reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Bradford

Dawidek bardzo dziekuje za życzenia:-):-)
KASIA8118-imprezka pzrełożona na koniec września jak przyjedzie chrzestna:-)
i w sumie zadnej imprezy nie robie tylko torcik:tak:
Jakies wieksze urodzinki szykuje dopiero za rok.

Wieęc się dzieci szykujcie:-D

SYLWIA-ale się uśmiałam z życzeń:-D:-D:-D


ROKSANA-hmm z tym torcikiem będzie grubsza sprawa,jak ma i mama nie zrobi,to trzeba będzie gdzies zamawiać:-D

Ja do parku bym poszła ,ale akurat dzisiaj J ma na popołudnie i mi auto zabiera:wściekła/y:

ANECZKA-ja robiłam rogaliki drożdżowe,ciasto to się szybko robiło,gorzej potem z klejeniem rogalików:shocked2:
 
reklama
Mojadzidzia dzięki za linka chociaż nie dla mnie;-), my się tam wybieramy jak nasz kuzynka przyjedzie:-D

Nefretete żartowałam z tą podłogą:-D Dzisiaj to ja muszę jechac do Bradford więc mi nie po drodze ale kiedyś na pewno Was odwiedzę;-)

Anita u nas teraz na tapecie jest bicie:wściekła/y: Łobuz jeden bije każdego co mu się pod rękę nawinie:wściekła/y:

Moje dzieci śpią a ja sobie odpoczywam:-)
 
sylwia.m nie ma problemu :-D moze byc rowniez dla ciebie ;-) ja ostatnio tam bylam ale Nadusia plakala no i kupilam tylko jedna bluzeczke ale mozna znalezc fajne ciuszki jak sie ma czas pogrzebac na wieszakach :sorry:
 
Cześć!!!
jstysiak- dzięki za adres apteki. Na pewno się tam przejde jak będe w centrum.
doris78- dzieki za telefon. Mam taki sam:tak: Jeśli chodzi o kartki na święta to Filip też w ubiegłym roku dostał i to tyle, że zastawiłam nimi cały kominek. Moim zdaniem to bardzo miła tradycja.
Wszystkiego najlepszego dla Dawidka!!!!!

Piękna dzisiaj pogoda. Oj jak ja lubie takie dni. :-):-):-) Tylko mój Adaś daje mi dzisiaj popalić. Wstał o 5 rano i zasnął dopiero w drodze do szkoły. I wogóle przez cały dzień bardzo mało śpi. Za to ja przez tą wczesną pobudke jestem nieprzytomna. Poza tym wczoraj sie dowiedziałam, że w przyszłym tygodniu przyjedzie do mnie na pare dni moja siostrzenica. Z czego bardzo się ciesze.
A dzisiaj w Morissonie widziałam już świąteczne rzeczy. Powariowali chyba:eek:
To chyba tyle. Miłego dnia:-)
 
hej
Ja juz po play grupie, chlopaki na basenie a ja nastawilam obiad. Dzisiaj ide na wybielanie zebow- mam nadzieje ze mi cos to pomoze bo przez te fajeczki to wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.

Doris78- WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DLA DAWIDKA. A co do zakupow to ja wlasnie tez mam takie wrazenie ze nic nie ma a przez ta pogode mam chrapke na cos fajnego:tak:
Nefretete- moj sie postaral i bylam 19.10 w domu:szok: Dzieki za mile popoludnie wczoraj
BozenaM- o nie ja to twardzielka jestem i na kwiaty sie nie dam juz podejsc:-D:-D:-D
Roksanna1- no chyba nie mamy wyjscia:cool2::cool2:
mojadzidzia- ale ci dobrze - tyle snu. Ja tez tak chce;-)

