reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Witam
Zaniedbuje strasznie macie racje ,ale co jakis czas wpadam poczytam co u Was:tak:Ciezko mi sie zorganizowac ,ale powoli wszystko zaczyna sie miec rece i nogi:happy:
Dawid swietnie radzi sobie z dzieciaczkami rano , jeszcze tylko musze wymoc troszke wiecej pomocy po połodniu ,ale to powaoli zeby facet sie nie załamał:-D

Natalko katar alergiczny jest wodnisty i łzawia oczy to tyle co wiem
Kasia8118 oczywiscie dołaczam sie do zyczen , wiele miłosci przez długie lata dla Was
Marta sciskam mocna zycze szczescia i zdrowka.
Mamatrojeczki wiem ze dzwoniłas ,przepraszm ze sie nie odezwałam :zawstydzona/y: napisz jak pracujesz w tygodniu? to sie odezwie
 
Jejku jestem wkońcu:-):tak:
Normalnie chyba ten internet pzrze okno wywalę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:caly dzień mi się wyłączał ,albo go nie było:-(raz mi się udało wejść ,no i jak zaczełam pisać usciekł......:crazy::crazy::crazy:

MARTA84-Wszystkiego najlepszego:tak::tak:

SYLWIA -Roksana ma to juz od dawna:-D:-D

AGNIESZKA UK-ok moge do Ciebie wpaść we wtorek:tak:tylko przyślij mi adres:tak:

ANIA1812-Kubuś lepiej,dużo lepiej ,ale przez pierwsze dwa dni z łóżka nie wychodził:-(dawno go tak choroba nie wzieła:-(
Ale bardzo żałwał że nie był na piłce:-(

KASIA J-no to mialaś akcje w domku:sorry::sorry:i jeszcze to rozdeptanie przez męża:-D:-D:-D:-D

KATIN-ja też będę miała ten problem jak pójdę do pracy:cool::cool:

MAMATRÓJECZKI no właśnie w takiej mi też Dawid zasnął :-D:-D:-D
 
czesc dziewczynki!
ja sie ostatnio nie odzywam bo jakos nie mam o czym pisac,a poza tym jakos tu cicho...:-D:-D:-D
sylwia.m jak przetrwalas niedziele? juz zaraz twoje chlopaki wyladuja,pewnie nie mozesz sie odczekac az usciskasz swojego Marcelka ;-)
mamatrójeczki super zdjecie :-D:-D nie moge sobie wyobrazic jak dziecko zasypia w trakcie spaceru,ale czesto widzialam ministrantow zasypiajacych podczas mszy :-D
katin my chyba musimy napisac skarge do twojej supervisor zeby nie kazala ci pracowac po godzinach :tak:
marta84 jeszcze raz duuuzo zdrowka i wszystkiego dobrego :-)
 
Dziendobry

Ale tu dzis pusciutko, ale nie dziwne, bo pogoda fantastyczna. Jesien sie zapowiada calkiem niezle, oby tak dalej.
Maciek wlasnie z babcia do parku na hustawki sie wybieraja, Kuba poszedl do szkoly, B gdzies projekt konczy, a ja sama siedze w domku. Juz mam dosc tych czterech scian.

Sylwia - odpuscilam sobie ogladanie, tylko mi opowiedzieli, ja od dwoch miesiecy nie zmieniam mlodemu pieluch, a starszemu pupy nie wycieram, bo bym tego nie przezyla :no:

Natalka - alergia rozny przebieg moze miec (katar, lzawienie i puchniecie oczu, kaszel, trudnosci w oddychaniu, dusznosci), ale tak wspomnialam o niej, bo macie kotka w domu od niedawna, ale mam nadzieje, ze to zwykly katarek

Katin - no moj jest w ciaglym szoku, ostatnio niewiele robie w domu i on np musi jechac na zakupy, odkurzyc dywany, czy zajac sie dzieciakami, to jest dla niego wyzwanie

Dla wszystkich swietujacych ostatnio duzo zdrowia i szczescia.
 
Hej dziewczynki ja wlasnie jestem po inspekcji Ofsted i udalo sie jak tylko przejde wszystkie referencje o niekaralnosci to zaczynam bawic dzieci :-)
U mnie jest teraz mamusia wiec ja jestem taka szczesliwa ze szok;-)Szkoda ze za 1.5 tyg wyjezdza ale co tam moje dziewczyny sie ciesza ze maja babcie:-)
Mam pytanko do tych co maja dzieci w szkole :czy jak zapisywalyscie dziedzi do szkol to od razu wam sie udalo dostac miejsce ? a jesli nie to czy odwolywalyscie sie od decyzjii ?
 
reklama
hej dziewczyny
ale tu cisza:szok: jak nigdy
ja tez dzis rzadko podchodze do kompa, bo od wczoraj jest podlaczony do TV. moj R wyczil w internecie strone z filmami,ktore mozna odrazu ogladac,nie trzeba ich sciagac bezposrednio na komp. i korzystajac z okzaji,ogladam to co mialm juz wczesniej obiejrzec:tak: niedawno skonczylam "oszukac przeznaczenie 4"-niestety bez okularow 3D:-:)cool2:no trudno, a teraz zaczynam "Slumdog" czekalam na ten film hohoooo teraz mam okazje:-D nikola spi wiec zaczynam:-D:-D
doris78-wyslalam ci adres na priv
jezeli ktoras z was ma ochote na odwiedzinki jutro u mnie to serdecznie zapraszam;-)
 
Do góry