reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

reklama
Mojadzidzia A może jutro wyciągniemy Doris do naszego parku, bo samej mnie jednej może nie posłucha :) ale we dwie możemy mieć większą moc sprawczą. :-D:-D:-D
Co Doris co Ty na to ?? A reszta co na to??:confused::confused::confused::confused:
Sylwia sorki za moją wścibskość, ale jakoś tak siedziałam w tym aucie dziecko spało i tak mnie naszło, był pretekst żeby coś napisać :)-
 
Ostatnia edycja:
roksanna1 no to czekam na Ciebie w przyszłym tygodniu :tak:;-)

mojadzidzia no juz jest lepiej nie ciagnie tak do cycka ale na raczkach i tak chce byc i musze ja przytulac taki lelek z niej :-D:-D a jak Nadusia ?

daje fotke małej ;-)
 

Załączniki

  • CIMG2875.jpg
    CIMG2875.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 29
czesc
Jestem wlasnie po spotkaniu z przyjaciolka ,ktora (jako kobieta trzezwo myslaca) dodala mi sil .Chce miec drugie dziecko i bede je miala!
Moj Grzesiek oczywiscie dowie sie wszystkiego jak wroci z pracy ,i zapewne przygasi nieco moj entuzjazm :-(.
Generalnie chodzi o to ,ze bardzo chcemy miec drugie dziecko ,ale...no wlasnie.
Boimy sie czy podolamy finansowo ,poniewaz standard naszego zycia od czasu gdy bylam w ciazy z Dominikiem poszedl LEKKO w gore.Moj G.martwi sie tez czy dam sobie rade z dwojka malych dzieci sama,niestety nie ma takiej opcji zeby ktorakolwiek z mam przyjechala nam pomoc.Wszystko jest takie skomplikowane,jeszcze slub mojej siostry w przyszlym roku...
Widze ze niektore z Was maja wiecej niz jedno dziecko,wiec byc moze i ja mam w sobie tyle sil aby temu podolac.
Prosze dodajcie mi sil abym mogla bez chwili zawahania powiedziec G :tak,na 100% chce miec drugie dziecko!
 
Hej ale tu dzisiaj spokojnie:confused:.My już po spacerku i obiadku:tak:.Ledwo doszłam dzisiaj do domu.Strasznie rozbolał mnie brzuch w drodze powrotnej jak pchałam wózek pod górę.No nic dosyc marudzenia.natalka mała cudna :tak:.I ten leżaczek na zdjęciu też mi się podoba:tak:.Renuska ja nie widzę problemu żebyś nie mogła miec drugiego dziecka.Ja też długo się zastanawiałam czy robic czy nie :tak:.Ale myśle że podjełam dobrą decyzje.Jestem szczęśliwa i odliczam tygodnie do porodu.Jeżeli chodzi o mojego męża to on nie zgłaszał żadnego sprzeciwu co do drugiego dziecka jak i też pierwszego:happy:.On od początku był na tak to raczej ja musiałam dojrzec do tej decyzji :tak:.
 
natalka mala jest przecudowna
renuska poradzisz sobie napewno trzymam kciuki i dzialaj kobietko :-D:-D:-D:tak::tak::tak:
kasia a ty pchasz ten wozek pod gore kobietko jeszcze nam urodzisz gdzies po drodze;-);-);-);-);-):-D:-D:-D:-D:-D
 
kasia8118 dodaj jakoś fotke jak możesz swojego brzusia :sorry2: jestem ciekawa jak wygladasz chyba ze moze sie jakos spotkamy ;-)

Renuska jak chcesz to bierz sie do roboty napewno dasz sobie rade :tak:przeciesz babki zawsze sobie radza ;-):-)

a ja sie wkurzyłam bo chcialam sobie na wspólnej obejrzec a nie mam głosu na tvn i tvn 7 :-(a wszystkich innych programach jest nie wiem dlaczego tak :-:)baffled::baffled:
 
roksanna1 ja jutro musze na chwile wyskoczyc na miasto do job center bo nie wiem na jaki adres mam ta forme wyslac :crazy: wiec musze sobie odpuscic park :-(
natalka Nadia tez najchetniej siedi na raczkach,ostatnoi nawet usypiam ja na rekach-niestety :zawstydzona/y:
 
Heja:-):-)

Jak wiecie to dzisiaj miałyśmy posiadówę u rodziców, z pysznym obiadkiem i ciastem:tak: Dopiero co wróciłam:-)
A jutro na zakupy:-):tak::-) Już się nie mogę doczekac:-p Musimy kupic sukienkę dla Olivii na chrzciny, jakąś kreację dla mnie i cos eleganckiego dla Marcelka:tak:

Renuska
na pewno dacie sobie radę:tak: Jest takie powiedzonko "dał Bóg dziecko, da i na dziecko";-):-) A opieka nad dwójką maluchów nie jest taka straszna jak mogłoby się wydawac:tak:

Roksanna no przestań, to żadne wścibstwo:-D Dzięki za cynk:-D

Natalka mała jest super i rośnie w oczach:tak:

Mojadzidzia jak tak kupki Nadusi?? Poprawiło się coś ostatnio?

Kasia8118 daj sobie na luz na koniec ciąży, odpoczywaj więcej, po porodzie jeszcze się narobisz:-)

Sny to ja mam co rusz jakieś głupie:baffled: Najgorszy jaki miałam to że byłam ciężarną półjaszczurką:szok: Od pasa w górę człowiek a od pasa w dół jaszczurka:baffled: Coś jak syrena tylko gorsza wersja:-D
 
reklama
hej laseczki:-)
ja sie ciesze bo przyszedl nam wczoraj list z housingu z numerem do logowania i bidowania. wczoraj pierwszy raz bidowalam i sie okazalo ze jestem na pozycji 43:szok: dzisiaj sa juz nowe chaty do aplikowania... z rozpedu zabidowalam 6 chat:-D na jednej pozycja 11:szok::-)
pozniej dokoncze bo juz mnie wolaja na dol:baffled: tesciowa zrobila nalesniki na kolacje:-p:-D
 
Do góry