A ja mam dzisiaj i jutro nocke a potem 6 dni wolne. Zmiennik nie zadzwonil. Jupiiiiiiiiiiiiiiii.
Na sobote robie zakaski jakies bo mi sie pichcic nie chce bo z moim jestesmy na diecie od jutra i sie narobie po pachy:wściekła/y:
 
witam!
Ampar3 uff udal sie :happy: to tak jak i u mnie tez bylismy na diecie rodzinnej :-Dtroszke siostra nam pomieszała w jadłospisie ,ale znow wrocimy do zdrowego jedzonka:-p
Doris ucałuj Dwidka , a ja mu siostry zycze:-Dbo fajnie ja miec:happy:

Bozena Ty nic nie planuj , tylko wpadnij w sobote:tak:
Mamatrojeczki Natalia na pewno bardzo chetnie do was przyjedzie ,bardzo mi głupio ze znow u Ciebie beda uzedowac:zawstydzona/y: wiec nastepne spotkanie dziewczyn u mnie:tak:
Nefretete 101 przepraszm ze dopiero dzis , ale duzo usmiechu i szlenstwa dla Alexa
Ania1812 to bedziesz miała pomoc :happy: fajnie ze uda CI sie wyrwac w sobate na chwilke:tak: ale mnie zaskoczyłas tym ze nie lubisz zakupow , to faktycznie zadkos u kobiety.:tak:
 
sylwia.m domyslilam sie ze zartujesz ;-) wyslalam Ci PW na wrazie czego bo chcialam wyjsc z mlodym na plac zabaw:-D

Alex dziekuje wszystkim za zyczonka

katin Alexowi nie trzeba zyczyc szalenstwa a juz napewno nie wiecej niz ma:-D:-D:-D

ampar3 jak sie nazywa ten kolega co tanczy? dzis ogladalam powtorke i szie zastanawialam ktory to:sorry:
 
alex i dawidek- WSZYSTKEGO NAJLEPSZEGO:-)

hej dziewczyny
weekend przepracowany tradycyjnie.nie mialam sily napisac,ciagle cos. a do tego tak strasznie mnie zdenerwowala dziewczyna,ktora "niestety" mialam okazje poznac. zaczelysmy rozmawiac o ciuchach i dietach a skonczylo sie o jej wykladzie na temat roznego rodzaju wiary.zaczela od pakistanow i ich ramadanu-a ja zazartowalam ze ja tez musze zrobic sobie taki post to moze w koncu schudne.o ona zjechala ich wszystkich.w momencie kiedy krytykowala juz koljna,a mianowicie jechowych(wczesniej byli buddysci,ateisci)-to nie wytrzymalam i powiedzilam jej ze normalnie zaraz ja strzele jak sie nie zamknie.a ona do mnie ze ja jestem jechowa-ze ona wlasnie tak czula!!i to dlatego tak zareagowalam bo oni to swienie itd.wedlug niej pakistanie to smierdziele,buddysci zboczency itd tylko katolicy sa ok.to jest wiara w ktora wszyscy powinni wierzyc.no ile mozna tego sluchac.ojoj :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: powiedzilam jej ze jestem katoliczka i dla mnie to nie ma znaczenia kto w co wierzy,nie interesuja mnie jej poglady i jak powie jeszcze jedno slowo to pojde do menagera i zloze pisemna skarge o dyskryminacje z jej strony ale najpierw dam jej w pysk.:shocked2:jak to powiedzilam to sie zastanowilam czy to ja walnelam taka wiazanke:-Dale poskutkowalo.:-p a obiecalam sobie ze prez moj weekend pracujacy nie bede sie denerwowac w pracy:no: no nie udalo mi sie
 
reklama
AgnieszkaUK to ci sie trafila znajomosc :-D:-D jeszcze cie posadzila ze jestes jechowa :-D:-D:-D:-D ja szanuje prawo wypowiedzi i pogladow innych ale pod warunkiem ze umieja w ludzki sposob je wyrazac a ta dziewczyna chyba ma z tym problem,szkoda tylko ze musiala cie tak zdenerwowac a skoro jest taka katoliczka to powinna brac przyklad z papieza ktory byl tolerancyjny dla wszystkich religi swiata no! :-D
 
Do góry