tak:
Roksanna1-jak zdrowko??
justysiak-pewnie juz uropowanie sie zaczelo:tak: tesknimy
bozenam-fakt dlugo sie nie odzywalas:-( ale pamietamy o tobie:tak:
nefretete-dobrze ze choc tobie sie zakupy udaly
natalka-masz super zdjecia na nk:tak:
mojadzidzia-a co u was laseczki??
reniusak-jeszcze raz dzieki za vouchery i dobre serce
kasia j-odpoczywaj kochana,:-), mi sie wczoraj snilo ze jestem 2 raz w ciazy:szok:;-)
ampar-ciesze sie ,ze zapiekanka mezulkowi smakowala. moj wczoraj obiaduy nie dostal. mial sobie zrobic golonke.ale niewiem jakim cudem zepsula sie. w piatek w rzezni kupilam, a wczoraj po "udanym shoppingu" wyjal ja z lodowki i smierdziala. w kazdym badz razie mial kare i jadl bagietke z serem -:tak:
tynia-odezwij sie
alexnow- a jak Aga?? pewnie tesknisz za nia jak w przeczkolu jest??
 
Ostatnia edycja:
witam kobietki nie odzywalam sie bo nie mialam kiedy imprezka z soboty trwala do 4 rano a wczoraj bylismy na zakupach i tak jak ty Agniesiu uk nic sobie nie kupilam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:w sobote bawilam Dawidka i Ole bo kaska z pitorkeim pojechali na 3 godzinki na disco nie umialam opdmowic teraz ja mysle nad wyjsciemna disco ale trzeba by bylo kupic sobie jakies kozaczki plaszczyk i bluzeczke rajstopy bo spodnica jest:-D:-D:-D:-Dale nie wiem czy bym Wiki zosawila
sylwia super ze Olivka juz ochrzczona masz juz za soba
doris jakzawsze dalas rade kobietko
roksanna jak zdroweczko mam nadzieje ze juiz dobrze:tak::tak::tak:
katin ja tez sie ciesze ze mam Hubercika na oku jestes spokojniejsza i mnie to cieszy:tak::tak::tak:
dziekuje wszystkim za zyczonka dla Wikusi
 
My już po "gipsowaniu". Wiki szczęśliwa, bo ma różowy gips:-D:-D:-D
Wczoraj ustaliliśmy w końcu datę chrztu Amandy.​

Miłego dnia dla Was wszystkich:tak::tak:;-);-)​
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki!!!
Ale mały ładną jesień. Chyba nawet ładniejsza niż lato;-)
Właśnie skończyłam robić obiadek i mam spokój też jutro bo wyszedł wielki gar z leczo. :-p:-p:-p A jutro mamy wizyte HV. Trzeba posprzątać bo na razie wygląda jakby tornado przeszło :-D
Adam niedługo kończy 5 miesiący i chce mu rozszerzyć diete i zastanawiam się od czego zacząć. Co chwile coś czytam na ten temat i już mam mętlik w głowie bo co artykuł to inne zasady:confused2: Zwariować mozna.

tyniaiwiki, agnieszkauk- pociesze Was że ja też nigdy nie moge sobie czegoś kupić. Jakiś mam dziwny gust. Rzadko kiedy mi się coś podoba a jak już to często jest baaardzo drogie i moge sobie tylko pomarzyć:wściekła/y:
sylwiam- to faktycznie chrzest pełen wrażeń. Dla Doris też:-D
Renuska- gratuluje domku.
kaisaj- u nas tez lunch jest po 1,40
BożenaM- oj dawno Cie nie było. A jak Marcel w szkole?

Zmyakam juz bo trzeba odebrać Filipa ze szkoły. Bye:-)
 
hej dziewczynki:-)

agnieszkauk ach te chłopy :wściekła/y: nie denerwuj sie odbijesz to sobie nastepnym razem :tak:

sylwia super ze Olivka ochrzczona :tak:powiedz mi jak z tym implantem ? dobrze sie czujesz?i jak jest z miesiaczka bo czytałam ze mozna wogóle nie mieć albo nie regularne :sorry: bo ja jutro ide do lekarza umówić sie na wszczepienie tego :cool2:

doris widze ze dałaś radee z chłopakami przed kościołem:-D
 
reklama
fajna pogoda dzisiaj byla:-) szkoda tylko ze D zapomnial wyjac wozka z samochodu i musialam z Alexem w domu sie kisic:wściekła/y:
agnieszkaUK faceci juz tacy sa... moj D jest dokladnie taki sam. jak tylko widzi, ze ja chce wejsc do jakiegos sklepu z ciuchami to slysze "tylko szybko", a jak on wchodzi do sklepu z grami to siedzi godzine i to jest zajebiste:wściekła/y: teraz w sobote przed wyjazdem na zakupy mu zapowiedzialam, że ja jade tam po to by sobie cos kupic i albo chcesz jechac ze mna albo zostajesz z Alexem w domu. bo ja nie mam zamiaru wysluchiwac jak stękasz... i poskutkowalo cho zdazylo mu sie wzdychac:-D ale wiedzialam ze nie bedzie chcial zostac sam z Alexem w domu:-D

sylwia ja mam to samo pytanie co natalka1990 jak sie czujesz z tym implantem. ja mam w srode wizyte w GP i bede chciala zeby mi wszczepili tez. nie chce mi sie co 3miesiace tam biegac.

Ania1812 ja to nawet jak posprzatam to 5minut i znow tornado przechodzi. a ostatni jak byla u mnie HV to w drzwiach jej powiedzialam zeby patrzyla pod nogi:-D luzik
jesli chodzi o jedzonko... ja to kupowalam te sloiczki od 4 miesiaca i dawalam mu po koleji, zeby sprawdzic ktory mu bedzie smakowal. i zanim podalam nastepny rodzaj to czekalam na kupe:-D generalnie te pierwsze to sa same warzywa i owoce. Alex po marchewce nie sral 2 dni gdzie normalnie to robil ze 2 razy na dzien...musial powoli sie przyzwyczajac. najbardziej mu smakowal kalafior z serem, a na sam zapach szpinaku z ziemniakami żygał jak kot:-D

Paradosia różowy gips hohoho tez bym była zachwycona:-D:-D:-D

musze wam sie pochwalic że razem z D juz cała dobe nie palimy:szok::-D:-D:-D niezły sukces
przed momentem byl gosciu okna nam mierzyc... chyba landlord bedzie wymienial:szok:
milego wieczorku ja spadam do moich chłopakow ;-)
 
Do góry