reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Witam kobitki:-)
Przepraszam ze wczoraj nic nie pisalm,ale jakoś tak wyszlo:-(Misio dzisiaj na nockę pojechał :-(a ja jakoś nie moge sie przyzwyczaić.Mała ogląda baje wiec mam chwilkę dla siebie:tak:.Może ktoś ma ochotkę wpaść na kawusie :-)
Kasiaj Ale fajnie ze sie odezwałaś:-)Ciesze sie ze malenstwo rosnie a ty powoli wracasz do siebie.Trzymaj sie kochana i czekamy na posty;-)
Kasia1881 No wkońcu kochana spakowana:tak:a co do snów z tego co wiem to większość w twoim stanie tak ma :szok:ale dlaczego to nie mam pojęcia:no:ja to znów nie mogłam spać.
Katin Brawo za odwagę,oby tak dalej.;-)
Roksanna super wiadomości,To Matylda ni ma wymowki:-D
Natalka90 Witamy i czekamy na dalsze wiadomości:tak:
asienka_z Brawo,oby jak najdłuzej.Ja z tych co maja brak silnej woli:-(ale moze kiedyś nadejdzie taki dzien:baffled:
tynia i wiki a wy to chyba sie pakujecie co:-p
Doris78 Miłej posiadowki u rodziców:tak:Alez ci zazdroszcze tez bym tak chciala,wsiadam 20min i juz jestem u mamusi
 
reklama
hej dziewczynki:-)
sorry ze tak dlugo sie nie odzywałam... tescie przyjechali i caly czas gdzies latamy;-) moja tesciowa jest poprostu zajebista:tak: stwierdzila ze skoro przyjechala to ona chce spedzic z Alexem jak najwiecej czasu. nawet w nocy do niego wstaje i rano wstaje razem z nim... i tym sposobem pospalam sobie wczoraj do 10:szok::-D dzisiaj juz o 8 mi sie spac nie chcialo, zeszłam na dol, a o na "wracaj do łóżka urlop masz :-D:-D:-D

Katin dzieki za fajna impreze.:-)
bardzo miło było was wszystkie poznac:tak::-) jak bede miala chwile czasu to musze puscic sobie film z nagraniem i nauczyc sie imion i buziaczkow waszych bo mam z tym problem:-D:-D:-D

kasia8118 nie masz za co przepraszac. ja tam lubie jak ktos mnie odwiedza. mogliscie zostac nawet do wieczora dla mnie to zaden problem;-):-)

Marta dzieki za wejsciowke:-);-) sorry ze sobie nie pogadałysmy ale bylam lekko zakrecona. mam nadzieje ze wybaczysz

oki spadam do łazienki. miłego dnia laseczki
 
Hej
Roksanna ja dzis tez mam auto ale przez ta jazde zrobił sie mały sajgonik w domu ,wiec dzis musz troszke posprztac:-(
Kasia j trzymam kciuki za powrod całkowitych sił.
Natalko jak miesiac szybko zleciał , oczywiscie ja tez jestem ciekaw ja urosła corcia , w wolnej chwili wklej zdjecia:tak:
Tynia i Wiki a co u Was?
Nefretete koniecznie na nastepna impreze zabierz filmik:-Dposmiejemy sie
 
jstysiak - ja też nie mam w ogóle silnej woli mąż mi powiedział że rzuca palenie bo chce mi auto kupić żebym mogła sama jeździć gdzie chce. Więc poszliśmy razem do morrisona i kupiłam plastry nikoret albo niquitin nie wiem co to jest nawet i pomaga bo nie chce mi się palić. Mimo że brat pali jak wychodzi do ogrodu zapalic to on mi śmierdzi i zaczynam się go czepiać że cuchnie ale wiem że on nie rzuci bo mu palenie sprawia przyjemność. A ja chcę uzbierać na wczasy na barbados a wiem że z budżetu domowego byłoby strasznie ciężko wyciągnąć kaskęwięc wrzucamy sobie z Pawłem kasę z papierosów do skarbonki i za miesiąc juz będzie konkretna kaska:tak:
Do przyszłego roku do lipca to się uzbiera :-D I wtedy będzie radocha bo mam nadzieję że wytrzymamy razem
 
witam wszystkich
natalka jak milo ze wkoncu sie odezwalas i oby jak najczesciej
justysiak nie jeszcze sie nie pakuje ja zrobie to w jeden dzien juz mam wprawe i moglabym jeszcze kopmus pomoc:-D:-D:-D:-D:-D
nefrete to wypoczywaj kobietki ile tylko mozesz widzisz jak masz fajnie teraz:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
roksana mojadzidzia dziekuje za wczorajszy milo spedzony czas;-);-);-);-)
mamatrojeczki oj kochana wracaj jak najszybciej do zrowia:tak::tak::tak::tak::tak:
 
zapomnialamnapisac ze mialm w nocy koszmara ze sie poklucilam z kaska o to ze poprawilam swoja koldre bo spadla mi z lozka bo kaska byla w moim pokoju z dawidkiem i jej to przeszkodzilo powiedziala z jak chce to moze mi wynajac caly dom dziwna sprawa i malo tego powiedzialm ze ma zostawic pieniadze na rachunki bo chce zaplacic w poniedzialek a ona wyszla z mojego pokoju i trzasnela drzwiami pozniej przyszlki jacys bogacze ogladac dom i go kupili 10razy drozej dziwny sen nie mam pojecia co on mmoze znaczyc:no::no::no::no::no::no::no:
 
witam dziewczeta
natalka, kasiaj.-super ze sie odezwalyscie-caluski dla was
tynia-to dolaczylas do grona pt"dziwne sny":-D

u mnie rosolek sie gotuje,a mam taka ochote na makaron z jakims pesto:-p, ze chyba zaraz cos szybko sobie zrobie.
asinka- te rzucanie palenia to super sprawa-musze namowic mojego meza aby sprobowal-choc wiem ze bedzie protestowal:baffled:
 
natalka super ze otworzylas nowe konto ale troche ci to zajelo,pisz jak tam Claudusia-nadal wisi caly czas przy cycku?
kasia.j bardzo duzo zdrowka dla ciebie i malenstwa,szczescie ze mama jest z toba Trzymaj sie cieplutko,trzymam kciuki zebys jak najszybciej doszla do siebie
roksanna1 dzieki ze mnie wyciagnelas wczoraj z domu,tak bardzo mi sie nie chce tu siedziec ze porazka
katin gratuluje odwagi,a na centrum tez przyjdzie pora,spokojnie
 
reklama
Do góry